Jack Herer Hydro vs Jack Herer Terra -200 w trilite - hps 400 agro- clf 125 w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
31.10.2014
104
161
43
44
Montevideo,Urugvaj
hydro 1.JPG terra 1.JPG terra1 pot.JPG hydro 1 team.JPG hydro 1.JPG terra 1.JPG terra1 pot.JPG hydro 1 team.JPG hydro 1.JPG terra 1.JPG terra1 pot.JPG hydro 1 team.JPG prestavljam natjecateljice (valjda neće završit ko natjecatelji:),sjeme je od I Love Grow Marihuana
1: Terra
2.Hydro

hydro 1.JPG terra 1.JPG
svjetlo će se mjenjat prema potrebi, ako se hoće priključit može uvijet je da je slična genetika...ovo je prije svega eksperiment pa je trenutno vodečoj zabranjeno pojačavanje (osim "defaulta") a ostali mogu što hoće bez ograničenja sa time da će se jačina svijetla bodovat kao otegotna okolnost a o tome više kasnije.
Natjecateljica Hydro1 je u sistemu napravljenom isključivo od starih recikliranih stvari akvarijska pumpa,pot od 20 litara medij je stiropor 70% glinopor 10%,perilit 15% dekorativni gel 5% veliki pot od 45 l sa 6 kapaljki 3 rade ko kapaljke a tri u mlazu sa kanalima za dodatnu aeraciju sve je napravljeno u bojama potrebnog spektra da se dobije malo i refleksijoom
a terra je eksperiment sa prozračivanjem,vlaženjem i airprunungom (nisam siguran da će dobro radit) pot od 20 litara omoran je spužvom za sprječavanje klizanja koja oblikom omogučuje aeraciju, materjalom vlaženje a možda će i airpruning: a pri dnu ima neoprenske komore sa malo gela za dodatnu vlagu
 
Poslednja izmena:
31.10.2014
104
161
43
44
Montevideo,Urugvaj
sorry na kupusu...komplicirana tehnologija ovi kompjuteri :) uskoro više svaka kritika,savijet i šala su dobrodošli ja ih neću ganjat jako u početku da se stigne ko priključit ako bude zainteresiranih možemo uvest i kategorije indica i auto :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cerak1000

mar1o

Aktivan Član
08.03.2012
262
133
43
Zanimljiv koncept.:)Ako prvi put radiš hidro zašto nisi probao nešto isprobano i jednostavnije kao DWC ili Hempy Bucket (coco i perlit)?Čemu 70% stiropora? Služi li on uopce necemu u uzgoju neka me netko prosvijetli btw sretno :D
 
31.10.2014
104
161
43
44
Montevideo,Urugvaj
stiropor je zbog krize nema kod nas ničega za kupit pa se krpam ,on je uglavnom na krajevima zbog volumena a u sredini je malo ugodnije :) gradim im dom da mogu bit jedna kraj druge zasad zemlja vodi čini mi se zbog starta u jiffy-coco izletila je poput topa dok se ova rođena u rockwolu malo suzdržana a ima i hendikep u vidu svjetla zemlja je na malo jačoj žarulji (clf 125 vege.) a hydro na štednoj od 35 uskoro slike kad bude gotov box,dwc nije jer je ovako sigurnije ako krepa pumpa može i bez nje a u dwc bi mora puhat umjesto zračne pumpe :)
Hvala na dobrim željama :)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310 and mr.dr.Smok
31.10.2014
104
161
43
44
Montevideo,Urugvaj
zasad su sretne počele su bujat jedino se ovaj dekorativni gel pokazao kao potpun promašaj jer izgleda da se nemože ponovo koristit kao pravi gel nego kad izduši izdušio je ...a više sam potrošio na njega nego na sve ostalo jer je trebalo kupit kod todorića cvijet sa gelom pa cvijet presadit u zemlju :) box ide malo sporije jer ima puno posla a malo vremena nadam se danas da će bit gotov nećkam se izmežu vertikalnog sa cooltubeom i običnog sa clf i štednima problem za vertikalnog je što mi je pukla metal halide žarulja a hps za dječicu na 18 /6 izgleda kao preveliki luksuz :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cerak1000
31.10.2014
104
161
43
44
Montevideo,Urugvaj
ići će pod led radim na šini tako da led mogu koristit u dvije smjene :)...koliko vidim za rast je pet puta bolji led od hps-a a za cvjetanje još neznam al vjerujem da je i tu prepišan u svakom segmentu jedino me jedan frend isprepadao da se nesmije led ispod 20 cm jer da se pretvore u "gljive" o tome nisam znao ništa sad moram opet učit :(
 
31.10.2014
104
161
43
44
Montevideo,Urugvaj
nisu gljive nego light bleaching cvijet se izbjeli i izgleda ko gljiva kažu da je često u ledu a da se može pojavit i na hps-u ...dobije jadna sunčanicu a ja sam držao na 20 cm al nikad cijeli dan na istom mjestu nego pomičem kako ide sunce (manualno :) kad bude para mogao bi kupit automatski al je skup ko vrag za nas koji živimo pošteno pa ne dilamo....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: fulldedarak

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
Sve se može kad se hoće, sto se cvetanja tiče nema bolje od hps-a, verujem da u kobinaciji sa ledicama bi bilo pravo malo čudo i divota za videt kako lepo rastu :spliff:. Želim ti što uspešniji grow i radi kako god želiš, ali mislim ipak da bi sa hps-om dobijo bolje rezultate, nemam veliko iskusnje sačekajmo nekog iskusnijeg neka kaže :)