Dutch pasion, bluebery 400hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

kengue

Aktivan Član
22.02.2012
123
34
28
43
hvala.
box postaje mal po sirini za ove dvje bilje sve nabujalo..
 

kengue

Aktivan Član
22.02.2012
123
34
28
43
75 dan života!! i 22 dan cvjetanja! sve napreduje za pet, svaki 2 put zalijem sa pola doze plantele crvene, za dan dva cu napraviti flush pa punu dozu plantele. za sada sam jako sretan i zadovoljan, vrhovi rastu i pune se. velikoj je šišanje duplih listiva prošlo jako dobro, kao i onaj slucajni supercrop, mala bilja je isto super, jedino nemogu skuziti zasto listovi donji toliko žute???? evo vam koja slikica pa vidite..:dada



















View image: 22 dan cvjeta gl top
 

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.619
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
zato sto joj fali full doza nikako nemoj flush praviti jer ces napraviti jos veci SHIT isprat ces zemlju pa ce itekako krenuti sa zuticom daj full dozu gnojiva da explodira sa cvjetovima i oporavkom onda flush napravi ,odlicne su biljke sretno ;)
 

kengue

Aktivan Član
22.02.2012
123
34
28
43
29 dan cvjetanja!!! zalijevam sad vec treci put sa punom dozom gnojiva svako zalijevanje, malu sam biljku jednom zalio sa zelenom plantelom a sad sam opet crvenom, buduci da je malo pokazala nedostatak dusika, sto se ispostavilo tocnim, sve super izgleda, na maloj se cak pojavio jedan ljubicasti list, evo slika pa parite oci...:dada



















nego koliko dugo da ih jos gnojim?? i kad da isperem?? i sta na kraju da dodam, fosfor i gdje da ga nadjem????
 

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.619
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
super samo dalje vozi ,fakat joj falilo hrane ,mislim da si malo pretjero sa hranom ,listovi su bas "ofureni na vrhovima i rubovima" biti ce pregnojavanje ?..sad daj dva zalijevanja cistu vodu da fino procuri iz tegli ..Sretno dalje ;)
 

kengue

Aktivan Član
22.02.2012
123
34
28
43
Nixa86 je napisao(la):
super samo dalje vozi ,fakat joj falilo hrane ,mislim da si malo pretjero sa hranom ,listovi su bas "ofureni na vrhovima i rubovima" biti ce pregnojavanje ?..sad daj dva zalijevanja cistu vodu da fino procuri iz tegli ..Sretno dalje ;)

pa ja bas nevidim da joj nepase, odnosno izgleda odlicno, al necu sad gnojiti.
Da ni ne gnojim vise, jer ima jos nekih mjesec dana do kraja??????
a ofureni su listovi na maloj biljci, to je ona sto ju je napadalo zutilo, sad vise ne izlaze zuti listovi, dok na velikoj je sve ok....
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
gnoji jos jednom-dvaput i tjedan-dva pred berbu flushaj i onda zalijevaj normalnom vodom i nemozes pogrijesit :) btw ljepe su ti slike a jos ljepse bilje :)
sretnoo!!

peace out !
 

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.619
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
kengue je napisao(la):
pa ja bas nevidim da joj nepase, odnosno izgleda odlicno, al necu sad gnojiti.
Da ni ne gnojim vise, jer ima jos nekih mjesec dana do kraja??????
a ofureni su listovi na maloj biljci, to je ona sto ju je napadalo zutilo, sad vise ne izlaze zuti listovi, dok na velikoj je sve ok....

kao sto sam ti reako sljedece zalijevanje cista voda ,dok se ne popiski iz tegli kako treba ,onda udari punu dozu i flushaj biljke 2 tjedna pred sami kraj ..Lp
 

kengue

Aktivan Član
22.02.2012
123
34
28
43
nisam imao vremena, u 45 danu su, al nekako mi stagniraju vec tjedan dana, jedino se glavni vrh na velikoj puni ko lud cak se i grana od tezine savila, ovo ostalo jedva da primjetim promjene, flusho ih na 40 dan cvjetanja, sad sam nabavio i co2 i mikroskop pa bumo vidli...
 

kengue

Aktivan Član
22.02.2012
123
34
28
43


ovoj velikoj vezem vrh jer je postao tezak, dok su donji vrhici mali,



da danas je 58 dan cvjetanja, ubacio tablete sporo pustajuceg co2, i nabavio mikroskop, i tockice su mutne bjele, sad se nemogu sjetiti kako se to strucno kaze, jer ugruvan, ali molim pomoc koliko jos da drzim, sta da radim????????????
da ne za***** sad na kraju, ima dosta zutila... najveci vrh je postao ogroman, a donji sićusni...
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Ma mozes ga i poduprijet necime ako jos nije zreo.

Uglavnom, vidim da vrhovi nisu ljubicasti? Taj Blueberry me bas razocarao. Mislim, ne tvoj nego opcenito.
 

kengue

Aktivan Član
22.02.2012
123
34
28
43
pa i mene malo, al za prvi put bice odlićan, nego trebam konkretnu pomoc, kad da prestanem zaljevati????
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
boja dođe tek kada dođe do osjetnih razlika između dnevne i noćne temperature (minimalno 10 stupnjeva) i to se još pojača nakon curinga, onda bude cijeli hed ljubičast...
 

kengue

Aktivan Član
22.02.2012
123
34
28
43
jos nikakav konkretan odgovor?? di ste groweriii?? upomoćććć!!!!!!!!!
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
to sto su ti listovi zuti to je zato sto je biljci kraj zivota, ona lagano zavrsava svoj
zivot pa se lagano gasi i listovi zute, to je normalno.
zadnje dve nedelje nemoj da stavljas gnojiva, nedelju dana zadnja
pre berbe isperi(flush) i zali posle toga i posle toga ne zalivaj, zadnja 2 dana mrak i to je to.

ps. citaj malo forum, zavrsene dnevnike, naso bi odgovore al nije mi tesko da napisem :)
 

kengue

Aktivan Član
22.02.2012
123
34
28
43
weed4life je napisao(la):
to sto su ti listovi zuti to je zato sto je biljci kraj zivota, ona lagano zavrsava svoj
zivot pa se lagano gasi i listovi zute, to je normalno.
zadnje dve nedelje nemoj da stavljas gnojiva, nedelju dana zadnja
pre berbe isperi(flush) i zali posle toga i posle toga ne zalivaj, zadnja 2 dana mrak i to je to.

ps. citaj malo forum, zavrsene dnevnike, naso bi odgovore al nije mi tesko da napisem :)

hvala na odgovoru, nemam sad vremena ko prije da brijem po dnevnicima, pa zato ovako ispitujem, nebi ju htjeo sad pred kraj zaje.... napravio flush
hvala svakako...
 

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.619
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
kengue je napisao(la):
hvala na odgovoru, nemam sad vremena ko prije da brijem po dnevnicima, pa zato ovako ispitujem, nebi ju htjeo sad pred kraj zaje.... napravio flush
hvala svakako...

pa vidi trihome u kakvom su stanju i sam odluci sta ces sa njima,ako su za rezanje rezi ako su prozirne drzi ih sve dok se ne zamute"milky" & "amber" 50%-50% ! o super je hed bluberrya,lp&sretno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.