himalaya gold Vs big bang-hps 400w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
danas 4.dan kako su na 12/12.Big Bang prosao cijelu vegetaciju bez prehranjivanja vrlo jednostavan za uzgoj i preporucujem ga svim pocetnicima.Himalaya vec malo zahtjevnija.
xfrat4.jpg
[/IMG]
2ep4lf5.jpg
[/IMG] trebao sam napraviti vise mjesta izmedu biljki odnosno malo vise razmaknuti posude bilo bi puno lakse petljati u zicu.evo to je za one koji planiraju SCROG
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
ova desno je Himalaya. po onome sto sam procitao o Himalayi ona i Big bang imaju potpuno drugacije hedove pa se nadam da cu ih uspjeti razdvojiti
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Fino se popunila mrežica :)
Kako stvari stoje ispod mrežice, jesi uspio sve grane ugurat gore ili si rezao ono ispod? Ako može sljedeći put slika od dole :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ivek6

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Ajde molim te slikaj od ispod ako postoji ikakva sansa...btw ide ti jos jedan rep ja se od pocetka ne mogu nadivit ovoj tvojoj bestiji od growa :)...U svakom slucaju na ovom forumu jos samo ovdje kod tebe na temi sudjelujem
:respekt:
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
opa cupa je napisao(la):
danas 4.dan kako su na 12/12.Big Bang prosao cijelu vegetaciju bez prehranjivanja vrlo jednostavan za uzgoj i preporucujem ga svim pocetnicima.Himalaya vec malo zahtjevnija.
xfrat4.jpg
[/IMG]
2ep4lf5.jpg
[/IMG] trebao sam napraviti vise mjesta izmedu biljki odnosno malo vise razmaknuti posude bilo bi puno lakse petljati u zicu.evo to je za one koji planiraju SCROG


:icon_eek: SINA TI ISUSA ĐUNGLE....ajme gušta....:icon_mrgreen:
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Bizzarius je napisao(la):
Ajde molim te slikaj od ispod ako postoji ikakva sansa...btw ide ti jos jedan rep ja se od pocetka ne mogu nadivit ovoj tvojoj bestiji od growa :)...U svakom slucaju na ovom forumu jos samo ovdje kod tebe na temi sudjelujem
:respekt:
danas sam ih vezao pa to neizgleda najbolje,sutra prije Hps-a cu slikati ispod, imao jesam namjeru ali nikako da to napravim.Bizzarius drago mi je da ti se svida danas im je 9 ili 10 dan kako su na cvjetanju tako da cekam klik jer mjesta vise nema nisam do sada radio SCROG tako da sam nesta i naucio po mojoj procjeni mogao sam zicu popuniti i tjedan dva prije ali to je sada druga prica.slike sutra.Bizzarius:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
slikni ih onako kao lupino...legnes na pod i klik ;-)

scrog je zakon...samo treba bit njezan jer je lako potrgat hedove

inace prekrasne biljoze...bit ce tu opa cupkanja ;-)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
5l9qn6.jpg
1zn216a.jpg
[/IMG]
20jiv7s.jpg
[/IMG]
5ttc39.jpg
[/IMG]bas i nisam mogao napravit dobru sliku ispod zice sve se dogada u sredini a tamo nemogu zbog posuda tako da mi je zao Bizzarius. i kao sto se vidi pistile su tu.pozdrav
 

Prilozi

  • 5l9qn6.jpg
    5l9qn6.jpg
    269,5 KB · Pregleda: 7
Poslednja izmena od urednika:

deastate

Aktivan Član
25.09.2011
118
8
0
36
stvarno svaka ti cast za ovo sta si napravio u svojem ormaru. dao bi ti onaj famozni rep ali neznam kako :(

htio bi te samo nesto upitat onako pocetnicki...
sta bi se dogodilo da sada skines svo lisce koje je iznad zice? jel bi to potaknulo da vise energije odlazi u hedove?


edit:
skuzio sam kako da ti dam rep, tako da znas da si ga dobio :)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
deastate je napisao(la):
stvarno svaka ti cast za ovo sta si napravio u svojem ormaru. dao bi ti onaj famozni rep ali neznam kako :(

htio bi te samo nesto upitat onako pocetnicki...
sta bi se dogodilo da sada skines svo lisce koje je iznad zice? jel bi to potaknulo da vise energije odlazi u hedove?


edit:
skuzio sam kako da ti dam rep, tako da znas da si ga dobio :)

do sada nisam nikada skidao lisce i mislim da to i nije bas najbolje rjesenje znas ona fora lisce mozes usporediti sa solarnim panelima tako to i kod lisca otprilike sljaka.hvala ti za rep ja jos nisam to skuzio ali hocu.pozdrav
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Hvala za sliku od dole care, super si to odradio.
A na slici od gore vrhovi ko u vojsci stoje :)
edit ...kakav pjesnik :knockknock:
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
I ovo sto si slikao je dobra informacija. U svakom slucaju kako ti bude isla dalje u cvjetanje mozes slobodno otrimati donje lisce koje ce samo smetati...skuziti ces i sam vec
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Svaka ti dala.... Opa cupa i evo sumice u ormaricu :))
Rep+ stisnut za odlicno odradjen scrog i malo pojasnjenje s njim koje mozes vidjeti na svom profilu :))
PEACE
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
skroz je dobro dobiti pohvale i rep+:hehe:hvala.sada sam skuzio ovo sa zvjezdicom hvala Kali.Bizzarius Dr.Smoke mi je savjetovao da guram sve pod zicu medutim nisam imao puno mjesta za manevriranje tako da sam ih vezao za zicu ali sa gornje strane tako da stvarno ima lisca koje bi trebalo otrimati sto cu i napraviti veceras cudno sam slozio posude nisam imao plan kako ih vezati pa je tako kako je ubuduce cu malo drugacije.pozdrav
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA. and Bizzzo

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
ovo bi trebao biti 16.dan kako su na cvjetanju zica je puna trebao sam staviti tjedan prije na cvjetanje jos uvijek rastu i nemam gdje sa granama tako da necu dirati neka idu sada slobodno. vjerovatno ce i rast prestati za koji dan.vlagu sada odrzavam na 40% temperatura neprelazi 29 stupnjeva.sada vec razmisljam o nekakvom prehranjivanju,nekakvu vitaminsku bombu da se ti vrhovi razviju kako treba.pa evo molim nekakav savjet.svaka na dnu posude ima usitnjenu koprivu imale su i tri kupke do sada isto od koprive.planirao sam Hesi Bloom complex imam i Plantelu cvijet ona mi se pokazala dobra u proslim uzgojima.ova druga slika su tri grane od Himalaye one najdonje na dnu stabljike totalno su podivljale Himalaya raste nekontrolirano nije vazno koji je vrh glavni.--HIMALAYA
28qqaet.jpg
[/IMG] BIG BANG
21653k.jpg
[/IMG] ovo su te tri grane od Himalaye
35lcm0o.jpg
[/IMG]
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA. and viner
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.