Kako da te doma starci ne skuže?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
e bas to...jedino i sve sto moras napraviti je da normalno komuniciras i sve ok...jos prije sjecam se dosao bi doma u bolo kakvom stanju i nista mi nebi rekli...bio bi im cudan istina je jer ako si na oko ubijen onda jebiga nemozes ih zajebat ali ako te oni cuju da pricas normalno i da kuzis sve to ti je to...nema sta tu pricat...popio sam pivo i to je to...nakon sto su mi bacili jebeni test na THC na koji sam bio negativan tako da sam ih sjebao kako nisu ni svjesni odonda si kupujem Visine i nemam ni najmanjih problema s dolazenjem doma osim kad sam mrtav pijan da ne mogu sakrit od nikog...evo to je to od mene....pis
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Što se staraca tiče, najbolje je imati neki BONG-ić ili sl. i u sobi povući na foru dim dva i to je to... ništa se neće osjetiti,.... mislim bolje i to nego motati i šiljiti joint, ... To je ofirno do bola, mislim i da su starci toliko ne upućeni u vutru i to, skontaće 100% da nešto nije u redu, još ako su starci bili kao mi (tamo nekih 60-70-tih godina) ee onda najbolje je da im se prizna...
Pa eto, zamislite sebe, evo ja sam dobio sina (7mjeseci) i kad bude odrastao i sve to, i počne ga vutra interesovati (a možda i neće, ko znaa...??) :) sad zamislite da mi dodje on i počne pričati neke gluposti, kao nije moja rizla to, nego čuvam od druga i tako te gluposti... a oči crveeeeneee..... i ne moze kako treba da sastavi rečenicu, bez petljanjaa jezika...
Inače ja što se tiče njega, objasniću mu fino sve, kako i šta... i tek tamo oko 20-te ću mu dopustiti da puši (prije NE!!!) jer bolje da puši u kući nego da se zavlači negdje po parkovima i ostalo. A to opet vodi ka gorem, sa rajom brzo će isfurati vutru i onda će htjeti isprobavati ostalo... i tako mnogi završe na heroinu...
Btw: Meni je drago što sam prošao ovo sve u životu, tako da mene neće moći "farbati" što se tiče psihoaktivnih supstanci.... :)
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
e sad...dopustio ti to njemu ili ne on ce probat travu i sve ostalo kad dodje vrijeme...mislim uvjek ima djece koja nikad nisu nista prbala i to...to ti je sve stvar drustva a to sto ti zelis da on duva tek od 20-e il tako to zaboravi jer to ce ti uspjet samo ako ga zatvoris doma sto normalno nemozes...ti ces njega skuzit i sve al ako se to njemu bude svidjalo mozes zaboravit da ce te slusat...naravno cestitam za sina i nedo bog da poscne bilo sta konzumirati al to ti je danas tako i to je to...kao sto tvoj starci ili bilo ciji nikad neznaju sto im dijete radi kad je vani sa drustvom... :D pis
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
wu-tra je napisao(la):
e sad...dopustio ti to njemu ili ne on ce probat travu i sve ostalo kad dodje vrijeme...mislim uvjek ima djece koja nikad nisu nista prbala i to...to ti je sve stvar drustva a to sto ti zelis da on duva tek od 20-e il tako to zaboravi jer to ce ti uspjet samo ako ga zatvoris doma sto normalno nemozes...ti ces njega skuzit i sve al ako se to njemu bude svidjalo mozes zaboravit da ce te slusat...naravno cestitam za sina i nedo bog da poscne bilo sta konzumirati al to ti je danas tako i to je to...kao sto tvoj starci ili bilo ciji nikad neznaju sto im dijete radi kad je vani sa drustvom... :D pis

Ma ja govorim da od neke 20-te (ako bude htio pušiti, nek puši....) iii vjerujem da sve što djeci više (bilo šta braniš...) više to hoće .... naravno tu je stvar odgoja i ostalog, kao prvo djete koje odraste uz roditelje npr: koji su dok je mali bio, dolazili svakakvi i tu se drogiralo i ostalo, naravno da ce i on ubrzo krenuti njihovim stopama. Ali hoću reći da ću se potruditi pravo, da ne bude slučaj da počne sa bilo kojim psihoakvitnim sups. prije neke 16-18 god. (znam, najludje godine...) al' tu je i batina (ne kaže se džaba, da je "Batina iz raja izašla"... :)
Al' tu je odgoj 90%, i okolo društvo ostalo....
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Interesantno...lepo receno...ipak su to godine(15-19) kada se klinci razvijaju...Lepo je bezze iplanirao sve to,nadam se da ce tako i postupiti...Ja pricam iz mog,vrlo malog,ali za moje godine dovoljnog iskustva...npr. godisnje 3-5 puta uleti neki ortak sa jointom sto je vrlo malo da bi mi ometalo razvoj,a pritom treniram kosarku vec 1 godinu...Trebalo bi svi roditelji da se potrude da ne upropaste klnice i devojcice losim primerima i pogresnom ucenju...
Mora da je lepo kad ti neko zove "TATA" ...?
 

