Himalayas Gold - prvi grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

fĿőШ∆S┬eЯ

Aktivan Član
05.06.2008
227
6
18
36
jednom tjedno zalivaš???(naša swaki dan/dan i po traži još)... uopće joj ne daješ hrane(a prijekopotrebna je)...držiš ju na par centi od lampe ko da je CFL od 23w a ne HPS od 600w banzai moj mali...ako ikako možeš dignu lamperiju na pol metra minimum...
 

Buckaroo Banzai

Aktivan Član
19.08.2008
111
0
16
35
flo imas ti pravo. Toliko sam se uzivio u to negnojenje i pazio da ne zalijevam previse da sam otisao u drugu krajnost.


Za par sati nakon gnojenja biljke su se preporodile.

Sad kazete da je preblizu lampi, al zar to nebi dovelo do spaljivanja listova (ono zuti su i sl)? Na slikama se ne vidi ali imam unutra i ventilator koji puse iznad svjetla i tjera novonastalu toplinu...
 

fĿőШ∆S┬eЯ

Aktivan Član
05.06.2008
227
6
18
36
Buckaroo Banzai je napisao(la):
Sad kazete da je preblizu lampi, al zar to nebi dovelo do spaljivanja listova (ono zuti su i sl)? Na slikama se ne vidi ali imam unutra i ventilator koji puse iznad svjetla i tjera novonastalu toplinu...


ewo owo desno je himalaya niti mjesec dana(malo podrezana) i widiš kako izgleda zdrawije...na twojima su listowi uvijeni ko kandže,pognuti suhi...

nadam se da vent puše ispod svjetla:)
 
22.08.2008
19
0
0
47
Ja imam HPS 250 i čini mi se da u fazi vegetacije pod tom lampom dosta slabije biljke napredovale prvih dvadesetak dana. Kad su došle na nekih 20 cm visine počele su sad rast kao lude, za nekoliko dana su se razgranale, stabljike se podebljale i došle već na cca 45 cm. Sad im počinjem skraćivati razdoblje svjetla sa 20/4 svakih 3 dana smanjujem po 2 sata dok ne dođe do 12/12.Kada počnu bacat cvjetove koliko vremena obično prođe do berbe ?
 

fĿőШ∆S┬eЯ

Aktivan Član
05.06.2008
227
6
18
36
Astronaut je napisao(la):
Ja imam HPS 250 i čini mi se da u fazi vegetacije pod tom lampom dosta slabije biljke napredovale prvih dvadesetak dana.

ta lampa nije za vegetaciju već za cvjetanja...ustwari po nowim saznanjima nije ni za to tolko dobra osim tih mac lumena šta baca...

BAnzai
Botaničar ti je lijepo reko..
i vidiš kako napreduje...:)
 

Buckaroo Banzai

Aktivan Član
19.08.2008
111
0
16
35
report:
javljam da su se biljke preporodile veliki listovi su jos uvjek kanđasti ali je puno puno bolje :D. Vec drugi dan ih zaljevam (prvi dan sa gnojivo drugi samo vodom), sada je zemlja vlazna pa cu cekati dok se ne osusi za novo zaljevanje. Jos cu samo spustiti biljke jer su dosle preblizu svjetlu. Slike uskoro kad nađem vremena.

botaničar: mejlao sam lika sa *********** (semena.si), i dosle su mi isti tjedan s tim da nisu slane iz slovenije vec iz hrvatske (znaci nema zajebancije oko granice i slicno).

btw. biljke su vam prva liga, lijepo je vidit tako zdrave biljcice
 
22.08.2008
19
0
0
47
Ma imaš pravo ova HPS ne valja ništa. Nije mi samo jasno od kud su biljke već narasle na 65 cm u mjesec dana?
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
ne baljezgaj gluposti da hps ne valja i zasto nebi mogla izrasti . To ako tebi ne raste pod hps-om onda se trebas zapitat jer cijeli svijet grow-a sa HPS reflektorima i sad se ti naso koji je reko da nevalja :punch:
 
22.08.2008
19
0
0
47
Stoneru zašto si mi ispravljao post. Ovaj moj post je bio ciničan odgovor. Sad ovako izgleda kao da ja tvrdim da ne valja!
Ponavljam da ne valja nebi mi narasle biljke 65 cm u mjesec dana!!!
 

Buckaroo Banzai

Aktivan Član
19.08.2008
111
0
16
35
Na novih slika:kackepieksen:
neam kabla od fotoaparata pa sam slikao sa mobitelom. Sad su biljke na starom mjestu dok ne prepravim box da ima vise mjesta jer ove rastu kao lude.



Kanđe se jos nisu potpuno ispravile ali na novim djelovima nema nikakvih losih znakova
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
Treba treba samo im ti daj svetla nece da ih boli pozzz samo napred
 

Buckaroo Banzai

Aktivan Član
19.08.2008
111
0
16
35

mjeaec dAana cvjetanja. Kao što vidite budovi su počeli debljat. Ova desna još uvjek šiba u visinu. Hremicima ni traga - neka tako i ostane :rasta1:.
Bacite koji komentar :pat:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.