Hitan odg. molim!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ceebeedeebeedoo

Aktivan Član
22.03.2013
63
21
0
Upravo ovo što je genjo rekao. Ako ti je tijelo naviklo da svako večer zaspiš ko beba omamljen đokom, a desi ti se da jedan dan ne zapališ, normalno da će tijelo tražiti opet onakav san kakav je do sad imao..
kazu da djoka najbolje omamljuje :]
 

mlst

EvilWeed
04.08.2009
207
206
43
35
Nis be!
Evo doso iz 3 smene oko 4:20 vrteh se do malo pre , kao hoce nece , i na kraju ustanem da vidim sta radite :D sad cu malo do grada pa cu verovatno oko 12 da legnem spavam do 18 pa opet na rabotu . Inace nisam palio ima mozda 2-3 dana . Dzabe rad i umor kad zverovi napadaju negativnom energijom .
Opet kazem ako ne mozete da spavate ne tracite vreme , citajte , setajte , odgledajte nesto pametno san ce sam doci .
Nije decko zavistan nego samo treba da nauci telo i duh sta kad da radi . Vreme je relativna stvar , ne gledajte koliko je sati vec kako se sami osecate u datom trenutku .

Mir
 

Mr. Frajer

Aktivan Član
11.03.2013
89
80
0
38
Nedođija de la Highland
A istina, verujem da je većina palila čak i kad nisu bili raspolozeni za to, moze vama da bude sve kako kad se napušite no mslm bar po meni da ako nisi raspolozen, dosta toga te muči, radije odi prošetaj, bilo što da izbaciš negativnu energiju nego zapalit dzok.. ako te to smiri onda pali i radi što hoćeš :)
 
09.12.2012
15
5
0
37
Promjena iz zimskog u proljetni period uzrokuje meteoropatima svakojake ''nevolje'',to je prirodni tijek i znak da ti treba drugacija zivotna navika.Ne pisem ti ovo jer pametujem,ali navikni se na neki redoslijed ustajanja i lijeganja,jedi dobru hranu,keksaj se i spavat ces ko beba!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Gardener

Mr. Frajer

Aktivan Član
11.03.2013
89
80
0
38
Nedođija de la Highland
dalila underground je napisao(la):
Promjena iz zimskog u proljetni period uzrokuje meteoropatima svakojake ''nevolje'',to je prirodni tijek i znak da ti treba drugacija zivotna navika.Ne pisem ti ovo jer pametujem,ali navikni se na neki redoslijed ustajanja i lijeganja,jedi dobru hranu,keksaj se i spavat ces ko beba!

Evo još jednog zagovornika najbolje metode , keksa :p :respect:
 
01.04.2013
32
12
0
Nova Gvineja
e, ako govoris da ti je to sad pocelo, tj da ti se to sad desilo, onda je najvjerovatnije taj prelazak u proljece, a bilo je i na vjestima, umor skoro kod svih ljudi(kod meteoropata najvise).. nesanice etc..
 
12.04.2013
30
13
0
Evo da i ja podijelim svoja mišljenja i iskustva. Prvo da kažem da nisam neki veliki pušač a također nemam ni nešto puno "staža" al za ovo vrijeme koliko pušim sam uspio sebi u glavi izgradit neke standarde pušenja pa tako uglavnom pušim u dvije varijante:

1. Sa ekipom kad su neka druženja i slično pa pušimo i zajebajemo se pola dana i ono baš se raskujemo ko telad..

2. A drugi način koji mi je puno draži i posebnij je kad sam kući pušim, starci legnu spavat i ja smotam jedan manji joint (cca 0.2g) i onda to ispušim na balkonu, vratim se u sobu i vozim tako sam..slušam muziku,gledam filmove,razmišljam,nažderem se ko svinja... U početku budem baš naduvan i nimalo mi se ne spava, al onda postepeno me pođe puštat i nakon neka 3-4 sata legnem da spavam sretan i zadovoljan, zaspem ko mala beba i to je to..

