Cream Caramel & Gypsy Kush, 250W HPS by @Raconja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Raconja

Aktivan Član
24.01.2016
465
1.918
143
Evo me natrag, jednu turu nisam popratio zbog bure, ali sad idemo dalje još jači;).
Pvo sam dužan javiti kolegama @Zlochika i @amneziaHaze (da ne spamam temu) rezultate od sjmena sa WW od GHS-a koja je pohermila. Evo dvije cure još malo pa gotove, sjemena nisam nigdje primjetio, a ni bananica tako da je ispalo odlično. Od 4 menke 2 ženke i 2 muška. Evo i slika IMAG1897.jpg
A sada nova avantura. IMAG1883.jpg
Kako naslov kaže idu Cream Caramel od Sweet seedsa i Gypsy Kush od Kannabia seedsa obje fem foto. Karamela je izabrana zbog okusa koji je meni daleko najboji koji sam probao do sada, a Ganci je došao na poklon i ide jer ga nisam baš vidio na forumu. Kod njega je zanimljivo da na pakiranju piše Faraona od Kannabia seedsa, ali po netu vidim da je ipak Gypsy Kush pa će da bude Ganci. O njemu seed banka kaže da je indica-satva hibrid, genetika Black Domina x Afghan x Ginger Ale, cvjeta 60 dana, urod 500 g/m2 indoor...
Prostor i oprema su kao i do sada, šator 60x60, 250W HPS, turbina na ispuhu, po potrebi ubacujem i CT, upuh fi 100, PC vent za mješanje zraka i valjda sam sve nabrojao;).
Zemlja ide Florabella žuta sa cca 15% perlita u teglama cca 9 l, ali ovaj puta bez glinenih kuglica na dnu.
Hrana ide od Biobizza Root Juice, BioGrow, BioBlum, Top Max u pravilu po tablici.
Cure su se noćas digle iz zemlje pa od danas brojim dan 1. Prvih par dana će provesti malo u sobi malo na terasi dok se ne oslobodi šator, pa malo vege (ne duže od 25 dana) i to je otprilike plan uz naravno trening (LST, topiranje, loli, a vjerojatno i crop. Sjeme je isklijano u WC papiru do dužine klice od cca 1 cm pa piknuto u zemlju okomito da samo ljuska viri van. IMAG1892.jpg
Ganci IMAG1893.jpg
Karamela IMAG1894.jpg
Mislim da bi za početak to bilo to, nadam se da vam neće biti dosadno i ostajte mi dobri i veseli :thumb:.
P. S. : Uz ove ide još i par automata(Royal Creamatic) na terasi ali o njima u drugom dnevniku, ovdje samo slika za spomen;). IMAG1895.jpg
 
Poslednja izmena:

Raconja

Aktivan Član
24.01.2016
465
1.918
143
@Zlochika i ja bi volio malo više čuti o tome, ja još probavam svašta. I ove na balkonu su skinute sa RC-a od RQS-a, bilo u vrhovima par komada. Jedna je jesenas izgurana i bio muški, ima i u dnevniku, a ovo ljeto ćemo vidjeti jel križanje uspjelo;).
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Bura dojde i projde! Razum pobjeđuje :joint2::love2:
Sretno u novoj avanturi! A gdje je drveni boks, razbila ga stina, izgorio od ljubavi?
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
sretan grow,zanimljive sorte.Ja mislim da ti nece trebati ct,dobra ventilacija i pici samo,imamo slicne gabirite boxa i rasvete .Ovaj ganci mi interesantan ja mislim da nije jos radjen na forumu.Svako dobro druze ti zelim i pratim dalje...:spliff::popcorn::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Raconja

Raconja

Aktivan Član
24.01.2016
465
1.918
143
@1310 Mali box je premali za ove tegle, pa će u njega za koji dan Jack47 Auto i ako bude sreće pa da oprobam i srebro u akciji. Ma samo testiranje nekakvo u glavi...;)
@bigeskalibur kod mene ne ide bez CT-a dok ne preslim šator iz kotlovnice, a to kad se malo vani temperatura stabilizira, još nekih tjedan dva po prognozama. A ak ganci još nije bio na forumu onda mi je drago da sam u nečemu prvi.:D
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Sretan grow,ganci se cini neka "novina" od straina.. teska indica ce prevladat u njemu!! :thumb: :D :mario::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Raconja

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
pratim jer je slično mom dnevniku. isto u nedjelju su provirile iz zemlje isto 250 hps, (cfl za wege). zanima me kako će napredovati u odnosu na tvoje. Konkurencija si mi ozbiljna.
Imaš više znanja i đubriva. u startu si u prednosti. ali ja imam mistične moći.
 

