Domaja iz potkrovlja, pogonjena 400HPS & mnogo ljubavi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Riblji specijalitet

Aktivan Član
16.11.2010
143
39
28
42
Nema gnojiva u granulama, ono special 16-8-22 je kao nekakav prah/pasta, ipak dodao sam pri prvom presađivanju u velike posude nešto sitno granula na dno koje su još bile daleko od korjena a ispraće se do kraja ciklusa. Dakle gnojim samo sa tim plavim special svako 2-3 zalijevanje, dobio sam ga od gospođe koja se bavi uzgojem sadnica & cvijeća (kao i hrpu savjeta), isto su u posudama kao i marihuana, izmjerila mi je ec na 10 lt tako da znam optrilike omjer dodavanja. Za cvjetanje već imam neko drugo gnojivo, budem poslikao pa stavio ovdje.
Dodam još H2O2 svakih 2-3 put propisanu dozu, od kada to dodajem manje je oscilacija kod biljki, stabilnije su, nema onih razdoblja kad izgleda tužno. Samo se nadam da neće biti nikakvih problema kada budu tjedan dana bez nadzora... Malo obilnije zalijem prije puta jer one u 5 lt se puno brže osuše. Njih zalijem i svaki drugi dan jer vidim da to traže. Dodao sam sad i keramičke kuglice na vrh, valjda to zadrži vlaku malo više.
 

Greed4Weed

Banned
Banovan
27.12.2010
30
3
0
41
ja takodje jano. koliko ja znam od svega je najbitnija ljubav ka biljkama, njima to najvise prija.
 

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
odlicne su ti domacice prijatelju. svaka cast. ja sam veliki fan domacica i uvek sam tu da podrzim ljude koji se opredele za njih. ako zatreba neki savet tu sad da pomognem mojim skromnim znanjem.
 

Riblji specijalitet

Aktivan Član
16.11.2010
143
39
28
42
Danas je 40 dan vegetacije, biljke su veličine od 30-45 cm i od danas idu na cvjetanje.

rb0hoy.jpg


Neznam koliko će još narasti u cvjetanju, visine je ostalo još oko 30-35 cm na raspolaganju.
Ako bude više od toga rješit ću to kakvim post LSTem.
Kako sam početak cvjetanja tempirao sa odlaskom na put, nadam se pri povratku odgovoru koliko ima žena u mom haremu. Malo se bojim suše i žeđi, sad sam ih obilno zalio...

Inače ih zalijem sa cca pola LT svaki 3-4 dan, ovaj put su dobile koji deci više a vode im nema sljedećih 8-9 dana, valjda neće biti jada i čemera.
Da se samo malo objese u isčekivanju vode bi bio idealan scenarij, kakva su vaša iskustva sa nezalijevanjem? Posude su od 5-7-10 LT, one manje su ispunjene glinenim kuglicama na vrhu... Isrezao sam i spužvu na listove od 1-1.5 cm i malo rasporedio po površini...

Bog im pomogao a meni sretan put (i još sretniji povratak...):icon_lol:
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Evo ak još nisi otišo može jedan savjet ako ti se da to raditi...
Uzmi bocu od tipa 2l kole (uski čep) napuni ju vodom i zabi onaj dio di je čep u zemlju... voda će polako otjecati.. moš i ostavit čep čak i izbušit rupicu manju da voda sporije istječe...
I za zalijevanje, možeš slobodno više vode na te posude... zaljevaj dok voda ne isteče dolje na rupice.

35 cm visine... bit će zaebano :D
Ja sam tako svoje stavio na cvjetanje i ošo na par dana kad ono vrh biljke u lampi i iznad lampe one koje su bile sa strane :D

Ugl sretan put, bacaj slike kad se vratiš.
 

Riblji specijalitet

Aktivan Član
16.11.2010
143
39
28
42
Evo, iz daleka blejim u zadnju sliku i mislim se, što li se to sada događa u mom boxu, 5 dan bez vode a još koji dan suše je pred njima... Dali miševi kolo vode dok mačka nema?
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ja skoro pa da bih dao ljevo jaje da će ti bar jedna biljka završit u lampi :D
Al brijem da će sve bit ok.. mislim da ih tolka suša neće oštetiti imaš velike potove to je dobro.
A saznat ćeš uskoro uostalom...
 

