Dnevnik NEkonzumacije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Ako je pomorac,a mislim da je onda nema objasnjavanja.Ako si pozitivan na brodu letis van pa bio ti na kraju svijeta.stvar je u tome sto je to prije radio kapo,barba broda po nalogu agencije,a sada dodu ovi u bijelim kutama..
Kada dode do takve situacije jedino rijesenje je u kratkom vremenu popiti izmedu 8-12 litara vode,ispisati se 4,5 puta i sesti put u casicu.Govorim iz iskustva kada sam radio na kruzeru..
Jednostavno pisas vodu stalno dok je pijes..stani na sat vremena i vec u mokracu dolaze toksini.Samo voda,voda...
 

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
Eto, hazeri je pogodil, posao je za offshore naftnu platformu gdje su takve stvari rigorozne i nemaju milosti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

banovan240

Banned
Banovan
20.03.2012
869
2.266
163
Srbija
evo ja da se cekiram..

ne brojim dane,niti nedelje..al ima i vise od par nedelja..u tih par nedelja sam vario mozda 3x..

sta primecujem,lud sam ko struja..nekad odradim i dva treninga dnevno..obicno sedim kuci i gde god me zovu..ja ne mogu..

a sad mi se desava da i po 3-4 puta izlazim iz kuce..ne znam kako sam ranije mogao ceo dan da provedem za kompom..ne znam..

sad vec oko 6 popodne ja gledma gde cu sta cu,kako cu..moram napolje..oci mi ispadose..

mnogo vise energije..mnogo manje vutre..

e sad,cija zasluga..da li je moja? nestalo mi je,slazem se..ali sam i pre toga,mnogo smanjio..na par buksni dnevno..i leganje u normalno vreme u krevet..jer je poceo gubiti smisao..

sedim i duvam i nista ne radim,resio sam da se vise aktiviram i smanjim "bleje"

ucim opet strejt da se zezam..i uspeva mi,cak mi nije bilo ni tesko da ne duvam..jednostavno doslo samo od sebe..nisam imao one tripove par dana klad batalis..znojenej,aneksioznos blazu i gubljenje..

snovi..razni,i hevi i ne hevi :D lepo sanjam,oko pola 10-10 ustajem svako jutro..sto je za mene novina posle par godian intenzivnog duvanja,svakodnevnog..

od jednom imam vremena za sve..i drago mi je zbog toga,imao sam i ranije..al sam stalno bio zamagljen i ubijen od trave..da ne mogud a mrdam toliko..ful sam ja funkcionisao,nikakvih problema..samo jednostavno nije isto kad sis trejt i naduvan 24h..

i ovih par puta kad sam dunuo,razvalio sam se..i nisam zabadao posle..

ne znam,dugo mi se nije desilo da mi dnevna aktivnost toliko izmori da ja vec oko 11-12..oci mi se sklapaju..to mi se dugo nije desavalo..uvek su mi oci bile na pola koplja od vutre..i tako sam mogao do 5 ujutrru lagano..

drugacije..jebiga ljudi referat..al eto,ne znam sta mi bi da iskucam sad ovo..nisma ni planirao,neam pojma..valjda imam vremena :D

pozz
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
snovi..razni,i hevi i ne hevi :D lepo sanjam,oko pola 10-10 ustajem svako jutro..sto je za mene novina posle par godian intenzivnog duvanja,svakodnevnog..


I ja sam nekoliko nedelja na "čišćenju" organizma. Sve je ok osim spavanja nerviraju me snovi sanjam ih previše neke nebuloze mrtve drugove a ima i finih snova neću da lažem ali svakako je lješpe bez snova. Mislim da su snovi precjenjeni. Što se tiče brzine možda sam na poslu brži ali isto tako zna se desit da od brzine i pogriješim. Aaaaaaa najviše me nervira kad sam strejt što čitam ljude kao otvorene knjige i vidim sve nepravilnosti dok svarenog me boli dupe i nikoga ne osuđujem i imam puno razumijevanja....ovako strejt bi mogao neki logor osnovat za sve budale...pa sapun u ruke :)
 