Raconja

Aktivan Član
24.01.2016
465
1.918
143
UPDATE 7. dan
Bilo je ovih dana svega, vrijeme me natjeralo na radikalne poteze, pa da krenem nekim redom.
Na njihov 5. dan su ubačene u šator na 16/8. Dobile skupa 2l vode i 2,5 ml Root Juicea. Udovica mrvicu ranije skinuta, ali šta je tu je bilo mi je žao da se naši akteri idužuju. Ali onda drugi problem, temp. počela da divlja preko 30 °C i vlaga pala na svega 20%(zbog pojačanog grijanja). 6. dan sam uspio održavatai temp. ispod 30 i vlagu na 30-35% i došao do zaključka da je najbolje seliti box na lokaciju za ljeto. To sam odradio sinoć na početku 7. dana i temp, je sada 22-23 °C bez CT-a, a očekujem da ide gore jer je vani sve toplije, a vlaga je na 35-40% i još to malo da podignem i bit će dobro. Jadnice su se napatile, ali sad će one da počnu divljati;).
Idu slike poslije 7. dana i ostajte mi dobri i veseli:thumb:.
Karamela IMAG1929.jpg
Ganci IMAG1928.jpg
I zajednička IMAG1922.jpg
P.S. kolega @deraxor konkurencija je možda malo teška riječ;), ali sportkog duha nikad dosta:thumb:. Pa onda izgleda da mi se "startna prednost" istopila:D. Sretno nam obojici:thumb:.
 

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
slične su, ali nemam muka toliko oko temp. ne prelazi 30.c ni najtoplijem dijelu dana, a tu je oko 27. vlaga mi isto nisko al ne ko ko tebe.
najmanje 40. Kuvo sam kavu na kuvalo na struju, vidim koliko pari, pa se mislim da ga ubacim u box i nekad upalim :cool:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Raconja

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
@deraxor mani se madzijanja, to se zove kuhanje na paru. :upiii:
Raconja rastu one i na 40% sasvim ok, kad sam ganjao 60% bili su bazeni ,ručnici ,vent po njima i smrdi boks po vlazi skroz a pokazuje 60%:whato::
 

Raconja

Aktivan Član
24.01.2016
465
1.918
143
Evo nas nakon 11. dana samo da kažem da su problemi iza nas. Zadnja dva dana je vlaga 40-50 %, a noći oko 60 % i sad idu kako i treba. Dobile su prekjučer i još 2 l vode i cca 4 ml RJ skupa i sad bi rekao da baš uživaju pod novom lampom.;) IMAG1940.jpg
Ostajte mi dobri i veseli.:thumb:
 

Raconja

Aktivan Član
24.01.2016
465
1.918
143
U čekanju 18. dana odlučio sam se topirati Karamelu. Malo je bilo teže jer je podosta nabijena al mislim da je dobro. Još se privikavam na novu lampu pa nikako da dosta odmaknem, sada je na cca 45 cm. Za usporedbu stara je bila na 15 do CT-a. Ganci će pričekati još koji dan jer on nikako da se malo pruži samo bilduje:D.
Prvi test growa koji se odnosi na drenažu je već dao rezultat. Zaključak: sa glinenim kuglicama na dnu zemlja se puno brže suši i to čak 2-3 puta brže. Dokaz: poslije 9. dana zalivene sa ukupno 2l, a tek poslije 18. je u planu iduće zalijevanje.
Uvjeti su povoljni T 25-27/18-19 (d/n), a V 40-45/50-60. Svakih 2-3 dana ih poškropim po noći i to je više manje to. Malo slikica i ostajte mi dobri i veseli:thumb:.
Karamela prije i poslije
IMAG1948.jpg IMAG1950.jpg IMAG1951.jpg IMAG1952.jpg
I skupa
IMAG1953.jpg