Cudni efekti vutre...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Objasniti ekipi koja kunja u kombiju dok ja vozim, da su se autobusu u zavoju odigli točkovi oko pola metra od asfalta....nemoguće :)
A bilo je hebeno za vidjeti :)
 
18.03.2011
5
0
0
28
pozz
ja i frrendovi smo jucer pusili travu i popusili smo oko 1.5do 2 tak neke
nakon pola sata tako mi je bilo zlo nisam mogo napravit 1 korak a da mi ne dodje da povracam i jos nisam mogel ni hodat preumoran sam bio nakon pola sata smirio mi se zeludac znaci mene zanima dali ovo kaj mi je bilo lose jel to od marihuane il ja jednostavno nezz kak pusit travu :DDDD?
 

Punxer

Aktivan Član
01.03.2010
208
15
18
31
Jesi pio kakav alkohol prije nego sto si pusio? Meni se dogodila slicna stvar nakon samo jedne pive prije pljuge..
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Milijuni raznoraznih faktora + neiskustvo.
Može biti svašta nešta šta je uzrokovalo takvu reakciju u tvom organizmu.

Jesi bio gladan prije pušenja?
 

Punxer

Aktivan Član
01.03.2010
208
15
18
31
Najedi se prije nego zapalis, pogotovo ako ne pusis cesce i nisi naviknut moze tako djelovati na tebe.. To bi objasnilo umor. A za to da ti je bilo slabo, meni zna biti zlo ako prije/poslije pijem puno gaziranih pica. Ne toliko zlo koliko tebi, ali svejedno.
Ili je bila neka doobra indica kad se nisi mogao kretati i bio umoran.
Drugi put nemoj tako velike kolicine pusit, 2g je malo ipak previse i za mene koji cesce pusim
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
74
28
30
Ja sam skoro zapalila cim sam ustala, on bukvalno cim sam izasla iz kreveta, nisam nista ni jela,nista... I tako mi je pao mrak na oci, i secer mi pao i sve, ono ko da cu da se onesvestim! Da nisam imala cokoladu u kuci mislim da bih umrla! xD
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
957
1.458
163
To bi se i meni desilo da zapalim ujutro ovu sto koristim uvece . Odma bi mogo da se oprostim sa obavezama :) . Nije svaka vrsta za svako doba dana ....
 

Punxer

Aktivan Član
01.03.2010
208
15
18
31
Nije svaka vrsta za svako doba dana ....

Frenkie, preporučam ti da si proučiš ove linkove :)
http://vutra.org/vrste-marihuane.php
https://forums.vutra.org/content/145-Primarne-vrste-marihuane

I druga preporuka ti je da ako imaš uvjete sam zasadiš biljku, preko sponzora stranice (Alien Growshop) možeš naručiti sjeme koje će odgovarati baš tebi po svojstvima i 'radu', tako da ako znaš kakve efekte želiš od onoga što pušiš, izabereš si sortu koja ti odgovara :)
I jedan veliki plus, osim toga što znaš što pušiš i što ćeš izbjeći takve incidente, je taj da će to biti daleko kvalitetnije od bilo čega što možeš dobiti na ulici :)


Kreni lijepo polako odavde i sretno :D
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
:balls::balls::balls::balls::balls::balls::balls::balls::balls::balls::balls::balls::balls::balls::balls::balls::balls::balls:

majko moja :read::read::read::read::read::read::read::read::read::read::read::read::read::read::read::read::read::read::read::read::read::read::read::read::read::read::read:
 
10.06.2011
19
0
0
39
Meni se desava da me boli stomak, ili da mi stane zeledac, ako se neposredno pre paljenja buksne dobroooooo najedem :))) inace najvise volim da varim ujutru na prazan stomak, a tad mogu i najvise da povarim :D
 

Lilly

Aktivan Član
12.08.2011
84
302
53
Wonderland
Ja bas volim dobro da se navarim, i onda pratim sta mi se desava u glavi i bude mi tako zanimljivo da je to strasno...a sto se tice cudnih efekata, desavalo se svasta...najbolje mi je kad pocne noga da mi se cima, heheh, ili celo telo, pa mi i to bude smesno, pored tripova koji mi sevaju. Ali nekad mi se zamraci sve, pa se uplasim...ali ono, to traje 5 minuta i sve bude dobro...
Ali ipak, najbolje je variti sa osobama koje gotivis, i onda sve bude u fulu...a kad varim sama onda ti je raspolozenje bitno, bar u mom slucaju...
 
03.09.2011
1
0
0
33
meni se u zadnje vrijeme počeo događat trip da me pustilo.i onda samo gledam kako bi iduću udario i tako u nedogled.ustvari ni sam ne znam jel me popusti ili ne.da li se to možda nekom događalo?
mislim,nije stvar u štetnosti,već ono,i financijski me to sekira.
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
pepi14 je napisao(la):
meni se u zadnje vrijeme počeo događat trip da me pustilo.i onda samo gledam kako bi iduću udario i tako u nedogled.ustvari ni sam ne znam jel me popusti ili ne.da li se to možda nekom događalo?
mislim,nije stvar u štetnosti,već ono,i financijski me to sekira.
a da malo vise posolis da nemoras trtat jednu za drugom?ili je kvaliteta upitna mozda? treceg mislim da nema :signs053:
 

crookrutni

Aktivan Član
15.05.2011
102
12
18
67
Meni se u zadnje vrijeme samo dešava to da nemam što pušit , a do sad sam uspio spalit 5 x i to mušku biljku svoju heheheh . Dešava mi se to da , samo čitam što svi vi pišete i pričate kako vas je puklo ili gledam slike od lijepih biljčica . U zadnje vrijeme mi se dešava to da dok vi pričate o svojim iskustvima i uživanju i ja sa vama uživam u mislima .

Samo nastavite dok moja FEM TROPICAL ICE ne naraste i sazrije .
 

dupla-stotka

Aktivan Član
29.04.2011
99
2
0
31
upravo sam razvaljen kao dupe i mrzi me da citam svih 7 strana xD
ali ja cu ti reci da i meni takaf feeling zna da se pojavi... potrudi se da kupujesh domacu ili skank neki.. moguce da si u ekipi koja gleda da dobije vise kolicinski a manje na kvalitetu... ako se osecash ugrozheno ili manje vazhnim od nekog iz te ekipe( izbegavaj to ) mozhe biti i do toga.. a mozhe jednostavno biti da si ili pochetnik ili ti je takva psiha shta cesh...
mada 99% je do kvaliteta. peace bro :)
 
26.04.2009
53
6
8
41
punxer je napisao(la):
najedi se prije nego zapalis, pogotovo ako ne pusis cesce i nisi naviknut moze tako djelovati na tebe.. To bi objasnilo umor. A za to da ti je bilo slabo, meni zna biti zlo ako prije/poslije pijem puno gaziranih pica. Ne toliko zlo koliko tebi, ali svejedno.
Ili je bila neka doobra indica kad se nisi mogao kretati i bio umoran.
Drugi put nemoj tako velike kolicine pusit, 2g je malo ipak previse i za me ne koji cesce pusim
s l a z e m s e !!!
 
03.08.2012
12
0
0
30
Pozdrav svima! Preksinoc sam se kvalitetno napusio i imao sam trip da sam mnogo usporen, jedva sam se kretao i mnogo mi se vrtelo u glavi. Evo, vec 2 dan ja imam trip da mi se malo muti vid, imam osecaj kao da me zeza pamcenje i kao da sam u fazonu "Samo da me prodje ovo i necu vise da pusim". E, sad mi recite, kako da se se skinem, jer ovo me prvi put drzi ovoliko?