himalaya gold Vs big bang-hps 400w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
23.02.2008
1.048
1.455
188
jedva cekam smoke report za BB, hedovi su bas veliki, svaka cast i u zdravlje da trosis :)
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Kakva steta za skidanje tog BB :/
Ali nebitno izgleda odlicno...Nadam se da ces ostaviti sada tu himalayu da odradi do kraja. A po slici mi se cini da bi mogla jos neki period :D
meni jos uvijek neda +rep ali idem cim prodje CD
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
mogao je BB jos bar 7 dana ali sam uletio u nekakve sative i trebalo mi mjesta u boxu.BB mi je poznat tako da nema iznenadenja.Himalaya ide do kraja za nju imam i mjesta i strpljenja.hvala na rep+ nemora to biti nigdje zapisano:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Himalaya danas puni 74.dan cvjetanja odnosno 130 dan zivota i evo stare babe u najboljoj haljini samo za vas;)
dsc03652c.jpg
[/URL]
dsc03660wd.jpg
[/URL]] BB je suh evo slike vrha a smoke report malo kasnije kada popijem kavu.pozdrav
dsc03634i.jpg
[/URL]
zaboravio sam spomenuti da sam himalaya izvadio iz zice grane sam podigao i vezao da nepadaju.zato su slike van boxa
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA. and $DoLaR$

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Smoke report-Big Bang
Jucer sam uz jutarnju kavu probao B.B.Neznam kakav je obicaj kod prvog rolanja ali kod mene je obicaj da natrpam taj prvi sto vise, ako je moguce bez duhana.Vec kod prvog dima se fenomenalno osjeti jabuka i to je sve sto bi pohvalio za ovaj put: Lakse je napisati sve najbolje o svojoj biljci ,meni je zao ali ovaj put B.B me razocarao:( sve probleme pa cak i one koji to nisu utrostrucuje mamu mu j...m. to je uglavnom to .skinuo sam sa dva BB 79g.to je uz okus jedino sto mogu pohvaliti.JACK HARER .za njega je BB sezonski radnik.Cekam Himalayu da se razbijem ko coek:)pozdrav
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
sad si me stavio u dilemu dal da uzmem BB, ne znam da li da se prebacim na Kalashnikovu,
ne znam kakav rad ima ona, zna neko?? A mozda ti se rad ne svidja trenutno, mozda
ti tad nije prijao, posto rad zavisi i od trenutnog raspolozenja, vutra samo pojaca trenutno stanje :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
opa cupa je napisao(la):
... BB mi je poznat tako da nema iznenadenja...

