Imam jedno pitanje u vezi preparata SLAVOL

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

changadmt

Aktivan Član
13.05.2015
523
1.980
163
35
ne znam da li je zbog slavola, ali od kad su zalivene njim, podivljale su, svaki dan se prijatno iznenadim..:) 3 puta zalio sa po 20 ml na 2 litre vode, kapiram sledece nedelje da im dam duplo. koji su simptomi ako preteras?
 
29.04.2015
7
2
3
35
Pozarevac
Pozdrav kolege:-D imam jedno pitanje. Uzeo sam ovaj preparat i sada me zanima da li je dobar da se koristi u fazi cvetanja? Da li ga je neko koristio? Pozdrav
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    254,6 KB · Pregleda: 37

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Ovo ti je tema o Slavolu, pa keep it that way ;) Slavol je sve što ti i treba, i uz njega neki NPK dodatak, tipa Plantela List za vege fazu.... te Plantela Cvijet za cvjetanje ! Ovo zadnje što si prikazao mi se ne svidja, posebno ova fora da skraćuje cvjetanje. Stvari treba da se odvijaju svojim tokom, pa ne treba niti požurivati, niti kratiti procese... kako vegetacije tako ni cvetanja ;) Drži se provjerenog puta, i drži se teme... a Flosal svakako probaj jer je on, koliko sam barem ja raščivijao pandan Slavolu, ali za folijarnu primjenu... onako kako Slavol djeluje na korijen i njegov razvoj, tako bi Flosal trebao da djeluje na razvoj lista i cvijeta ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Vidio sam dosta po forumu da je teško nabaviti Slavol u RH, zapamtite da je "njuškalo" majka u RH, ima svega u ponudi, od igle do lokomotive, pa tako i Slavola.
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Života ti majčinog :D Ne zezaš nas ??? Čitaj redom šta je ko pitao, i šta je ko odgovorio prije nego li ti dodje da odgovoriš :)
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Nijesmo batice, nijesmo, čini ti se ! Kada staviš komentar u pravilan kontekst, u odgovarajućem trenutku... tada ćeš dobiti iste takve odgovore ;) Ovo gore nije takav sistem rada :) Ne trebaju ti ovi silni citati ... pozivam na kraj spamovanju :D Biće smak svijeta sjutra :D