28.09.2017
13
48
13
WW
pomorac sam majko..imam cikluse vakuma i broda okruzen nicim, ja i more i 20 filipinaca. pa dođem kuci zeljan svega..najvise drustva price smijanja uz lulu mira.. pa kad svi odu sist na kauc dignit noge spustit si frekvenciju i svatit sve.. onaj osjecas kad te prozme, kad svatis poantu zasto se sve to desava.. fali mi to masu. i prosetat sa pason i trubicon sa noge na nogu i ujutro se probudit pa nataste zapalit jednu i pozaboravljat sta sve iman napravit taj dan..a evo 6 mjeseci da san na brodu..cist kao misno vino..i jos koji dan pa kuci..skupicu skoro 7 miseci ovog nicega.. pa cu se ispalit u orbiti..ili spustit iz nje..jedva cekam. bas jedva. peace
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
7QLJZ_f-maxage-0.gif

Evo me :)
Nakon dosta dana konzumiranja,konačno ova tema :)
Prošle godine nisam uspio napraviti pauzu :spliff:
Šta li ću sanjati sutra :D
 

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
Jesi siguran da si spreman na ovo Venlo :D mislim da sutra još ništa, prvi dani bez vutre su i dalje magloviti :D a i izmore ko da si tri dana oro i kopo bez pauze, barem mene :) ali da.. glupi snovi i noćne more su neizbježne. Vutra je još jedan dokaz da su snovi nepotrebna opcija u našem mozgu ;) Aj stisni zube i sa srećom :thumb:
 

Prcula

Aktivan Član
05.09.2016
77
454
53
Dobra tema. Konzumiram ganju dobrih 25 godina. Poslednjih 10 redovito. Pauze su bile minimalne uglavnom kada me spapči neka prehlada . Došao sam do momenta da mi znoj ima isti miris kao i marihuana koju pušim. ( uglavnom imam svoju )

Društvo sa kojima purlam je društvo sa kojim sam odrastao i svakog znam ne manje od 25 godina. Ima nas 10 tak i uvek neko ima nešto. Tako da se još nije desilo duže od tjedna da nisam zadžario. E sad, prvi put kada sam probao ganju bila je to ljubav na prvi pogled i još uvek je.

Rekao sam i još uvek stojim iza toga da ću je pušit i kada budem imao 120 godina :D Velik je + kada imaš svoju ganju i znaš tačno koliko ti je potrebno za posao, za trening, za sex, umetnost u bilo kom obliku, marihuana je izvukla iz mene ono najbolje, kreativniji sam, bolje sagledavam situaciju, staloženiji... Ja da se pitam uveo bih ganju u osnovnu školu pod obavezno :) U 8 razredu umesto ako se sećate odbrane i zaštite :) Bavim se muzikom, experimentisao sam nebrojano puta da sviram sa i bez marihuane. Sve sam snimao i posle preslušavao ne uporedivo je bolje na ganji. Tako da nedaj bože da me nešto primora na apstinenciju inače ne verujem da ću ikad prestajati

. 2-3-4 dana i tjedan nije problem više od toga me ne zanima :) Primetio sam da sam nakon tjedan dana bez marihuane poprilično agresivan uz maximalnu kontrolu. To mi se jedino ne sviđa ali šta je tu je.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vanzemljak27

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Jesi siguran da si spreman na ovo Venlo :D
O da. Jedva dočekao :)
Plan je da ne konzumiram mjesec dana.
Znam da nije nešto dugo,no poželio sam se malo 'odmoriti' od trave.
Prije 4 dana sam stavio na sušenje 2 biljke. Samo ću ih mirisat :D
Noćas sanjam,upadaju u dvorište :murija:,ja trpam u neku kutiju granje,samo da me ne vide,...
:lol:
Uglavnom,nekako sam umoran danas na poslu. O travi nisam razmišljao uopće.
Nisam ni živčan ni rastrojen. Neke druge simptome nekonzumiranja ne osjećam.
:banana_rasta:
 

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
3. noc je meni najgora uvek..
Danas mi je 5. dan nekonzumiranja, ali kao sto rekoh ranije u temi, samo fizikalisanje i nema insomnie.
Elan se vratio, picim po basti, plevim korov, riljao za luk (iako mu vrv nije vreme sada, ali nebitno) meni preko dana nije problem, samo pred spavanje... sinoc bilo sve OK, cak sam zaspao ranije nego inace, mrtav umoran :)
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
660
3.097
163
Osetim miris vasih hedova
Pravio sam pauzu od nove godine do 8 meseca, zato sto sam bio dosao u taj stadijum da pusim travu a ne dobijam rad nego me glava vec pocela boleti koliko sam preterivao, dzok za dzok, i dozivim neki sok u pola 7 ujutru tad i istrcim na hladan sneg i dodjem sebi, ne mogu ni opisati kakav osecaj sam imao, jako mi se slosilo i onda sam napravio pauzu, sredio zivot, nasao posao novi, posvetio se i odgajivacnici pasa koju imam i dobro je za sada, ne preterujem jer nemam vremena a i sad mi godi, imam svoj mir, resio sam se svih sranja i mnogo se bolje osecam, inace nisam imao problema kad mi se to desilo, organizam nije hteo da oseti thc nit je trazio, ocigledno se i on umorio, pauza je potrebna a i UMERENOST kako u vutri tako u svemu, sve preko mere uzimati je otrov, bila hrana, vutra, slatko, ma bilo sta.. uostalom srecno VenloNL i drzimo fige da izdrzis :razvaljen::
 

