Dnevnik NEkonzumacije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Vutragenjo je napisao(la):
Ja imam takozvani Restless legs syndrome (sindrom nemirnih noga) koji izgleda kad ne duvam duze postaje jaci i ucestaliji. Najcesce se javlja kada se probudim u po noci i onda ne mogu zaspat.Znam da sad to neko moze protumacit da je to sve u glavi ali kad se desi nikako nema veze sa glavom.
to imaju i MSovci, bez dima zna trzati. Kad trzne jednom onda mozak o tome počne razmišljati i nema sna, ali kad zapališ onda ništa ne trza :smoke18:
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.381
2.598
25.godina bez pauza i kojekakvih faza ciscenja.Zadnjih 5-6 godina od kako uzgajam duvao sam i po 10-15 pljugi dnevno sam ili u drustvu nije mi bilo bitno.
Uzivao sam u svakoj pljugi kao da mi je prva.Svoje obaveze i brigu oko familije nisam nikada zapostavljao koliko god to bilo nekome cudno funkcionirao sam bezprijekorno.Dva puta tjedno igrao nogomet po 90 min.Vozio bicikl po 15km dnevno skoro svake godine sam isao na more biciklom tako da mi pomalo ide na onu stvar prica kako trava sjebe covjeka i od njega napravi ljencinu koja uzalud trosi svoje i tude vrijeme.
Nemozemo svi biti doktori niti veterinari ,varioci ili vozaci ali zato svi mozemo duvati...krca malo ako si ljencina i probisvjet onda je to do tebe samoga ,genetski ili sta vec i onda naravno ...kriva je trava pa cu sada malo meditirati hm..jbg nemam vremena za om fore i talasanje.
Ja dnevno istovarim dvije tone materijala manje vise:) ubijem se sa grahom,pljesnem zenu po dupetu, zapalim pljugu i meditiram uz svoju kcer i zenu.

Mani te se sranja i filozofiranja ako si ljencina ako gubis dane sa daljinskim u rukama i tudom lovom u depu onda ti pljuga netreba jer ju nisi ni zasluzio
i nece ti pomoci nikakva zen sranja i om ovo om ono.....brate lopatu u ruku i na posao.Zasluzi pljugu i ne kenjajte o tome kako trava covjeka sjebe.


e sada ono bitno.Nepusim 23 dana u nekakvim sam dijagnostickim pretragama sutra dobivam nalaze i ako kaze doktor da smijem duvat cu ko nezdrav opet i opet i opet a ako kaze NE e onda nepusim jer necu jer imam cvrst karakter.Dimit cu opet ako budem imao i zasluzio ako ne necu i nevidim problem u tome.Ja sam gospodar svome supku a ne on meni, kakve krize ,depresije,insomnie i sl.posao je mama dragi moji i ako si proveo dan kvalitetno i radno zaspat ces ko beba a ako si seronja koji gubi dane na tudoj grbaci e onda i netrebas spavati ....pa ni jesti jbte :punch2:



ovo sam pisao za sve one koji kazu kako ih trava uljeni i kako ona sluzi nekome za bijeg od problema i kako je doslo vrijeme da se "moram uozbiljiti"wtf...pitam se kojih problema i tko ih je napravio "ti" sam ili marihuana koju duvas a ako bjezis od problema onda si pi.da od covjeka i tu opet trava nije kriva to je karakterna osobina sa ili bez ganjice moje drage piz.a ostaje piz.da i samo okrivljavanje trave za tu situaciju potvrduje da si pi.da ko kuca i nece pomoci apstiniranje.Hvataj se lopate a mani se meditiranja nece roditelji zivjeti vjecno
 

