Domaja 250W HPS-test grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
dobro herbs kaze sad je na tebi da odlucis sta i kako cak i ne moras flusirati al ne moj onda gnojiti duze kaao sto sam rekao a ako budes poslusao herbsa samo da na dodam da ne moj ostaviti jedan dan bilje da odstoji od flusa nego ostavi dok se zemlja ne osusi ja sam malo imao problema sa vlagom prevelikom kad sam flusirao pa odma drugi dan pognojio previse je bili to vode za njich.... pa samo sam hteo da napomenem da bi ja ako bi odradio flus onda sacekao da se zemlja normalno osusi pa uradio ovo sto je herbs rekao...

al meni se cini da su tvoje biljke vise u lisnate hedove tako da i to lisce sto bude nece tako lako da pozuti i ako pozuti pozutece samo ono glavno a ovo ces na kraju sa hedovima da pusis istu situaciu imam i ja tj. istu sortu...
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....ne nisam flashao biljke, i tocno to 4herbs sto kazes izduzuju se i bacaju nove listove umjesto da iz njih vuku hranu i suse se, budem danas flusho biljke i ostavim 2 dana (tolko treba da se zemlja posusi) i onda cu ih pognojit punom dozom hesijevog fosfora posto blooma nemam sad al ga mogu nabavit ako je tolko bitan.....

....biljke su max privezane i vise neidu a lampa je na nekih 15 cm od biljki i nize neide radi temperature....

....tnx ljudi na savjetima, nadam se da ce pomoc.....
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
eto reseno al onda polako sa gnojenjem cak nemoj gnojiti do kraja ti imas nekich max 30 dana do kraja veci i malnje. MOZDA ce trebati sa jos jednom dozom al ja bi ostavio da to lisce odradi svoje nemoj se misliti da im je dobro biljke su stvarno prgnojene al im nije lose sad mozes samo pogresiti al neces neboj se :)

ps nisam siguran da ce se osusiti kad flusiras za dva dana cak i za 7 nece al ajde nek bude tako ko sto kazes .... dok je vlage u saksiji biljka ima vode znaci kroz rupu odole pipnes i ako je vlazno netreba zalivati......................:ninja:
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Nije toliko bitan bloom više poslje 4 tjedna cvatnje,ako mene pitaš...a svejedno ako je 15 cm hps od vrhova biljaka onda ga digni slobodno da bude 30cm jer je ovo paljenje sigurno burazeru,nekužim kako več dosad nisi spalio biljke na toj blizini...ako želiš da biljke malo više povuku sad u cvjetanju i da stvarno imaš lijepih hedova ja ti savjetujem da si hitno kupiš neku vrstu karbohidrata za biljke tipa bud candy ili hesi power zyme ili tako nešto što daje šečer biljkama pošto im treba u cvjetanju!

ukoliko nemaš ni tog za nabavit onda trč kod babe i ukradi teglicu meda pa dodaj kašiku veliku meda na 5 litara vode i s tim poljevaj biljke uz hranjenje!pozz
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Evo ti par slika da paseš oči da vidiš moje kusheve od zadnjeg uzgoja!









Eto da poslušaš savjete i da ne sjebeš grow :)
Nadam se da češ i ti ovakve sebi brat burazeru!i da češ meni poslat jedan za probu!hehhee
:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: SKT and zuz1

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
......neide HPS vise, fali mi visine:-( a nisu se spalile valjda zato kaj pokusavam uvijek imat dobru ventilaciju, temp kod vrhova je 30. par dana je bilo oko 34-35 pa su tu malo listovi pozutili al sam to rijesio.....bidem uzeo hesi power zyme samo moram saznat dns kad ga mogu dobit.....njega stavljam sa fosforom ili jedno zaljevanje fosfor pa drugo power zyme?....
 

