Egipatsko proročanstvo // ScrOG

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.249
10.188
358
skidaj odmah taj vrh, ja bih odrezala i sve spaljene i zute listove da im das vise prostora i zraka, ali ne istim skaricama i svakako pojacaj ventilaciju
naravno provjeri i ostale badove i to pazljivo da ne zarazis i ono sta nije
best wishes :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: baobab

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Odrezao sam taj dio pa cu pratiti kak ce se dalje situacija razivajti, ostatak vrha nije tolko zahvatilo...cak solidno i mirisi i fino me udarilo dok sam zapalio..:joint2:
DSCN0969.JPG
@jesam Ventilacija je pojacana do kraja (420m3/h). Al visoka je vlaga bil proslih dana, uspio sam sad spusit vlagu na 55% u mraku, nemogu bolje od toga. Budem porezao ove spaljene listove da bolje dišu.:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: amrildooo

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.302
258
Ma sisaj to brate da prodisu malo, imas tu po mom misljenju previse lisne mase.
Inace bas fino izgleda :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: baobab

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
BERBA: 69. dan 12/12
Otisle cure pod nož nakon 100 i kusur dana ukupno... Krenulo je opušteno, pa se zakompliciralo kad je najmanje trebalo, al ipak se na kraju pokazalo da se može odraditi solidan posao makar se u nekom trenutku grow otme kontroli. :)
Uvijek moze bolje ali ja sam uglavnom zadovoljan :gled: Po mojoj procjeni debelo sam ispod g/w, al kad sve zbrojim i oduzmem bio bi đubre kad bi bio nezadovoljan jer sam u jednom trenutku mislio da necu ni do ovoga dogurati.
Travica se suši već dan i pol - imao sam opciju da susim u prostoru (boxu) gdje je manja vlaga/temp oko 26 ili u prostoriji sa nizom temperaturom ali vecom vlagom. Izabrao sam prvu opciju.
Anubis bas fino radi, Tutana jos nisam ni probao. Biljke nisam flushao - iskreno za sad ne primjecujem neku razliku nego kad flusham na kraju, mozda je poslje kad se osusi i kjura ta razlika očitija...
Sve u svemu to bi bilo to...hvala svima na podršci, svima koji su pratili i koji nisu, budite dobri, berite lijepe plodove ... Svim outdoorcima i indoorcima puno srece u njihovim avanturama... :respect:ja ode na godisnji kaj se tice growanja. :wave::wave: do sljedeceg puta...
DSCN0982.JPG
DSCN0983.JPG
DSCN0984.JPG
DSCN0988.JPG
DSCN0996.JPG
DSCN0989.JPG
DSCN0991.JPG
DSCN0993.JPG
DSCN0998.JPG
DSCN0992.JPG
 

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Hvala ekipa jos jednom... bit ce dima, za mene i vise nego dovoljno :joint2:
@PowerSeed Jel si ti ili neko drugi od mod prebacili dnevnik u Graveyard umjesto u zavrsene?:idea::razvaljen::