U prosjeku tako pušim jednom tjedno, nekad prođe i 2 tjedna da ne zapalim nikako, dešava se da mi gram potraje i po 5-6 tjedana, sve ovisi koliko vremena imam jer kad imam ispite i neke slične situacije onda ne duvam nikako, pa onda kad imam slobodnog vremena onda malo uživam. I sad zadese se tako neki periodi kad sastavim 3-4 večeri da zaredom duvam(par puta se samo dogodilo) i tad mi se jave razne nuspojave, ne mogu dugo da zaspem, a inače mi treba 15-30 minuta da zaspem, onda mi se dešava da nakon što sastavim dvije večeri, treću večer već vutra ne radi kao što je trebala (pođe se organizam navikavat) i budem samo nekakav smoren i loš i onda večer nakon tog ne mogu nikako da zaspem, budem sav nekakav napet i samo se vrtim po krevetu i imam poriv da zapalim da se smirim.. A da napomenem još da sam fizički totalno neaktivan.. Zbog ovih nuspojava suzdržavam se da ne duvam često jer mi ne odgovara ni fizički ni psihički, ovako zapalim s vremena na vrijeme i izgotivim se ko čovijek i onda opet tako neka pauza pa opet, tako mi savršeno odgovara i fizički i psihički i svi prijatelji mi zavide jer se oni ne mogu tako kontrolirat, njima je uspjeh kad izdrža da ne puše preko dana nego samo navečer, il kad zapale samo jedan na dan il ponekad kad se desi da ne puše 1-2 dana jer nemaju xD

Meni ovakav odnos odgovara jer stvarno zabavim, ne trošim puno, a budem dobar i fizički i psihički... Ugl. da ne smaram više, preporučio bi svima koji imaju neke negativne reakcije na travu da smanje na neku razinu koja će im bolje odgovarat, meni evo ovako najbolje odgovara al eto zalo mi se ponekad :rofl:
 

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
Ma to ti je samo trip :) navikni svoj organizam na neku normalu.Svima se desilo da okrenu dan za noc,pa ustaju u 5-6pm, lezu 5-6am-tako se sjebe metabolizam.Legnes malo ranije oko 12-1,ustanes lepo ujutru,popijes kaficu,pljugicu itd,imas redovne obroke ne preskaces ih...ja kad sam strejt i ne treniram imam problem da zaspim.Posto pijem gejner,proteine i kreatin svaki dan imam viska energije i treniram tipa od 7 do 8,pa pod tus onda klopa i izadjem na 1-2buxne,pa sex sa ribom(imam srecu i ona vari).Posle svega toga spavam ko zaklan.Znaci hormoni srece ti se luce kad jedes,kad jeb*es i kad duvas :DTrostruki uzitak!Nedeljno rivam jedno 3-4 puta,pre je to bilo svaki dan spusavanje po 10-12buxni sa ekipom,al onda dolazi do gubitka motivacije za bilo cim,sve te mrzi,ko kad si prepusen i mrzi te da dovatis koka kolu da ugasis zedj ahahahah...Tako da ne duzim,aktiviraj se,radi nesto,trosi energiju i na kraju buxna legna samo tako :D Pozzz svima koliko vas ima!
 

cj1980

Banned
Banovan
25.08.2012
83
14
0
43
ovako ja radim u tri smjene tjedan noc tjedan popodne tjedan ujutro, nakon nocnih treba mi 10dana da se privknem na normalan san da ponoci spavam i da se probudim ajmo reci nakon 4-5sati spavanja, ako imas problema sa spavanjem velika sansa ti je da ti neodgovara polozaj kreveta (neki vele podzemne vode ) a mogu biti uzrok elekromagnetska polja i ostala sranja. preporuka za ljude koji imaju problema prije neko odes spavati skuhaj obiznu kamilicu popij caj( kamilica opusta misice i pshu ali za razliku od grasa ne radi nista perceptorima u mozgu) nadam se da sam barem malo pomogao zajebano je to kad nemres spavat


bimba je napisao(la):
Konzument sam 35 godina i odgovorno tvrdim da nisam ovisnik !
ej bimba ajde molim te nemoj zapaliti dva tjedna pa onda reci nesto ja priznajem ja sam ovisan o grassu pusim min gram dnevno ali grass je najmanja ovisnost posto nema fiz ni psih nuspojava kao recimo cigarete.
pa ljudi su ovisni o cokoladi, treningu o svemu ovisnost je ucestalo ponavljanje jedne radnje (uzmes mirka cro cupa i on je klasicvan ovisnik o treningu) samo je pitanje koliko je ta ovisnost stetna, i dalje kazem sex je najteza droga jednom probas i nikako da stanes :)
 

