Cudni efekti vutre...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Tommy Chong

Aktivan Član
13.07.2012
489
3.195
143
30
Jamaica
reggae muziku moraš uvijek imat na mob nabaci i nikad nemozes bit toliko ubijen koliko te ona moze ispravit i usrećit i onda si tek u tripovima al kakvim ludim kralju...pa care mene skank drzi dva do tri sata i odma daj drugu nemogu da vjerujem samo pusi sto vise i proće to sve nece bit mučnine sigurno..pozz respekt
 
03.08.2012
12
0
0
30
Ej, ono okej sam sad! Ovo je bilo do mene, tripovao sam gluposti. Cokoladica me je spasila i razmisljao sam o dobrim stvarima, ali brate vutra je bila zloooooooooooooo :D Znaci da me pokida onoliko, eeeeeeeej :D
 
17.05.2011
34
13
8
Nikad nisam osjetio nikakve čudne efekte marihuane,jedino nekad
dok solo pušim me zna nešto presječ u predjelu pluča i tjera me na povračanje uz peckanje u predjelu pluča,ali ne zabrinjavam se oko toga.:goldmaryjane:
 
03.08.2012
12
0
0
30
Ma ja sam skroz okej, eto samo uvece se kao malo povrati i cima me na spavanje i + me malo zeza pamcenje. Valjda ce me proci sve ovo, a kod doktora ne bih da idem.
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
nox1cous je napisao(la):
HAHAHAH
Nadam se da se salis...

Ne nesalim se....zapravo jos nikog nisam vidio da je povracao do pljuge sa duhanom(vjerujem da postoje iznimke)...no imao sam prilike vidjeti dosta nadobudnih pusaca koji puse samo "cistake"...pa je bilo rigoleto i vikanje ajme meni nije mi dobro...
 

nox1cous

Aktivan Član
07.01.2012
159
54
0
30
"One of THC's medical uses best supported by research is for the treatment of nausea."

Jedan od najcescih medicinski razloga zasto se "medicinska marihuana" prepisuje je protiv mucnine i povracanja za pacijente kemoterapije i slicno.

A uostalom znam iz prve ruke. Ne podnosim duvan, pusim samo na bong cisto i rijetko kad "cistake". Kad god pusim mjesano u nekom drustvo osjetim kolko je jace nego sama trava i duvan me udari u glavu i bude mi muka. Sve koje ja znam da vole pusit cisto je jer im bude lose od trave, muka i slicno.
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
osobno mogu pusiti kako god hoces...bilo je i suza i gusenja u kaslju pa i mucnine ali nikad se nisam izpovr...malo odmoris krug,dva pa kad se stomak smiri nastavis dalje ;)....a to sto sam kometirao za cistaka je zato sto sam to svojim ocima vidio ne jednom...jedno je mucnina a drugo je kad se prepusis do bola...nije svaki organizam isti...bas sam bio predvecer na kavi i povukao sam tu temu medu starijom ekipom (kurimo od 98 zajedno) i decki su se nabrzaka sjetili 10ak bisera koji su tako prosli...nepada mi na kraj pameti osporavati bilo koga samo sam izneo svoje iskustvo...:vb_wave:
 
03.08.2012
12
0
0
30
Ma nisam povracao :'D Nisi me skapirao, popusti me pa se povrati opet :D Ali evo, 6 dana me cimalo, sad sam skroz okej! Hvala svima na savetima, prezahvalan sam! :)
 
10.01.2013
11
1
0
73
Na mene isto čudno utječe...Sve ovisi kako ti doživljavaš, ako imaš paranoje naravno da češ bit u k**cu i mislit češ da će ti se nešta loše desit al ako ti sebi kažeš ma neće mi bit ništa sve će to proć onda će se promijenit...Mene uvijek prolaze trnci kroz cijelo tijelo i osjećam impulse te mi noge same idu naprijed, onda kad vodu pijem osjecam kako mi ulazi kroz crijeva ili kad jedem i tako te stvari...Prvi put sam cijeli se tresa da će nešta loše bit al onda san reka prošlo je i prvi put proće i sad i tako uvijek mislim i uživam i boli me k**** :D