Hitan odg. molim!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.04.2013
4
0
0
Pušim vutru već pola godine, ranije je to bilo po 1 džoint svaka 2-3 dana, danas je druga prica, svaki dan popušim 1 eventualno 2 džointa. Jedne subote mi se desilo da sam ostao kući, taj dan nisam popušio džoint, sve je bilo ok dok uveče nisam legao u krevet. Desilo mi se to da nisam mogao da zaspim naredna 2-3 sata, vrteo sam se po krevetu, razmišljao o raznim glupostima... Noćas mi se nešto slično desilo. Sinoć sam takođe ispušio džok sve je bilo ok kad sam legao. U toku noći sam se probudio 1-2 puta okretao se po krevetu i odma zaspao.. E, sad, mene brine da li su to neke posledice od mardže.? Nisam naveo da pušim već konstantno 3 meseca svako veče po 1 eventualno 2 džointa. Da li neko od vas ima slične ili iste probleme? Šta predlažete da uradim povodom ovoga? HELP! :icon_cry: PS. Više volim da popušim džoint nego da popijem par piva i da se napijem.. Možda je to dobro ali ko zna zašto.
 

Mr. Frajer

Aktivan Član
11.03.2013
89
80
0
38
Nedođija de la Highland
zegaracx je napisao(la):
Pušim vutru već pola godine, ranije je to bilo po 1 džoint svaka 2-3 dana, danas je druga prica, svaki dan popušim 1 eventualno 2 džointa. Jedne subote mi se desilo da sam ostao kući, taj dan nisam popušio džoint, sve je bilo ok dok uveče nisam legao u krevet. Desilo mi se to da nisam mogao da zaspim naredna 2-3 sata, vrteo sam se po krevetu, razmišljao o raznim glupostima... Noćas mi se nešto slično desilo. Sinoć sam takođe ispušio džok sve je bilo ok kad sam legao. U toku noći sam se probudio 1-2 puta okretao se po krevetu i odma zaspao.. E, sad, mene brine da li su to neke posledice od mardže.? Nisam naveo da pušim već konstantno 3 meseca svako veče po 1 eventualno 2 džointa. Da li neko od vas ima slične ili iste probleme? Šta predlažete da uradim povodom ovoga? HELP! :icon_cry: PS. Više volim da popušim džoint nego da popijem par piva i da se napijem.. Možda je to dobro ali ko zna zašto.

Jedno pitanje, dali se ti baviš sa nečim, tipa sportske aktivnosti ili sličnosti gde se umoriš?? Jer po mome iskustvu prije nego li te joint spusti nakon nekih 2-3 sata imaš i vreme kad te digne , probudi ti mozak i razmisljanje te recimo nisi za spavanje.. ono što ja mislim da je , ako se ne baviš ikakvim aktivnostima je da imaš višak energije te kad legneš ti ne zaspeš (nisi umoran i visoka ti je razina glikogena) nego ti mozak još radi te sprečava u snu :)
 
04.04.2013
4
0
0
Mr. Frajer je napisao(la):
Jedno pitanje, dali se ti baviš sa nečim, tipa sportske aktivnosti ili sličnosti gde se umoriš?? Jer po mome iskustvu prije nego li te joint spusti nakon nekih 2-3 sata imaš i vreme kad te digne , probudi ti mozak i razmisljanje te recimo nisi za spavanje.. ono što ja mislim da je , ako se ne baviš ikakvim aktivnostima je da imaš višak energije te kad legneš ti ne zaspeš (nisi umoran i visoka ti je razina hormona) nego ti mozak još radi te sprečava u snu :)