jbg. vidis da ima, koliko kontam razocarao te, sva sreca sto nije jedini u igri ;) ako ti je poznat sumnjam da bi sadio nesto sto te ranije razocaralo, u cemu je poenta, znas li
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
nisam siguran. Mozda onih 2o% sative u njemu. Skinuo sam ga ranije 7 dana mozda je i to u pitanju!? Imao sam ga dva puta u boxu i stvarno sam bio ugodno iznenaden,nista posebno.Ali je na mene ostavio utisak kvalitetnog dima. Kazu da ga u Nizozemskoj izdaju na recept ha,ha. Ovo mi se stvarno nije svidjelo( mislim na BB)...prijatelj mi je sinoc doneo Jack.H i tako treba sljakati Indika. Mozda sam ja nesto krivo napravio,neznam:( ali kao sto Power kaze, nije jedini u igri. To je sreca:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Evo da zaokruzim pricu.Himalaya je skinuta 12.06 znaci 84.dan cvjetanja odnosno 140 i neki dan zivota . Za razliku od B.Banga koji me razocarao i od kojeg mi je ostala hrpa trave koja mi nije po gustu ...dosao je dan da malo idem u visine ali prije toga par rjeci kako se sve odvijalo.Na Himalayu sam malo vise pazio...nepoznata mi je pa sam bio malo oprezniji kod prehranjivanja. Cijelu vege.fazu od 8 tjedana je prosla prakticno bez moje pomoci,tek pred kraj je dobila malo plantele cisto da zadovoljim svoju potrebu da joj nesta dam nego sto je ona to trebala.U 4. tjednu je pokazala da joj fali magnezija i na to mi je skrenuo paznju DR.Smoke,hvala jos jednom i nakon tri folijarna zaljevanja sa EPSON soli problem je rjesen.......... Kroz fazu cvjetanja je dobivala svakih 15 dana 1/3 preporucene doze Plantele cvjet i na to je odlicno reagirala.cvjetanje se razvuklo ali to je i ocekivano.......lagana za uzgoj,lijepa ,velika,velika pun k....vjerovatno ce ubuduce uvijek biti mjesta u boksu za jednu Himalayicu. SMOKE REPORT---HIMALAYA GOLD Potrudio sam se da ovaj smoke report bude ravno ispod cekica.Mogao sam ju zapaliti i ranije ali nisam cekao sam ovaj trenutak...:smoke18:......bum ,tras......sada bi trebao napisati nesta o aromi i mirisu.....rebus:cvetakprvo mi to palo na pamet.obicno mi je problem odrediti aromu a da to nisam negdje procitao...ja to nedjelim a kada djelim onda su dve opcije...cvjetn i ili vocni meni je ovo brate cvjetni ...mirise mi na cvjece od Himalaye.Prvo sta sam primjetio je da vise nesmisljam nacin kako da skinem macka od susjeda koji mi cjeli dan gazi po basti....Batistuta je prezivio jos jedan dan...e sad tri stvari mi padaju na pamet ...pljuga koju sam zaboravio u pepeljari..(dobar znak) moja zena koja me pita dali cu piti kavu (jos jedan dobar znak)i zelja da operem auto (jos jedan dobar znak) znaci veselo.....dobre vibracije.....ali jako brate....stvarno mogu reci bez prese.....nja jaka je pun k.... Evo par slika i ovim bi zavrsio ovaj dnevnik,neka ovaj dnevnik bude moj poklon Vutra forumu i ndam se druzenju i dalje .pozdrav
dsc03776a.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
dsc03781g.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
URL]
dsc03872o.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
sve sam reko kada sam pritisnuo rep+, uzivaj u dimu druze, a od borovnice napravi dzem ako ti se ne svidja ovako kao salata ;)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
PowerSeed je napisao(la):
sve sam reko kada sam pritisnuo rep+, uzivaj u dimu druze, a od borovnice napravi dzem ako ti se ne svidja ovako kao salata ;)

E Power upravo to gledao sam sinoc- Stoned free- na Vutri i tamo ima fino sve kako se dzem pravi.........hvala na rep+
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Etajglecha

Aktivan Član
24.02.2009
160
23
18
30
tek sad pregledao sve strane dnevnika....neam sta reci, hehehe :))) osim :respect: :clap: :clap: :clap: :hehe: :thumb: :icon_mrgreen:

to je to!!! sledeca biljkica ide ispod zice ehhehe, samo da nadjem zicu....a neam pojma gde bi mogao da nadjem.....mozda da napravim???

gde si ti nasao takvu zicu???? hvala :))))


pozzz :))))))
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Etajglecha je napisao(la):
tek sad pregledao sve strane dnevnika....neam sta reci, hehehe :))) osim :respect: :clap: :clap: :clap: :hehe: :thumb: :icon_mrgreen:

to je to!!! sledeca biljkica ide ispod zice ehhehe, samo da nadjem zicu....a neam pojma gde bi mogao da nadjem.....mozda da napravim???

gde si ti nasao takvu zicu???? hvala :))))


pozzz :))))))

Ja sam ju vidio kod mene u vise trgovina.obicno ju imaju u zeljezarijama (trg.gdje se prodaju lanci,ograde,alati)u Zgb ju imaju u Sokolskoj preko puta Murije
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
Rep+ majstore...jos jedan zavrsen dnevnik...a sad vertikalna magija ;-)
pukni neku sliku himalaye dok je bila citava...ako imas...bas me zanima kolika je bila na kraju

Edit: jbg neda rep, al ne brini...pamtim te ;-)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.