dinafem haze automatic (prvi grow)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
07.10.2012
13
0
0
37
GreenRyder je napisao(la):
.....fino to ide, za 6000-7000 lumena i za prvi grow super, s obzirom da je haze cvjetat ce duze, pripise k tome jos slabiju rasvjetu i oduzit ce se to ali samo strpljivo.....sretno

ma sve je super :ludak
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....nemoj rezat fan listove jer i oni imaju svoju svrhu......probaj ih gurnut pod neku granu, odmaknut u stranu ili vec nesto trece......

....evo LINK pa vidi cemu sluze fan listovi....
 
07.10.2012
13
0
0
37
GreenRyder je napisao(la):
....nemoj rezat fan listove jer i oni imaju svoju svrhu......probaj ih gurnut pod neku granu, odmaknut u stranu ili vec nesto trece......

....evo LINK pa vidi cemu sluze fan listovi....

dobar link :D...necu ih seci,vezacu ih ,i spustit .
hvala ti !
:181:
 

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
ja sam na pc grow-u i budući da imam jako skučen prostor vodim se ovom logikom, ako imaš ispod tog velikog lista koji ti zaklanja budući bud, još listova, onda reži. Jer površina je ionako ista..gdje bi ja došao kad nebi rezao, imao bi cjelu hrpu lišća.
Drugo, vidio sam dnevnik jednog šta je sve skinuo osim budova, isto pc grow, stvar je u tome da onda moraš dodavat često i više gnojiva, ali mislim da je i tako izvedivo bez skoro sveg lišća osim onog na budovima..
Može se i to vezati prema dolje selotejpom, ali koja je onda funkcija tog lista, on nema sunca, pa ni nemože vršit fotosintezu nego samo stoji i crpi i dalje materiju u mraku..
Neki kažu da se kasnije ta energija preusmjerava u budove, pa lišće žuti, ali sumnjam, prije bi rekao da nemaju uopće dušika u bloomu.