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
525
5.157
233
Vidim da se obraćaš meni..Neću komentirat jer svatko ima svoje mišljenje i to je to,ne želim ulazit u dublje filozofije,reći ću ti samo da trava sa ulice može sjebat čovjeka u velikim količinama,ti reci šta god hoćeš ja znam da je to tako..A znaš i ti..Vjerujem da si stariji,ja ću sad 24 godine i živim u jako sjebanom gradu gdje je nezaposlenost najveća u hr rekao bi..Ali ja ne kukam!!Ja sa 24 godine otvaram obrt,san kojeg sam sanjao par godina pretvara se u realnost,normalan sam dečko,nikad nisam bio ljenčina i nisam takav po prirodi ali mi je trava (ulična) donjela mnogo problema,od tjeskobe do razno raznih zabrijavanja i to nije samo od sebe došlo,možemo mi pričat šta hoćemo..Od staraca sam rjetko šta u životu tražio i mlad sam se odselio od kuće i započeo samostalan život gdje sam osjetio što znači živit u ovim usranim vremenima i usranom gradu sa 23 godine gdje jednostavno ništa ne funkcionira,a zašto da bježim iz svoga grada sa 23 godine,neću i ne želim,odlučio sam ostat i borit se sa svime i dići glavu!!Radio sam u jebenim uvjetima gdje je bilo jako malo normalnih ljudi hehe,u isto vrijeme živio sam,kuhao sam,spremao,peglao i da ne nabrajam i odlučio napravit grow!Sa 22 ne možeš baš bit pametan i iskusan do kraja,neku grešku napraviš,ja sam je napravio tako da sam rekao krivim ljudima i priča je procurila te sam živio u strahu svaki dan,kad sam kasnije saznao na koje strane je sve procurilo došlo mi je muka..I šta sad??To je bila moja greška i to je to,ja sam kriv,nitko drugi,ja to shvaćam,ali jebemu pa nisam robot,svi mi griješimo,nitko nije savršen,naravno da ću sad sve radit drugačije u životu poslje svih tih govana,puno faktora je bitno da se poklope da ti ostaneš skuliran na sve kad pušiš toliku količinu..Vjerojatno si i prošao neki ***** u životu,proputovao nešto,veselio se nečemu,imao raznu podršku od nekoga,bila su puno bolja vremena,bilo je više posla više novaca,više sreće,a sreća je jako bitan faktor,odrastao si u sretnijim vremenima..A koji ćemo mi ***** mladi u ovoj vukojebini od države??!Ako nećeš nikome lizat ***** postat ćeš rob,takvo je glupo vrijeme došlo,vrijeme tehnologije usrane,kad svi nešto glume,kad su svi najbolji i najljepši i kad se samo novci gledaju..A ja mislim da si ti odgojen u drugim vremenima,sretnijim vremenima,kad nisi znao što je mobitel i kad ste bili po vani non stop i kad je to bilo to!Iskrena prijateljstva,iskrene ljubavi,nema glume..NAažalost danas je drugačije..Puno drugačije,mogao bih svašta još napisat ali umoran sam kao pas,nisam ležao u krevetu cjei da,nisam tražio roditelje 5 kuna za kavu nego sam radio od 10 ujutro do 10 navečer,da mi jednog dana bude bolje,da ne budem ničiji rob.Kažeš mani se meditacije,ja kažem drži se meditacije i upoznat ćeš sebe i svijet oko sebe na pravi način..Osjetio sam da si me malo napao sa tim tekstom gore ali ja sam samo iskreno napisao svoju situaciju,nisam nikome htio solit pamet nit tebe želim povrijedit s bilo čime,naprotiv imam jako puno respekta prema starijima od sebe.Pozdrav! ;)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.381
2.598
Ludi dimu ja mislim da si ti u problemu iskljucivo radi svojih gresaka i nepromisljenosti a ne zbog trave pa bila ona sa ulice ili iz tvog uzgoja.
Iskreno brate filozofiras....obrt se danas otvara za par kuna i to nije pokazatelj nicega osim sto si stvorio priliku da opet upadnes u nepriliku.
Kriva je vlada ,kriva je drzava ,kriv je grad u kojem zivis.kriva je vukojebina,krivi su ljudi oko tebe,kriva je trava a ja ti kazem ...stani pred ogledali i pitaj facu u odrazu tko je kriv za neprilike u koje si upao.

Najgore je upravo ovo sto ti radis...a to je sto trazis krivca na krivom mjestu da,da sami smo kovaci svoje srece.

prekinut cu ovu raspravu ali evo jedna bitna stvar... sta places ko ***** i pljujes po zemlji po kojoj hodas?! stani pred ogledalo i lupi samar sam sebi, budi musko,pregrizi, stisni zube glavu gore i nema cmizdrenja.Sta ti treba meditacija da spoznas sebe,cemu filozofiranje ili si covjek ili nisi??!!!
Posla ima za onoga tko hoce raditi..fraza da nema posla, to macku o rep. Ja sam hodao od baustele do baustele i pitao dali treba radnik ,selio iz grada u grad da bi prehranio obitelj i nisam plakao i kukao kako mi je drzava sjebana.Danas klinci obnavljaju status na fejsu i kukaju kako nema posla...nema slobodnih fotelja.

A o mojoj generaciji i o njenim blagodatima necu jer nije mjesto za to.Ja sam stari podrapani macak sa toliko trauma na sebi koliko ti imas godina ali sam musko i necu plakati...to je bitna stvar:)...sine moj

Glavu gore kitu imas izmedu nogu...picke neka placu:)
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
@Ludi dim nema to veze sa stanjem u drzavi i travom sa ulice...postoje ljudi koji jednostavno pocnu pusiti zbog okoline a nikad se nisu bas nasli u tome i nastave kontinuirano pusiti dok im jednostavno neprisjedne i kad se to dogodi shvatis da je najbolje da se drzis podalje od trave jer ti neodgovara i nema tu puno filozofije a da moze sjebat covjeka ako je koristis za bjezanje od stvarnosti to znam dozivio sam na svojoj kozi al to je traje samo privremeno cim prestanes pusit i posvetis se nekim ciljevima stvari se vrate u normalu al znaj da i meditacija ima svoje ucinke i ona nije za svakog...mozda da jednostavno pokusas biti cist bez ikakvih sranja mozda ti se to svidi ;)
 