kotva

Aktivan Član
13.07.2007
193
0
0
39
I po meni je roditeljski odgoj na prvom mjestu,al uvijek se probudi i nešto buntovnički u tebi,shvaćate što želim reći? Ništa nije savršeno,pogotovo kad se nešto planira... Ti možeš djetetu usaditi neka razmišljanja i sve je to super,ali će ipak i ono kad-tad se pitati dali je to razmišljanje ispravno. To je moje mišljenje,ja sam ipak laik što se tiče odgoja djece(zasad)...
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
uglavnom...opet isto...ako on pocne duvat to ti je to..ti mozes rec sta hoces al on ce duvat i dalje a ti to nece ni znat...cak i kad skuzi da ga ti kuzis i sve...ma zapravo neznam, sve zavisi o tebi kako ga odgojis i sve pa mozda ne budes imao nikakvih problema oko klinca sa drogom i sa bilo cim osim kad ti bar puta dodje mrtav pijan doma :D:D hehe...al ko zna...mozda ni to nece bit slucaj... pis
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ma meni je samo bitno da ne dodje (a to ću vjerujte svim silama "gurati") u dodir sa hemijom.... Jer kad se sjetim, ono kad sam dijete bio, i kad sam krio da pušim cigare, tad mi je sladje bilo i zapalitit (ista stvar kasnije sa vuvom...) kad su me provalili, nije više to TO... ako kontate...
Mislim nema sanse da mi dodje kuci napušen a da ga ne skontam!!! Najgore je kad dijete ima 15-19 godina a starci 50-60, tad oni i da hoće nešto da urade.... jednostavno su nemoćni!!! Dok ja svog ako ako bude potrebe i "zgaziti" ga dobro, al' neće biti kako on hoće...!!!
Naravno ovo je zadnja varijanta....
Kad napuni 20g, neću mu braniti da duva, jer do 20-te, nema smisla, ne razmišljaju da tako kažem svojom glavom....
Al' polako, mislim da je prerano još o tome i sl. temama pričati.... vrijeme će donijeti svoje....
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
e bas to...ma nemozes sada nista rec...sve sto sad kazemo je djabe...al vidjet cemo...e a to sta si rekao za sakrivanje i to...pa da....tako su svi vjerojatno ja sad pusim pred starcima bez beda...al sad mi je vec doslo da pomalo prestanem s tim jer od toga samo gubim pare i pluca mi odlaze pomalo zato jebes cigare....uglavnom bit ce kako bude bilo i samo da ti jos kazem da se sjetis sebe kad si bio mali da ga ne osudis prestrogo ponekad... :D pis
 

didjilidoo

Aktivan Član
09.05.2005
64
0
0
36
budi svaki put napusen,dok se ne uvjere da ti tak normalno funkcioniras :D
a ono sa ubrzavanjem ima smisla,ali uvijek zavrsi tako da stavim mljeko mjesto u frizider tam di case idu,itd... a i djaba to,kad ja sidjem dole dodjem do kuhinje,otvorim neki element i onda se pitam li ga pitam sto sam uopce tio...bude mi neugodno u takim trenutcima,iako mi starci vec godinama znaju da duvam.
najbitnija je improvizacija u takim trenutcima
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
hehehe...e da to je isto ful cesto...naprimjer jedem onda uzmem stonljak da ga vani istresem i mjesto da idem van udjem u wc i razmiljam se sta radim u wc-u...haha...sorry sto ovaj post pisem bezveze al moram ispricat ovo...dodjem doma mrtav (to mi je stara pricala tek sljedeci dan ja to nisam ni znao) znaci napravio sam si cedevitu, stavio ju na stol, uzeo cedevitu i spremio ju tamo di stoje case,ostavio cedevitu i otisao spavat....na to mi se samo stara smijala i isfuravala me...haha...a bilo je i jos gluposti, kad sam spavao u wc-u na podu i takve gluposti...hehe...pis
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
dobro da me ti nisi nasla da me jos izdrkavas sljedecih par godina...ok mama me slikala kako rigam u skoljku i slicne gluposti a sta ti bi me jos oblacila u svasta i slikala kako si blesava (salim se al nebi se cudio) :p pis
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
a mislim majka nam je zakon. slika sina kod svog prvog riganja, ma divna je :))) neke majke zele ovjekovjeciti sinov prvi odlazak van, maturalna zabava i sl sranja ali ne..nasa majka slika sina kako riga i u isto vrijeme umire od smijeha....super.

a ja? hehehe...