Kako da te doma starci ne skuže?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

purple-haze

Banned
Banovan
05.12.2007
41
0
0
35
hm...budi u stilu,ako vec pusis travu,priznaj starcima i kazi im istinu o travi.ako su ti starci pusili kao klinci onda ce te razumijeti,ako nisu,jebiga,bar ti vise nece biti bed dolazit napusen i skrivat se,budi svoj,nemoj da te paranoje peru,najbolje ti je kad priznas i dokazes svima da si pametan.poslje ce viditi da vutra zapravo i ne steti
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Mislim da starcima ne bi trebao priznat dok si maloljetan,kažem dok si maloljetan (ne obavezno),trebao bi im priznat i održat im lekciju o tome tek kad ispuniš neke osnovne životne obaveze koje te čine zdravim,razumnim i odraslim čovjekom(fax,ulaganje s odgovornošću kao u stan ili auto,štatijaznam...),jer prije toga,starci,ili bilo tko drugi,će pomislit da je to samo jedan od tvojih mnogih hireva i da ne znaš što govoriš (jer kažem,ne doživljavaju te kao zdravu osobu koja ispravno razmišlja)....

A uostalom ako znam da ću pušit i kući starcima doć upušen,onda rađe neću ni pušit....sigurnost i oprez prije svega....:sun2:
 

Crass

Aktivan Član
02.12.2007
134
0
0
39
Evo jos jedan savjet, frendicu nedavno starci skuzili, sad ide na testove, i svasta,prestala pusit, skuzili je jel su joj citali poruke na mobitelu...
Najbolje reci roditeljima, al to ovisi kakv si u skoli, jel ak si los u skoli mislit ce da je trava kriva pa ce popizdit na tebe...
Ja sam svojima reko, al sam ja vrlo dobro djete pa nisu popizdili...
 
17.10.2007
2
0
0
35
purple-haze je napisao(la):
hm...budi u stilu,ako vec pusis travu,priznaj starcima i kazi im istinu o travi.ako su ti starci pusili kao klinci onda ce te razumijeti,ako nisu,jebiga,bar ti vise nece biti bed dolazit napusen i skrivat se,budi svoj,nemoj da te paranoje peru,najbolje ti je kad priznas i dokazes svima da si PAMETAN(!).poslje ce viditi da vutra zapravo i ne steti

hahahahahahahahaaaaa chekaj, hahahaha
kako ovo nisam prije vidjela :rofl:
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Purple Haze, spičit ću ti 310 ekstra bodova tako da se ni tvoji klonovi neće više moći regat
jer će automatski imat BAN!
Samo pipkaj tamo di ti nije mjesto...još ti malo fali

:maryjane:
 
10.11.2006
10
0
0
Ja dodjem kuci i kazem nesto tipa: Jao, al' mi se prispavalo. Pusticu neki film dok ne zaspim. ili Provericu postu i idem da spavam.

U medjuvremenu keva legne, a ja ostanem da blenem u film ili da igram WoW i tako... :)))
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Yami_Raziel je napisao(la):
gle...ovisi kakvu pljugu zamotas..naravno da bi provalili kad bi ubacio pol grama hashisha xDDDD

ali napravis si light pljugu dovoljnu za sebe,slojku zamotas tanku onak,i nema problema...ako pitaju zasto je takav miris kazes novi duhan neke arome i nema problema xDDD
bar s mojima...

tanke slojke ftw x)
sad iam neku ganjicu...sad sam spalio pljugu doma ali nema staraca,vracaju se za 2 sata negdje tak da nece biti beda :)

Ne znam drug za tebe i kakva je to vuva, al' ja kakav god da zapalim (veliki, mali, srednji) i to zapalim u sobi (otvorim prozor odmah dok pušim) i opet se osjeti vuva, cak i ja kad izadjem do WC-a, i kad se vratim JA osjetim vutru, a kamo li ostali....
Jos ljetos, dok su temp. visoke bile, morao sam propuh praviti u stanu (dok izluftiram sve....i malo Ambipur-a i gotovo) ako neko nam dolazi u goste i sl. Sad je bolje, u sobi ispušim otvoren prozor, i kad ispusim nakon par minuta, nista se ne osjeti (al' zato par minuta brrrrrr... zima hehehhe) cak ni stara (koja je "alergična" na miris vutre).....
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
nije istina da se ne osjeti. Osjeti se ali ne tako jako.. Zato sto ne gori papir. Koliko god papir bio tanak, on svejedno gori i smrdi. A i ovisi sto stavis u blunt. Neka sica ce itekako smrdit, samo eventualno roba visoke kvalitete u malim kolicinama se nece osjetiti..
 

purple-haze

Banned
Banovan
05.12.2007
41
0
0
35
ma mi kad zapalimo u kafiću blunt,nitko ne primjeti...samo da je neki blunt intenzivnog mirisa,od čokolade preferiram,miris cokolade nadjaca miris vutre,tako da se osjeti samo cokolada u zraku...:goldmaryjane:
 
08.12.2007
19
0
0
39
ako te ko poznaje, na cilome svitu, onda su ti to roditelji i ja mislim da ih oko takvih stvari nemos zajebat. jedino sta roditelji imaju običaj mislit sve najbolje o svojoj dici pa si nežele nekad priznat takve stvari (kao moje djete uzima drogu)...najbolje im lipo reci pa si miran i ti i oni... i objasni im da trava nije droga,barem ne opasna..