Egipatsko proročanstvo // ScrOG

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Mogao bi do kraja imati mozda problema sa visinom, ovisi kakve ce biti temperature i kolko ce jos ici u visinu. Al imam plan A i plan B. :)
Plan A - staviti staklo na reflektor, Plan B- povecati visinu boxa za cca 15 cm (imam vec ideju za to). Nadam se da necu morati ni jedno ni drugo, ali ako bas budem morao onda prije plan B jer ne volim staklo na reflektoru. :joint:
 

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Ja se nadam da necu morat ni A ni B, budem opisao plan B - samo da se razbudim. :smoke:
edit: @1310 Evo posto sam obecao da cu objasnit... Znaci, izvadim ceradu sa boksa... napravio bi nosač od cijevi koji bi isao na ovaj postojeci kostur.(susjed mi je bravar on bi mi to zacas napravio) Ovu sipku koja sad drzi reflektor (plava) opet samo nataknem na taj novi nosač...
DSCN0877.JPG
U proslom growu mi je jedna rasla skroz u reflektor, ali onda je bila zima pa sam joj mogao to priustiti...
DSCN0329.JPG
Zato je dobro imati takvu stvar u pripravnosti... a ovaj donji dio cerade koji bi mi falio na to bi samo prislonio nekakve daske tek tolko da svjetlo ne izlazi. Mislim da nije losa ideja bas u slucaju da biljke prerastu box.. Ma meni je zelja jednu biljku u tom boxu ispod 600w i jos sa ovim "trikom" bi ju mogao pustit cim vise u vege.. Mozda probam jednog dana ;) DSCN0878.JPG
 
Poslednja izmena:

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Našao si rješenje, konstruktivno i ajmo rec jednostavno. Mislim da nema potrebe rezati dolje boks, šteta bi bilo, razmisli o nekom drugom materijalu, strop ostaje a bočne stranice nadostukas, neznam ceradom, PVC stolnjakom, tako nešto. I slažem se po pitanju vegetacije, što duža, popuniti prostor do Max, ako baš ima viška Loli!
Ako bi htio da to uredno ispadne a može pronajdi u oglasniku mestre od cerade, tapetare i nek ti sasiju obrub sa ciferšlusom. Oni znaju i predložiti će ti najbolje rješenje, nije to skupo
 

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Nebi nista rezao, samo ga izvucem prema gore, za visinu koja bi bila ta dodatna instrukcija. A onda to di bi falilo stavim nesto da ne ide svjetlo van. Na kraju sve vratim u prvobitno stanje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganđalf and 1310

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Vutrasi moji, da vam javim da sam imao prometnu nesrecu u kojoj sam pukom srecom izvukao zivu glavu. Dozivio sam veci šok nego tjelesne ozljede...trebat ce mi vremena da se oporavim od svega i trenutno mi nije do nicega...necu u detalje jer nije ni vrijeme ni mjesto, vratit cu se na ono zbog cega smo ovdje - zbog growanja.
Koji ste pratili znate da je ovaj dnevnik poceo u veselom tonu, a zavrsit ce tek tolko da zavrsi. Biljke su jos uvijek zive, zadnjih dana su prepustene same sebi na milost i nemilost.
Fali im svega i svacega,lisce je zuto, flekavo, svakakvo... przile su se ispod prenisko spustene lampe, itd itd. Zadnji put kad sam ih vidio vec sam primjetio nedostatak necega, sad je to puno vise napredovalo.
Mjesaju mi se emocije, sretan sam jer sam ziv, tuzan jer mi se to uopce dogodilo, tuzan jer necu ovaj dnevnik zavrsiti onako kako sam ja to zamislio i tuzan jer je 20.04. a ja ga necu proslaviti ko prijasnjih godina.
Sutra cu staviti slike bez HPS-a da vidite sami kakva je situacija pa da zajednickim snagama pokusamo to dovesti do kraja, jer ja nemam volje istrazivati sta je sad najbolje za njih i koji je postupak najbolji do kraja- a bilo bi mi drago dovesti to do kraja jer nema jos puno pa da ne ispadne da je onaj trud sa pocetka bio uzaludan... :respect:
 

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Hvala vam svima na podršci, divni ste ljudi... Evo slika koje sam upravo slikao... mislim da se cak stanje malo popravilo u zadnjih 2 dana, kolko god sad ruzno izgleda izgledalo je i gore...bar se meni tak cini... Danas im je mislim 28. dan na 12/12...
Znaci samo jednom su pognojene sa crvenom plantelom oko pola preporucene doze. Da idem sad iduce zaljevanje sa ful dozom ili da ostanem na pola? Ona mala koja je bila u 0,5L se skroz posusila pa sam je iscupao i bacio... Sad je vlaga i temp po noci oko 50% i 27c, a po svjetlu oko 40% i 20c.

DSCN0905.JPG
DSCN0906.JPG
DSCN0907.JPG
DSCN0909.JPG