Hashish

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
10.08.2012
38
1
0
33
ljudi gledao sam na yt-u ljudi kako prave hash sa liscem i grancicama i onaj "dry ice" koji kako sam cuo ne moze da se nadje kod nas...
pa me zanima dal umesto tog leda mogu da koristim obican led ?

ako ne mogu pomogo bi neki savet za pripremu kucnog hashisha da se ne baci lisce.. xD
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
mene zanimaju te vreche..konkretnije-koliko one traju?
koliko puta se mozhe raditi sa njima???
kuzhim ja i od chega su i sve.ali..onako..iz prve ruke-sa jednim setom vrecha-koliko tura se mozhe napraviti prije neg pochnu gubiti svojstva i funkciju?
hvala
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
nebih znao... kupio sam ih, ali jos nisam isprobao tako da...
po nekoj logici trebale bi trajati beskonacno dugo :)
 
15.01.2013
12
4
3
44
EEEEEEEEE ljudi ! Ima suhog leda u plinarama za kupit tipa Messer. Nije ni skup , ako koristis normalan led onda radis totalno drugu stvar xD
Suhi led ilit dry ice sluzi za proizvodnju kiefa , a normalan led za bubble hash ... Bubble bagovi imaju kao " garanciju " bar godinu dana preko 10 ispiranja koliko se sjecam ... Treba samo pazit na sita i to prvenstveno na samo jedno najvece (220 mikrona = Working bag ) jer s njom filtriras biljnu materiju pa ako ne pazis mozes poderat sito s neko granom ili necim .... Veci problem je jeftina kineska izrada xD pucaju konci i takve fore , ali to se moze skrpat ....

Alternativa bubble hasha vam je : KUHINJSKO CJEDILO i FILTER ZA KAVU :) ili jos jeftinije " GRAVITY HASH " metoda .... znaci postupak ko bubble hash samo bez filtriranja samo pustis vodu da stoji oko 5 sati, ispumpas ju van i skupis shit s dna ;)

Cijena bagova na Ebay-u varira od nekih 300 kuna pa do 700 za set od 8 bagova
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.