Indoor pocetnik

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
23.02.2015
0
0
0
35
ljudi planniram indoor uzgoj. citao sam po forumu i nasao sve potrebne informacije za pocetak. nasao sam nesto od opreme pa me zanima da li ovo moze da mi zavrsava posao za 5-6 cure. hvala unapred i pozdrav

Komplet sadrži sledeće proizvode:

Large Growbox - GrowBox dimenzija 100x100cm i visine 180cm. Na sebi ima sve potrebne nosače za kačenje svetala, otvore za venitilaciju i kablove, nosač za filter.

Cool-Tube φ150 BatWing - Sa krilima slepog miša za najveću refleksiju. Održava temperaturu u box-u. Kabl se direktno povezuje sa prigušnicom (bez sklapanja) i set je spreman za korišćenje!

Easy-Roller Nosači - Kače se na vrhu box-a i vezuju za Cool-Tube. Uz pomoć njih lako dižete i spuštate svetla.

Sijalica MH 600W - MH sijalica je namenjena za prvi period uzgajanja, odnosno za period vegetacije ili rasta biljaka

SuperBloom HPS 600W - HPS sijalica je namenjena periodu cvetanja biljaka, jer crveni spektar koji ona ima pospešuje cvetanje biljaka.

Prigušnica 600w - U kompletu se nalazi povezana prigušnica od 600W. Reflektor i prigušnica imaju iste priključke na sebi i lako se povezuju. Kada ih povežete onda sve uključite u struju.

Ventilator φ150 - Ventilator se postavlja sa strane, da hladi sijalicu, tako da izbacuje topao vazduh (ne da ga uvlači preko sebe). Topao vazduh se penje nagore, dok hladan vazduh ostaje dole. Otvori na dnu box-a omogućavaju da se hladan vazduh uvuče u box. Poseban ventilator za cirkulisanje vazduha u box-u se može dokupiti po potrebi.

AluFlex φ150- Fleksibilno aluminijumsko crevo za ventilaciju služi za povezivanje ventilatora i Cool-Tube

Merač Temperature i Vlage - Meri temperaturu u vlažnost vazduha u box-u. Postavite ga u nivou biljaka, ne previše blizu svetla, a ni na dnu box-a. Pamti minimalne i maksimalne vrednosti







***
reklamiranje je zabranjeno
pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
ako si vec sve nasao onda si mogao da pronadjes i pravilnik, kao i to da je taj sator ok za 6 biljaka
 
23.02.2015
0
0
0
35
pa jesam, samo sam cisto hteo da proverim, ipak ovde ljudi imaju iskustva
 
Poslednja izmena od urednika:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.