help

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ne prelazi pola doze dok ne vidiš kako se ponaša. Nije previše razvijena da bi podnijela svašta.
 
04.07.2015
0
0
1
33
Hvala vam punooo,pa vidjecemo sta ce biti ona je sad stara mjesec dana al zbog manjka svjetloati mi i nije nesto al valjda ce biti barem jedan dzordz ahhahaha:mario::
 
16.07.2011
197
180
43
Gule ajmo malo pripazit na recnik,curicaa je u pitanju ;)
Da u pravu si, ali da si video koliko se jadna muči oko letećih gamadi (neke sam i prvi put video i čudio se a nisam baš sa asfalta)ne bi ni ti pazio na rečnik, beliv mi, a jako sam duševan čovek. Al ajde, ispričavam se koleginici na izrazu koji sam upotrebio :ljubav:
Arijana sa srećom i neka bude devojče ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
A tu smo mi da joj pomognemo,onoliko koliko mozem(svakome kome je potrebna pomoc) savetima... a sad je na njoj da li ce poslusat :) ima ovde dosta iskusnih growera koji znaju sta pisu... pa cak i ja,ako mi se desi neki problem,a ne mogu ga sam resiti... ja postam ovde i trazim savet,vise glava,vise znanja ;) samo polako arija,nadam se da ce devojcica izgurati
 
04.07.2015
0
0
1
33
Hvala vam najljepsa a slobodno se vi izrazavajte znam i ja tako hahaha a nisam curica imam ja preko 20 HAHAHAH uredu je sve samo naprijeds

Ne citirati post iznad ako se odgovara na njega!
Avantura
 
Poslednja izmena od urednika:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.