Falcon

Aktivan Član
09.09.2010
229
29
0
45
Samo naprijed..decki su ti dali dosta savjeta u vezi gnojenja i flushanja..ali da se nadovezem malo na daljinu lampe..slobodno ti nju na 15cm drzi..dapace..ako ne kuri i ako imas dobru vent.za hladenje ct-a..a kolko se sjecam..ide na tu visinu...ja 400w drzim izmedu 30-10cm su vrhovi biljaka udaljeni od lampe,a idu i do same lampe-ct-a i nece biti skurene,a pase im..sretno
P.S.sto se tice PowerZ.od hesi-a..stavlja se sve zajedno..bloom+ph+(i ako ces uzeti taj powerz. isto)..ja korsitim samo bloom i phosphorus + i sad nedavno sam kupio supervit...ne planiram nista vise,cisto sam zadovoljan sa vel. vrhova..ubacim i meda..recimo 2 do 3 puta u zaljevanju..po zlicicu na 3L vode..u sredini cvjetanja negdje
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Ivach je napisao(la):
......neide HPS vise, fali mi visine:-( a nisu se spalile valjda zato kaj pokusavam uvijek imat dobru ventilaciju, temp kod vrhova je 30. par dana je bilo oko 34-35 pa su tu malo listovi pozutili al sam to rijesio.....bidem uzeo hesi power zyme samo moram saznat dns kad ga mogu dobit.....njega stavljam sa fosforom ili jedno zaljevanje fosfor pa drugo power zyme?....

Čovječe poslušaj me griješiš što se tiče temp,meni osobno u boksu temperatura kod vrhova nikad nije prešla 28...osjeti se razlika i netreba pretjerivat,na visokim temperaturama biljke jednostavno prestanu radit svoj posao,ja sam se mučio dugo s tim kad sam pokušavo nagurat 400w u koji stane maximalno 300 hps a i to po 2x 150hps nisam u to vrijeme 3 growa zaredom dovršio zbog temperature!ali eto ako misliš da si u pravu samo ti tjeraj pa čemo vidjet na kraju :) pozz

I da,ja sam power zyme koristio odvojedno,hranio sam s bloom/fosfor kombinacijom od hesia i adv.nut bud candy kao dodatak i nakon 4 dana od hranjenja sam stavljo power zyme pošto on regulira zemlju malo,pretvara celulozne otpatke u dextrozu i tako jača korjen i cvjet biljni!Molim vas ispravite me ako griješim ali mislim da se daje odvojeno!
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....prijatelju znam da sam se za*ebo sto sam stavio previsoku posudu i sad mi fali visine al sta je tu je.....znam da mi zelis pomoc al ja si vise sam sad nemogu pomoc.....kad sam skuzio pojacao sam ventilaciju jer je to jedino sto mogu napravit......jbg sljedeci put cemo bit pametniji.....

....a za kombinirano gnojenje pitam iz jednostavnog razloga sto mi fali vremena i biljke mislim gnojit jos 10-ak dana pa smatram da nemam vremena za odvojeno gnojenje......

....tnx svima na savjetima.....;-)
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....evo ide lagano 59. dan na 12/12 pustit cu im 10 dana pa racunamo 49.dan cvjetanja....cure se ok drze, pune se iako mi se cini da bi mogle i bolje.....zadnja 3 zaljevanja gnojeno sa fosforom i medom i od sad jos malo fosfor pa onda samo voda.....iako problem plasticnih listova jos nije prosao i biljka je i dalje prezelena muci me sto jedna biljka ima crne listove a ova druga normalne zelene, ta druga na njoj su hedovi puniji al manji dok na ovoj "crnoj" su hedovi veci al vise onak pufasti, sad neznam vise sta je ok pa molim iskusne za savjet.....

....evo slika:grupna....



....hedovi sa crne=).....










....hedovi na zelenoj.....



 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
meni se cini opet kao da je pregnojeno........ jako su mi plasticni listovi... ne znam stvarno ...

jednostavno nemoj gnojiti po meni ...
 

nolle

Aktivan Član
03.05.2005
136
4
0
44
meni se cini da su slabi hedovi za 2 meseca cvetanja...mozda je zbog slika...al opet...
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....ajmo ljudi jel ima tko kakvu ideju sta i kako dalje......
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
Ja bi ih dobro ispro i nastavio dalje samo vodom kontroliranim PH.Pa bi nakon ispiranja pri drugim ili trečim zaljevanjem ubacio hidrogen.Pa bi otvorio oči i pratio.Neznam šta bi drugo mogo!
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
...pod tuš s njima...al ozbiljno,jako puno vode sipaj!
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....biljke prije 4 dana posteno isprane, jos ih nisam zaljevao od tad......i prije ispiranja sam primjetio da su se malo bolje poceli punit tako je i sad vidi se pomak al po meni jako slabo za 56. dan cvjetanja.....slike kasnije

2Simaszg-necu ic na water, sve ide na klasicno susenje pa u tegle....
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....evo da ne pricam pricam puno, 69. dan 12/12 mislim ih drzat do 1.5 pa u mrak.....komentari dobrodosli.....





 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.