Dinafem Critical+ 250w by T@mara

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Ma da šteta je što sam ga mazila i pazila,hranila kao kralja :)
Ali u drugu ruku sam i sretna jer više je mjesta za criticala,sve u svemu meni je bitno da imam neku zanimaciju i zalihu dok ne bude out :)
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
42 dan ukupno-8 dan cvijetanja!
Ostaje samo Critical u boxu,moja domaćica je pokazala muški spol i danas je uklonjena :)
Kritični je sada kralj u boxu i tek sada vidim koliki je zapravo.
Malo sam ga vezala i razmakla grane da dobiju više svijetla,i opet je box pun :) stvarno ogromna biljka.
Pokazao je prve pistile,jako male ali vide se.
Evo i malo slikica trenutnog stanja :)
DSC_0777.JPG
Temperatura je od 19 do 28,vlaga oko 60%
Zadnje zaljevanje čista voda ph6.5,za sljedeće ide neka papica,vidjet ćemo još šta ćemo sa menia :)
Dodala sam i još friške zemlje jer se nekako opet slegla pa su se korjenčići vidjeli
DSC_0788.JPG
I prvi pistilići :)
DSC_0784.JPG
DSC_0782.JPG
DSC_0773.JPG
Evo još samo da zahvalim svima koji me prate,lajkaju i savjetuju,zadovoljstvo je podijeliti ovo još jedno iskustvo sa vama,Hvala vam puno svima :)
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
@Himalayan Gold da malo je blizu vent ali neće nadam se jer ima onu mrežicu a i stalno odmičem grane...koliko mogu :)
@Monk Reborn ® Sada kada gledam u box čudim se i ja gdje su stale dvije ovakve biljke unutra,i meni se čini isto popunjen a samo sam raširila grane :)
Ma za ovaj box i 250w mislim da je jedna biljka idealna,sve ostalo je patnja i neću više forsirati bezveze :)
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
@Stipe :djede: haha sijećam se i znala sam odmah da si upravu,ali znaš kako je to kad čovjek sam sebe laže da ima mjesta još bar za jednu malenu :D
Ma biti će to super sada,baš sam zadovoljna novonastalom situacijom :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
:vozdra:Ide to tebi lepo, zategni malo žicom babe da znaju ko ima zadnju reč, oduševljen sam s tvojim bijozama, pazi da ti ventilator ne uhvati onu biozu u kutu :)!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
haha @ZdravaTrava vidiš kako smo istu ideju imali :) to mi je i palo na pamet jer već razmišljam o outu pa sam ga izvadila iz boxa i preselila u drugu sobu na prozor čisto dok se prvi cvjetić otvori da pokupim malo peludi.
A planiram jedan doljnji vrhić oprašit za nekih 10-tak sjemenki i onda nebi box niti gasila,nego odmah saditi turu za out da taman malo ojačaju prije izbacivanja van :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.