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
Evo i mene u ovoj temi :whato:: :D
Nakon 4 godine svakodnevnog korištenja i ne više od 1-2 dana pauze...
Nekaj me spopalo zadnjih 10 dana da mi uopče ne prija biti napušen, mislim da samo trebam odmora malo ali super mi je kako nema nikakve negativne posljedice nakon prestanka konzumacije, čak niti psihicke jer super se osjecam nenapusen ( bolje nego napusen, zato malo prestajem...)


jucer, nakon tjedan dana nepusenja zapalio dve pljugetine sa škvadrom , zanimalo me oce mi prijati a jedino što sam osjetio je bol u glavi..znaci stvarno treba malo odmora
nekako hocu dogurati do toga da potpuno uzivam u travi kao prije a ne da mi se u neku naviku pretvorilo..i jos mi je organizam to sam odlucio i olaksao mi cijelu situaciju.. a i faks poceo :D Nije mi bas skroz jednostavno baviti se svakodnevnim obavezama koje zahtjevaju koncentraciju i preciznost a meni mutna glava :) ovako lakše puno puta... Planiram pocet opet za koji tjedan ali bas u umjerenim granicama..Jer ljepsi je zivot sa marihuanom :spliff: Ovaj Forum ce biti moja dnevna doza marihuane :) Nakon 2 growa takoder mogu reci da mi uzasno fali taj hobby i cijela atmosfera ovdje na Vutri kaj se tice toga ali tijesi me to kaj sam mlad i imam jos mnogo vremena za growat kasnije u zivotu, a i kad se malo posloze stvari neke...uživajte svi i da se svaki dnevnik na Vutri privede sretno do kraja :D
 
23.03.2013
125
118
43
Urugvaj
Podrska za sve koji apstiniraju... ;) Ja evo vec 2 meseca pusim jednom nedeljno a ranije sam palio svakodnevno godinama, ulicne marihuane. Kako mi se otvorila opcija za prostor za vlastiti grow shvatio sam da mi vise ne prija kupovati ganju i bacati novce, bolje iste uloziti u grow. Iako imam novaca svakako, mogao bih priustiti ganju i pored troskova za startanje growa ali nema mi smisla i usput sam se ocistio i skontao kako se moze i bez iste. Samo je potreban ispunjen dan, malo fizicke aktivnosti i to je to. Uskoro bih trebao pobrati prve automatike i kontam da cu se drzati pravila da se uzima 2 do 3 (maksimum) puta nedeljno. Ne treba se navikavati na svakovnednu konzumaciju. Veca je cHar kad nije svakodnevno a pogotovo ako je po cele dane, izgubi smisao. Bolje ne svaki dan ali kad se uzima da se redovno izujete uz neki film ili sta god. Malo pojesti ganju, malo na vape!
Peace vutro! :):spliff:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

daveclarke

Aktivan Član
05.09.2014
190
1.205
143
iza brega
Evo da se i ja upišem u dnevnik ne konzumiranja, prvi dan i prva noć je prošla. Nije zbog nestašice, dapače tegle su pune, nego zbog liječničkog na kojem cu biti testiran na droge. Malo sam razmišljao i ne sjećam se u biti zadnje pauze, valjda je bila prije 15 godina. Uvin h čaj mi je najbolji prijatelj, nije ni carbomed daleko, samo pijem i pišam i pijem i pišam. Moram priznati da totalno čist imam skroz drugi pogled na svijet oko mene, nekako je proziran, sve vidim sve čujem, sve je nekako kristalno jasno. Sve mi se više čini da je neznanje blaženstvo. Iako nemam nekih simptoma fizičke ovisnosti ovo pišem jer gledam teglu punu ww fino iskjurane sad već, zove me da je otvorim a ne smijem, eh to je prokletstvo.