Dinafem Critical+ 250w by T@mara

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Evo malo slikica kako sam i obećala :)
49 dan ukopno,15 dan od prebacivanja na 12/12
Sve i dalje ide po planu i programu :) pistile se polako pune i počinju izbijati na sve strane,ali tek je to početak
DSC_0837.JPG
DSC_0836.JPG
Vrhove još uvijek nekako uspijevam održati u ravnini,ali malih novih vrhića ima stvarno svugdje a najviše iz sredine idu tako da sam opet razvlačila grane da im dam malo više svijetla.

Evo ih kao u zboru sada :)
DSC_0809.JPG

Neznam dali ćete vidjeti ove iz sredine ali evo probala sam i njih slikati
DSC_0835.JPG

Evo i nogice još da ne zaboravim :)
DSC_0831.JPG

Sve u svemu ja sam zadovoljna,mislim da napreduje solidno,prošlo zaljevanje bilo je čistom vodom a sljedeće mislim ubaciti Jungle juice+Big bud pa ćemo vidjeti šta kaže.
Toliko za ovaj put :)
 

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Sličan trening sam ja odradio na onom malom criticalu,sve grane se pretvorile u budove :) Vidim po trećoj slici...very nice!:sun2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Nego još sam se nečeg sjetila,tražila sam po forumu neki dnevnik sa ovim Criticalom+ da vidim rezultate ali nema ih baš pa nebi bilo loše ako ima neka dobra duša da mi promjeni ime dnevnika pa možda bude nekome i od koristi ako koga zanima ovaj strain.
Sa početka sam krenula samo sa domaćicom pa se zato nije u imenu našao.
Možda da bude
Dinafem Critical+ 250w by T@mara
ili tako nešto slično :)

Edit: @Smells da pratila sam tog tvog crititala,slični su stvarno i iskreno se nadam takvim budovima :)
 
Poslednja izmena:

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
54.dan ukupno-točno 20 dana na režimu 12/12.
Promjene se stvarno vide svakoga dana,pogotovo nakon gnojenja.
Ovaj puta su dobile kombinaciju
Liquid carbo load+Jungle juice+ Big bud
I odmah su reagirale na papicu sa puno novih pistila :)
DSC_0883.JPG
DSC_0885.JPG

Za sada grow napreduje bez ikakvih problema a nadam se da će i do kraja tako :)
Što se tiče temperature i vlage sve je i dalje u granicama normale a ph samo provjeravam preventivno pošto su ova AN-ova gnojiva sa ph perfect tehnologijom stvarno odlična stvar :)
Evo i još koja slikica DSC_0882.JPG
DSC_0872.JPG

Još samo i slikica mog muškarca kojega sam sa prozora ipak makla i smjestila u drugi box ispod cfl žarulje do sazrijevanja.
Jučer je otvorio prvu bobicu tako da mu se bliži kraj čim pokupim malo polena :)
DSC_0891.JPG

Eto toliko od mene za ovaj put :wave:
 

Prilozi

  • DSC_0879.JPG
    DSC_0879.JPG
    246,1 KB · Pregleda: 13

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
E da AN su vrh vrhova za našu biljku Tu nema priče.Zato ti i vračaju tako ljepo.A šta se tiče Critikala odlična sorta,Laka za ugoj,trpi dosta i dosta daje.Ja sam imao posla sa automaticima dim jako dobar.Samo teraj t@mara bit češ prezadovoljna!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara and bandit

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Hvala svima :)
@mr.dr.Smok dobro kažeš,sorta je stvarno laka za uzgoj.
Box skoro da niti ne otvaram osim kada imam posla za obaviti unutra i od samog starta odlično napreduje :)
Još da i oprašivanje bude uspješno,pa će biti neki ludi mix za out :)
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Krenula sam danas oprašiti koji donji vrhić sa štapićem za uši i onda se sjetila one tvoje macro slikice @PowerSeed kada si ti to radio.
Pa da te samo priupitam :rolleyes:
jesi li ti gasio ventilatore dok si oprašivao?
I ako jesi na koliko dugo?
Nisam sigurna koliko se može raširiti polen sa štapića i nakon nanošenja jer ovu metodu još nisam koristila :)
A pretpostavljam da se može čudo desiti uz upaljen vent :D
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
E skroz sam zaboravila da je kod tebe drugačija situacija :)
Sjetila sam se te slikice čim sam štapić uzela u ruke :)
Ma uglavnom ugasiti ću ga na 24h pa će valjda biti sve ok.
Svejedno hvala :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Prošao je i još jedan tjedan pa je red da stavim i koju slikicu trenutnog stanja :)

Kritična je napunila 61 dan a na režimu 12/12 točno 27 dana.
Sada se već lijepo vidi kako se vrhovi pune.
Prošlo zaljevanje je bila samo čista vodica ph 6.5
a jučer je opet dobila mix: big bud,jungle juice i carbo load.
DSC_0962.JPG
DSC_0963.JPG

Malo sam opet razmicala grane da omogućim svijetlo ovim vrhovima što se bore da izađu iz sredine biljke,a ima ih stvarno dosta
DSC_0981.JPG

Skoro da zaboravim,oprašila sam pokoji popcorn pa ćemo vidjeti koliko sam uspješna bila.
Onda bi te sjemenkice odmah za out bile :)
Evo još koja slikica i to je sve od mene za ovaj put :)
DSC_0978.JPG
DSC_0980.JPG
DSC_0942.JPG
DSC_0929.JPG
DSC_0984.JPG
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Prva ljiga Tamara !!
jel to potground H u akciji ? Vidis kako je dole debelo stablo, skoro kao deblo, stvarno ljepo i zdravno, cak nema ni nedostatka kalcija koji je najcesci u growu, ovo moze posluzit kao primjer za zdrave biljke. Imas jako i ljepog muskica mislim da sam njega vec pohvalio. Sto ces s njim ? jesi citala kako skupit pelud iz njega i kako spremat pelud da ga mozes iskorititi drugi put.. znam da je Slo era pricao o tome, on je znao premazat donje grane sa peludom i tako bi krstio svaki put nesto, mene isto konkretno zanima kako skupit pelud najbolje i kako ga spremat, necu jos citat o tome nego kad dodje vrijeme imam u planu nesto slicno... Ugl sretno, uskoro neces biti samo grower nego i breeder ; )
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Hvala vam svima :)
@doomer Da potground je zemlja,a muškića nema više :objesen:
:grob:
Dao je on svoje i netreba mi više.
Ja sam ga držala u drugom boxu dok nije izbacio pelud i onda sam samo štapićem za uši pokupila malo,isključila vent u boxu i prošla štapićem po pistilama.
Nemam potrebe za spremanjem peludi jer je taj muški iz mog sjemena kojeg imam stvarno puno,tako da će i to ići u out i biti će muških još sigurno.
A skupljena pelud se može čuvati u frižideru,jer vani brzo propadne :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Moj put
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.