Riblji specijalitet

Aktivan Član
16.11.2010
143
39
28
42
Preživjele odsustvo jako dobro, malo su se sad izdužile, neke pokazuju da su žene ali većina je još neodlučna, 7 dan cvjetanja...

xlcfbb.jpg


Budemo vidjeli kako će se stvari odvijati dalje kroz ovaj tjedan, već je prilična gužva unutra:icon_lol:
 

Falcon

Aktivan Član
09.09.2010
229
29
0
45
Lijepo su napredovale biljke...drzim fige sad da sto vise bude zenskih...i za sto vise masnih vrhova:)...sretno
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Odlican napredak u tih par dana...:clap:

Nadam se da ce biti sto vise zenki... =)
 

Riblji specijalitet

Aktivan Član
16.11.2010
143
39
28
42
Danas 10i dan cvjetanja, meni se čini da se one nisu još prešaltale skroz na novi režim. Da, sve su pustile onaj brk gdje bud treba izrasti ali samo kod 4-5 je počelo nešto rasti uz brk. Kako vidim po drugim dnevnicima to je rok kada počnu pokazivati spol a ekipa tu negdje i otkrije prva jajca. Jajca za sada nema hvala bogu. Ipak ja sam sad u nedoumici - zbunjen. Iako sam dosta pričitao i nagledao se slika. Na jednoj je brk posmeđio i uvio se. Hmmmmmmmm
Evo nekoliko slija pa vi recite što se događa.

ras2v9.jpg


2gsjtoy.jpg


2hqqmbq.jpg


1553rx1.jpg


2rnwo02.jpg
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
Pozdrav! Bilje ti odlicno izgleda! Bice dost hedova s tolkom vegom...
Samo ovo na prvoj i cetvrtoj slici mi stvarno nije jasno.. Kakve to stvari izrastaju?!
Malo uduvan pa ne kuzim bas hehe
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
ma uskoro ce pocet bacat pistile na sve strane vidjet ces,prvo na tom mjestu gdje ti je vec izbacili par a onda malo iznad jos jedan kat visocije :)..a onda se cijela zabjeli heheheh bez brige probaj iz zaliti malo s gnojivom koje je bogato fosforom mozda ih malo potakne neznam ;)
 

leš

Aktivan Član
06.10.2010
80
11
8
40
*****ti odlične biljke. samo stvarno to šta ti je izbacila nešto čudno,neka beštija če bit.
pratim:cool44:
 

Riblji specijalitet

Aktivan Član
16.11.2010
143
39
28
42
Evo, 13 dan cvjetanja i pomak se konačno vidi, pistile su tu, vidljive i to na svakoj.
Neću se sada unaprijed veseliti iako mi se čini da sam pročitao kako se muški pokažu prije žena. Nemam pojma ali jaja nema na vidiku, za sada.

339j78z.jpg


14l3l34.jpg


2zs4a5g.jpg


fc4tuw.jpg


Šuma striborova...
280pl3t.jpg


jfzoch.jpg


No neću sad otvarat šampanjac, pričekaću još koji dan da se pojave ti muški.
Inače koliko je omjer šansi da 16/16 budu žene. Male ja bih rekao, pa bar kao pogodit 5 brojeva na lotu. Gužva mi je unutra, džungla, lakše bi to bilo razrijediti da se pojave muški, ovako mi je žao. Vani je za sada prehladno, možda bi mogle na balkon uskoro pošto sam na jugu. Vidjet ćemo... uskoro.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Svetilist

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Sanse su 50/50...ili hoce ili nece... :icon_lol:

Super ti je dzungla...ne moras nista izbacivati ako i budu sve zenke...mozda bi bilo dobro udariti jednu mrezu iznad njih...nekako mi bas kao stvorene izgledaju...sve priblizno jednake visine...

Samo nastavi sa dobrom brigom o njima i sretno dalje... =)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Riblji specijalitet

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
haha :icon_mrgreen: prejeben grow a i bubamare isto :thumb:

nadaj se da su suprotnog spola pa da dobiješ još brdo novih
 

Dolf

Aktivan Član
27.09.2009
104
11
18
32
svaka cast izgleda mocno ali i iskusno

sve najbolje sto kaze onaj bas dzungla.:clap:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.