roower

Aktivan Član
02.01.2013
203
244
63
59
Svica
rakija_srb


Ma to ti je samo trip :) navikni svoj organizam na neku normalu.Svima se desilo da okrenu dan za noc,pa ustaju u 5-6pm, lezu 5-6am-tako se sjebe metabolizam.Legnes malo ranije oko 12-1,ustanes lepo ujutru,popijes kaficu,pljugicu itd,imas redovne obroke ne preskaces ih.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
slazem se upotpunosti,,sav zivot na Planeti je prilagodzen ritmu dana i noci,
Sunce je izvor svijetlosti ,,topline, energije i zivota,,,bez sunca,,kazem samo,Zombi
ljudi su fizicki i psihicki uklopljeni u taj proces,, opce poznato je koliko vitamina preko koze covjek apsorbira od suncevog svjetla
ne kaze se bez veze,,proljece donosi zivot,,,osjecamo se puni elana i zivota,,ajmo svi na sunce napuniti baterije
,,i sad silom prilika ,,moderni covijek krene nekim drugim taktom plesat,,i cudi se da mu podijum izmice pod nogama ,neki ljudi bez ikakvih problema prelaze preko promjene,,tj. zamjene dana i noci ,,drugi to pak nisu u stanju (vecina),,najefikasniji smo po danu,,sto se tice Posla,,bilo kojeg,,fizickog ili umnog
a da ne govorimo o zivotinjama i biljkama,,,,uzmimo samo ove nase biljkice kao najbolji primjer, :smoke18: ,,sve je podvrgnuto i ovisi o Suncu i njegovoj energiji,,tako i mi ljudi
 
  • Sviđa mi se
Reactions: rKj420

mlst

EvilWeed
04.08.2009
207
206
43
35
Nis be!
@cj1980
Covek kaze da pali vec 35 dine . To je dug period tako da ne osudjuj, i ne mesaj zavisnost sa navikom . Verovatno je prosao vise faza pusenja i da celu godinu nije vario ja mu dajem za pravo da je navede medju ovih 35 :D
I sam si rekao da ljudi rade svasta svaki dan , stvar navike i samog trenutka u kome se nalazis . Mozda ti puke k**** i bacis sve , samo budi svestan sebe i sta tebi odgovara . Mladi smo mi koliko god stari bili .

A ovo dan noc , ja radim vec ne znam 3-4-5 godine samo 3 smenu , i vutra mi tu najvise pomaze. Nije da ja hocu da radim tako , ali sta je tu je, idem dan po dan a univerzum ce mi vec vratiti ulozeno .
Mir
 

roower

Aktivan Član
02.01.2013
203
244
63
59
Svica
srecom je ovisnost od Trave samo psihicke prirode,,po mojem skoromnom misljenju vec nakon dva tri dana ,ako sam odlucio da ne zapalim neko vrijeme,
vise i ne mislim na travu,,ajmo reci dimljenje je manje vise navika,
kolko god puta da sam u svojem zivotu prekinuo dimit,,nisam imo problema,,
covjek je sklon navikama
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
Nakon npr mesec dana svakodnevnog duvanja i prestanka prvih 2-3 dana posebno uvece
vam je dosadno bez marijane, kasnije se situacija popravi, eto to je neka vrsta zaviosnosti
a uporedite tu zavisnost i zavisnost kad ostanete bez neta, pa vidite sta je gore,
sto bi rekla pesma ako je covek budala postace i od cokolade ovisna(mada su seceri vas zavisni al ajde).

Rakija ortak zaebi gejnere, to su ti proteini napunjeni secerom to mozes i sam praviti, kupi
protein napuni ga dekstrozom, obicnim secerom i eto gejnera ne bacaj pare na to :D
ja npr ne pijem nista od toga pa na metar 80 visine ima preko 90 kila a posle treninga samo pojedem mesa belog ili ribe :D