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
525
5.157
233
Opa cupa stari i mario i svi oni koji su krivo skužili moj post,ljudi možda ste me krivo shvatili,neznamo se uživo,znamo se preko foruma,nemogu ja vama preko foruma iznest svoje mišljenje na pravi način i onda je bezveze diskutirati uopće o ovakvim stvarima,neznam što me natjeralo uopće da napišem post u ovoj temi hehe,al nema veze :) Htio sam poslat jednu totalno drugu poruku,možda sam htio i drugima prenjet svoje iskustvo i reći im da nije sve u prepušavanju po cijele dane jer malo ljudi se može nosit sa tim i izvršavat svoje obaveze kao ti opa cupa..Svaka ti čast na tome,old school fajter hehe :)
Al opet sad kad pogledam tko sam ja da nekome nešto govorim,svi živimo svoje živote i svi smo vlasnici svojih umova pa pozabavimo se sa njima onako kako najbolje znamo i to je to..Opet filozofiram haha,jbg nemogu si pomoći :D Ne moram ja više ništa pokušavat,ni prestat meditirat ni prestat upotpunosti pljugat ni ništa,ja sam svoje probleme otkrio,shvatio,analizirao i pozabavio se sa njima i to je to..Ma samo opušteno bez rasprava jer nema smisla.Pozdrav svima od ludog dima koji se pogleda u ogledalo čistog obraza i velike brade hehe,moram se obrijat jer izgledam kao mudžahedin :D
Zajebavam se malo,serem previše,a bolje da idem spavat..Živili ljudi ;)

P.S. Opa cupa stari lave ne zamjeraj ništa jer ništa loše nisam ni mislio,ipak smo mi slavonci,nećemo filozofirat,bolje popit rakijicu jednu. :)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.381
2.598
Ludi dim je napisao(la):
Opa cupa stari i mario i svi oni koji su krivo skužili moj post,ljudi možda ste me krivo shvatili,neznamo se uživo,znamo se preko foruma,nemogu ja vama preko foruma iznest svoje mišljenje na pravi način i onda je bezveze diskutirati uopće o ovakvim stvarima,neznam što me natjeralo uopće da napišem post u ovoj temi hehe,al nema veze :) Htio sam poslat jednu totalno drugu poruku,možda sam htio i drugima prenjet svoje iskustvo i reći im da nije sve u prepušavanju po cijele dane jer malo ljudi se može nosit sa tim i izvršavat svoje obaveze kao ti opa cupa..Svaka ti čast na tome,old school fajter hehe :)
Al opet sad kad pogledam tko sam ja da nekome nešto govorim,svi živimo svoje živote i svi smo vlasnici svojih umova pa pozabavimo se sa njima onako kako najbolje znamo i to je to..Opet filozofiram haha,jbg nemogu si pomoći :D Ne moram ja više ništa pokušavat,ni prestat meditirat ni prestat upotpunosti pljugat ni ništa,ja sam svoje probleme otkrio,shvatio,analizirao i pozabavio se sa njima i to je to..Ma samo opušteno bez rasprava jer nema smisla.Pozdrav svima od ludog dima koji se pogleda u ogledalo čistog obraza i velike brade hehe,moram se obrijat jer izgledam kao mudžahedin :D
Zajebavam se malo,serem previše,a bolje da idem spavat..Živili ljudi ;)

P.S. Opa cupa stari lave ne zamjeraj ništa jer ništa loše nisam ni mislio,ipak smo mi slavonci,nećemo filozofirat,bolje popit rakijicu jednu. :)
e takog te volim ...zivio ti meni ;)
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Mislim da smo malo zasli van teme. Ovde bi trebalo uglavno da se zbori o tome kako se osjecas dok ne dimis.

@mazar cudno je to bas je odvratan feeling sto je najgore tesko je obuci se i otrcat kilometar ili zenu probudit u 2 ujutro. A pljuga jes ok i prodje odma ali ja kad dunem onda ne mogu spavat satima.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
genjo duni neku tesku indiku pa ce i mozak prestat da se odupire :)



inace, evo ja skoro 10 dana nisam zapalio, ne dam pare za nokat sranja....a i skupljam ske za rasvjetu, pa da zapocnem svoju avanturu :)


nisam vjerovao koja je razlika izmedju ovog ulicnog sranja i onog sto sam uzgojis....sta god da uzmem sa ulice (a hvala bogu izbor je nikakav u mom gradu, ali kad se njih pita, uvijek je jeben skank, a od tih izjava prvo dobijem cir na zeludcu i kamen u bubregu pa nalet bijesa), to je tako lose naspram onog sto sam ja uzgojio da mi nije ni gust zapalit....a plus sto to nije "ono" k'o kad me pukne ona moja


sto se tice kuntanja, prije spavanja jednu zveknem i zaspim k'o malo dijete posle mamine sise, ovih dana kako ne pusim malo teze utonem u san, ali mnogo bolje nego prije (prije nisam bukvalno spavao do 3-4h ako nema buksne), a to sam izveo tako sto sam sebi lupio samar i rek'o da je sve u glavi, i da mi ne treba dzoint da bih zaspao


a vjerujem da ima ljudi kojima stvarno treba dzoks (neuporedivo vise nego meni) da bi ljudski utonuli u san
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI and mazar