Domaćica 169w CFL Grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Rubinstajn

Aktivan Član
05.06.2013
101
117
0
47
Dimenzije boxa: 50/50/45(visina do sijalica)
Osvetljenje: Ukupno 169W CFL 6500k koje će u cvetanju biti zamenjene sa 2700K.
Ventilacija: Pasivan ulaz vazduha,izduv 80mm PC Vent.
Djubrivo: Plantela list i cvet,Slavol.
Saksije: 4L
Zemlja: Florabella Universal sa glinenim kuglicama i perlitom

Za početak ja sam pre bio registrovan ovde ali sam zbog određenih problema morao da ugasim profil tako da vas molim ko me prepozna
neka ne pominje javno moj prošli nick,samo pvt...hvala u napred.


U početku su bile dve biljke,prva je otpala zbog:


Danas je sasečena.
Danas im je obema 25. dan vegetacije a mudonja je još pre nedelju dana počeo da izbacuje preflower.
Zato se za ovu drugu nadam da je ženska,sporije se razvija od prethodne,još nema preflowera a seme je iz istog paketa.

Evo i nje:


Juče joj je odrađen brutalan LST i odlično se oporavila:



Slika u boxu sa još jednim stanovnikom(Scotch Bonnet) koji kad otopli ide napolje:


Komentarišite,pitajte...slobodno :)
 

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
lepo,ostaje ti nekih 25cm da jos rastu,bice gusto sobzirom da je domaja,al ukrotices je ti lst-om ne sumnjam :D nego reci mi na kojoj internodi si topirao ovu u vecoj saksiji :) sretno i da postanes tatica :joint2:
 

Rubinstajn

Aktivan Član
05.06.2013
101
117
0
47
--UPDATE--

32. dan na 18/6

Nemojte da vas zavara to što je niska za 32 dana vegetacije,topirao sam je nakon prvih pravih listova,
trebalo joj je oko nedelju ipo dana da se oporavi ali sam na kraju dobio željeni oblik biljke.
Do sad sam je dva puta prihranio sa četvrtinom pa trećinom preporučene doze Plantelle list a Slavol ide svako drugo zalivanje.

LST-irani i bočni vrhovi a 2 glavna dodatno pritegnuta:





Pokazala preflower,meni ovo za sada liči na calyx,šta vi ostali mislite???



 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Kad si je vec istreniro na taj nacin savjetovao bi ti da stavis neku letvu na te 2 grane al duzu letvu i vezes grane za nju,samo je postavis vertikalno na te 2 grane i stavi grane ispod letve a ove male ce stalno terat,i kad ti ove 2 glavne grane krenu opet u vis samo ponovo ih privezes nadam se da me shvacas,stalno ce ti onda terat nove grane,mogao bi i supercropat te manje grane,sad samo rokaj sa gnojivima za cvijetnjae i svaka 2 tjedna ju flushaj.
Kad bi bar imao HPS uf dalo bi to heda.
 

Rubinstajn

Aktivan Član
05.06.2013
101
117
0
47
Nema potrebe za tom letvom,ima još oko 20cm prostora da raste u vis sledeće dve nedelje,nakon toga prestaje rast i kreće debljanje :)
Slavol ide sa svakim zalivanjem a Plantella Cvet svako treće i polako povećacam dozu,sad sam na 1/4 preporučene.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: emigrante

Rubinstajn

Aktivan Član
05.06.2013
101
117
0
47
Uvek treba eksperimentisati,to uvek pozdravljam,u tome i jeste i draž ovog hobija :)
A growam već relativno dugo vremena pa sam i prestao da se opterećujem gramima,kolko god da bude znam da je moje i da ne moram da se cimam sa kojekakvim dilerčićima.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp and Creative

SikSTi

Aktivan Član
21.09.2007
115
40
28
36
U Evropi
@Rubistajn:
Nakon kolko otkada je izasla iz zemlje si ju topirao?
Ak mozes nac nekakvu sliku na netu koliko velika je bila biljka tada jer si nemrem predociti sto tocno (tj. kolko biljke) si topirao.. :)