Ne, ne bavim se nikakvim aktivnostima.. Trenutno sam ne zaposlen, nigde ne trošim energiju. Kontam i ja da kada bih bio umoran zaspao bih kao mala beba. Pokušaću nešto da uradim povodom toga, da odem na trčanje, šetnja i tome slično pa ćemo videti šta se dešava. :) Uglavnom, ranije (tokom leta) sam sa drugarima pušio džoint tako što smo šetali ulicom. Tu sam mnogo km prelazio šetajući, evo, sad npr. kad je hladno, ja i još 3 drugara kada hoćemo da popušimo džoint sednemo u kola, zavučemo se u neku vukojebinu i kurimo. Kontam da se tu uopste ne umaram, i zbog toga ne trošim energiju. Videćemo šta će biti kad se vreme prolepša.. Sve u svemu hvala na odg.! :) :leafblunt:
 

Mr. Frajer

Aktivan Član
11.03.2013
89
80
0
38
Nedođija de la Highland
zegaracx je napisao(la):
Ne, ne bavim se nikakvim aktivnostima.. Trenutno sam ne zaposlen, nigde ne trošim energiju. Kontam i ja da kada bih bio umoran zaspao bih kao mala beba. Pokušaću nešto da uradim povodom toga, da odem na trčanje, šetnja i tome slično pa ćemo videti šta se dešava. :) Uglavnom, ranije (tokom leta) sam sa drugarima pušio džoint tako što smo šetali ulicom. Tu sam mnogo km prelazio šetajući, evo, sad npr. kad je hladno, ja i još 3 drugara kada hoćemo da popušimo džoint sednemo u kola, zavučemo se u neku vukojebinu i kurimo. Kontam da se tu uopste ne umaram, i zbog toga ne trošim energiju. Videćemo šta će biti kad se vreme prolepša.. Sve u svemu hvala na odg.! :) :leafblunt:

Eto ti odgovora na tvoje pitanje :) .. jer pazi, ako ne radiš ništa preko čitavog dana, jedino gde se umaraš je psihički!! Što deluje na to da se osećaš i fizički, a onda još i popušiš dzoju, stoga kad legneš u krevet jedino što radiš je psihički odmor ALI zbog velike razine glikogena i ostalih tvari u tvom telu ne mozes da zaspeš .. probaj recimo svaki dan prošetat prije spavanja, otrčati par krugova, ako imaš bazene otici , opšte=bilo kakva aktivnost koja ce ti smanjiti energiju u telu, rešit ćeš se svakih tegoba prije i u spavanju , provereno ;) .. E vidiš, to je to :) ništa uzivaj i zdravlje u telo, puši ti koliko hoćeš no nemoj si raditi to da ćeš okrenuti leđa svome telu i organizmu, negde sva ta količina energije izaći mora :) uzivaj :smoke18: :snooze:
 
04.04.2013
4
0
0
Mr. Frajer je napisao(la):
Eto ti odgovora na tvoje pitanje :) .. jer pazi, ako ne radiš ništa preko čitavog dana, jedino gde se umaraš je psihički!! Što deluje na to da se osećaš i fizički, a onda još i popušiš dzoju, stoga kad legneš u krevet jedino što radiš je psihički odmor ALI zbog velike razine glikogena i ostalih tvari u tvom telu ne mozes da zaspeš .. probaj recimo svaki dan prošetat prije spavanja, otrčati par krugova, ako imaš bazene otici , opšte=bilo kakva aktivnost koja ce ti smanjiti energiju u telu, rešit ćeš se svakih tegoba prije i u spavanju , provereno ;) .. E vidiš, to je to :) ništa uzivaj i zdravlje u telo, puši ti koliko hoćeš no nemoj si raditi to da ćeš okrenuti leđa svome telu i organizmu, negde sva ta količina energije izaći mora :) uzivaj :smoke18: :snooze:

Hvala na savetu! Poslušaću te, uradiću to što si rekao pa ti za par dana javim kakva je situacija. :icon_smile: :wave:
 

Vu ing.

