Dnevnik NEkonzumacije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.251
10.202
358
To je sve ko ping pong. :)

Dosta manje pušim, al to ne bi baš zvala apstinencijom Nekakva totalna apstinencija mi uopće ne dolazi u obzir, zašto i bi? :)

edit: a što manje pušim, to i manje spavam
 

Gagiba

Aktivan Član
Krajem prošle godine me je uradio "dobar" drugar za pet evra da mi donese nešto što još nisam probao!! Potpuno je bio u pravu, stvarno je još nisam probao!!! Od tada više ne uzimam na ulici ni pod kakvim uslovima... :)

Lično nikada ne forsiram više od tri dana uzastopnog konzumiranja (naravno, meru sam utvrdio posle desetak godina svakodnevnog dimljenja) a da ne napravim par dana pauze. Nego sad mi se pauza odužila malo previše. Od tog tragičnog gubitka 5 evra do sad, samo dve ili tri mini buksnice sam zadimio ukupno.... :icon_eek:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Jel ima neka dobra duša da mi čuva tegle, bez da ih isprazni, dok ja apstiniram? :rofl:
hehe,donesi kod mene,daj mojoj ženi na čuvanje teglice pa ćemo se patiti zajedno :) jer nema šanse da ti ih vrati npr do božića...
prije dva dana....dva dima a danas dvije pljuge i kraj nekonzumacije ...fuck.Karakter mekan ko dusa ....
43 dana,ćojeće !!! znaš li ti koliko je toooo danaaaaa :)


Edit; lupio sam lajk ovoj dvojici što ti nisu dali da duvaš,hehe
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar and opa cupa

userNomore

Aktivan Član
16.09.2013
193
606
93
Više-manje redovni konzument sam preko 20 godina, a zadnjih par godina uzgajam po jednu biljku za osobne potrebe.
U doba kad sam kupovao u dilera pušio sam i češće i nekvalitetnije, a sad mi ritam sađenja i konzumiranja jedne biljke određuje pravu mjeru.
Dok growam - ne duvam, a kad duvam - ne growam.
Da je Svemir htio da budem konstantno uduvan, onda bi i biljka prirodno cvala svaki dan, a ne jednom godišnje ili svakih par mjeseci.
"Mudar čovjek od otrova napravi lijek, a budala i od lijeka otrov."
Svakako nisam za pretjerivanje, ali nisam ni za totalnu apstinenciju. Zašto se mučiti? Ako ti se duva duvaj, ako ne - nemoj.
"Osjećaj krivnje jedini je grijeh."
:)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.381
2.598
haha pa da toga sam se i uplasio ...to je kao ono kada krenes stediti lovu pa onda ima onaj jedan momenat kada ju je bolje poceti trositi nego nastaviti sa stednjom.stvori se neki strah od razbijanja velikana,pa je bolje potrositi nego razmisljati o njima ionako je samo pitanje vremena kada cu krenuti trositi odnosno duvati...evo vidis haha gubiona marihuana je zakon jedini koji priznajem...sada cu sve nadoknaditi :)
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
prošlo je više od 20 dana od zadnjeg jointa..
situacija .. da buden iskrena.. i nije baš bajna kod mene u glavi..

samoj sebi san dijagnosticirala hipohondriju.. (možda je i cannabis malo tome pridonia..)
o tome neznan ništa niti san mislila da će ikad do toga doći.. ajmo reći, rugala san se s time prije.. kad bi neko o tome priča.. sad svaćan da je to jedna vrsta pakla, i pokušavan svaki dan nemislit o ničemu, ali ka da me neko zaveza.. i nepušta .. prate me more, budin se uplašena, pregledajen tilo.. nemogu si trenutno pomoći.. trava mi je sad zadnja stavka, jer znan da bi to pogoršalo ovo stanje.. neznan šta da radin ..
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
Do prije 2miseca pusila san 4kom dnevno minimalno.. pa 3.. pa 2.. pa ka san vidila da je vrag odnia salu.. nijedan više..