Aktivan Član
09.03.2012
191
229
43
Mr. Frajer je napisao(la):
Eto ti odgovora na tvoje pitanje :) .. jer pazi, ako ne radiš ništa preko čitavog dana, jedino gde se umaraš je psihički!! Što deluje na to da se osećaš i fizički, a onda još i popušiš dzoju, stoga kad legneš u krevet jedino što radiš je psihički odmor ALI zbog velike razine glikogena i ostalih tvari u tvom telu ne mozes da zaspeš .. probaj recimo svaki dan prošetat prije spavanja, otrčati par krugova, ako imaš bazene otici , opšte=bilo kakva aktivnost koja ce ti smanjiti energiju u telu, rešit ćeš se svakih tegoba prije i u spavanju , provereno ;) .. E vidiš, to je to :) ništa uzivaj i zdravlje u telo, puši ti koliko hoćeš no nemoj si raditi to da ćeš okrenuti leđa svome telu i organizmu, negde sva ta količina energije izaći mora :) uzivaj :smoke18: :snooze:

Odma se vidi kad covek zna o cemu prica! :icon_wink:
Odi malo do teretane, podigni neki teg, bicikla traka... Potrosi neku kaloriju i ima da spavas ko beba. I jos da dodam iz licnog iskustva: ja pusim samo kad sam skroz opusten, ako imam neki problem onda mi se ni ne pusi trava. Krenes malo ranije u opustanje da ima vremena da prodjes sve stadijume tipa euforija, smejanje, nenormalna glad za grickalicama i posle na kraju pospanost. Ja krenem oko 9 uvece i vec oko 1-2 mi se spava i spavam bez problema.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname
23.02.2008
1.048
1.455
188
ja se bavim sportom, teretana plus nekad odradim kadrio znaci umoran sam fizicki ko konj,
legnem u krevet i opet uvece ne mogu zaspati,
nesanica je zaebana stvar, ima dosta uzroka koji je aktiviraju, depresija, stres,anksioznost itd,
a ako ti mara pomaze, drmaj 1 pre spavanja i sta te bole brige...
 

ceebeedeebeedoo

Aktivan Član
22.03.2013
63
21
0
meni je marihuana resila dugogodisnji problem sa nesanicom
inace, ako imate problema sa spavanjem, ne trenirajte barem 3 sata pre odlaska na spavanje, isto vazi i za klopu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
no sikiriki...bude nesanice,ali ne traje u vijeke vjekova,počet ćeš spavati :)

vjerujem da bi ti pomoglo puno,onako...neki normalan poslić,hehe...ne bi razmišljao o nesanici onda ziher
 

Mr. Frajer

Aktivan Član
11.03.2013
89
80
0
38
Nedođija de la Highland
ceebeedeebeedoo je napisao(la):
meni je marihuana resila dugogodisnji problem sa nesanicom
inace, ako imate problema sa spavanjem, ne trenirajte barem 3 sata pre odlaska na spavanje, isto vazi i za klopu

Svakako se slazem sa tobom, sve treba imati svoju granicu i vreme, jer i teretana podigne razinu adrenalina u krvi što onemogucuje spavanje no zato kad se telo "odmori" krene potreba za spavanje.. No najvaznije što nismo spomenuli , ako vam se već ne da ništa raditi od fizičkih aktivnosti tu je najbolji LEK ZA SVE == SEX ! :snupi: :lml_spam: omogucuje vam miran san, zdrav zivot i sve ostalo :p
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Nekad mi se cini da se svi duvaci djele na one koje vutra uspava i one koje ne mogu zaspat kad se napuse. Ja kad NE duvam spavam ko zaklan. Ukoliko sam duvao taj dan teze zaspim a ukoliko duvam pred spavanje nikako da zaspim. Medjutim ukoliko cesto duvas i stanes onda tjelo trazi nesto na sta je naviklo i desava se da ne mozes zaspat.

A opet ako kupujes robu onda nemas predstavu ko ti sta moze uvalit. Nema jbg nikog da prati koliko alfatoksina ima jedan hedic :)
 

Froggy

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.07.2009
412
1.001
93
35
www.mrs.com
Upravo ovo što je genjo rekao. Ako ti je tijelo naviklo da svako večer zaspiš ko beba omamljen đokom, a desi ti se da jedan dan ne zapališ, normalno da će tijelo tražiti opet onakav san kakav je do sad imao..