Kako izgledate???

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
nemojte se ljutiti na mene, ali moram se malo prosrat ovdje, naime ona psihodelicna djevojka me nagnala na to, ona je kriva :)))

nije Ona koliko ljudi koji u biti nemaju pojma sta stavljaju na sebe. primjer je upravo ta djevojka... sta vas nije sram nositi nesto sto Vi mislite da simbolizira Gou??? to valja, partij ovo ono, ekipa, indija, sreća, svaki flajer ima znak za Gou :D ilitiga Om? :) ajmeee....pa kako vas ne izjeda znatizelja saznat sta je taj znak, sta ces to nositi do kraja svog zivota?

ok, mozda ona zna sta je Om ali ga samo tako naziva, nije bitno... samo hocu reci..mudro sa tatuima, ima jako ruznih a ima i jako debilnih...

ee djevojko psihodelicna, nemoj mi zamjeriti molim te, ovo nije bilo uprto tebi... zbilja nije...serem po netu jer me boli zeludac :D
 
07.09.2009
19
3
0
38
ima ih baš debilnih da, ali meni ta goa isto pažnju privukla onim što sam čuo o njoj...

tak da tebe stvarno želudac boli :p

ja nisam tip za tetovaže, to meni fuj... al da mi cura ima, ajt može :))
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
neznam, mene bas privlaci ovak simple :)

meni 2ije naj draze substance, da ukrasim hram zvan moje tijelo :)

mozda drugima nece nista predstavljat, ali meni ce imat jako veliki duhovnu vaznost...

a i ono, nije da ce itko kuzit o cem se tu radi, osim ak ne naletim na nekog ludog kemicara xD

al eto, salzem se s RedSh, definitivno ne stavljati nesto sto ti je u dziru ili sta vec, vec nesto za sto znas da je dio tebe koliko si i ti dio toga, a i cak i da prestanes s tim, da znas da je to bio dio tvog zivota i da se ponosis time :)

svijesnost :)
peace
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
e zaljubio sam se na prvi pogled za ovu ideju tetoviranja kemijskog sastava :)

a e tetovaze, definitivno su mi najdraze u obliku podsjetnika.
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
heheh, ja se na tu ideju odlucio nakon svog prvog iskustva x)

ljubav na prvi pogled :D

al bilo ih odtad ohoho, pa bi se cinilo ko da sam ozenio molekulu ;) hahahah
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
da, krivo mjesto i krivo vrijeme za taj razgovor.

evo najzanimljivja. treba joj još neki specijalni detalj da bude savrsena ideja :)

psilocybin_article1_1.jpg
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
Ja sam cak mislio stavit ono za svaku slicicu neku ultra mini tetovazu tj. od svega toga polako stvarati sve vecu i komlekniju...

Tipa ciko na bicklu + sa isplazenim jezikom + i majicom sa srcima + ....
I tako nadopunjavat stalno :sun2:..

Mislim da mi je neki frend tattoo majstor da bi do sad vec imao realizirano nesto vrlo zanimljivo al ovak mi se bar trenutno ne žuri s tim a i dosta zajebancije je to.....
 
27.01.2010
10
0
0
35
www.mojkutak.net
Visina: 186
Tezina: 76
God: 21
M/Z: M with pleasure :) mslm volim zene, ali FALA bogu sto sam musko (menzis, porodjaj i to ... ne brate fala)

Oci: Zelene bas.
Kosa: Tamno smedja.
Koza: Ljubicasto braonkasto smedje zuckasta... t.j metalik sarena.

Pirsing: Imao na obrvi nekada...
Tattoo: Imao na levoj ruci... skinuo skalpelom sam kuci :) bolest.

img0407qn.jpg


Kazu mi da licim na: Ujnu iz svajcarske i dedu iz splita. neki njihov mix.
 
27.01.2010
10
0
0
35
www.mojkutak.net
ma deeee... pa stvarno.. .mslm ako me zeli murija zbog toga sto volim da duvam, nek se teraju.. .mslm ja ne dilujem niti cu bilo kada u zivotu to raditi... a da cu da duvam, hocu i to cu ceo zivot raditi, zato sto mi prija i zato sto volim. radim kao graficki dizajner, i lakse se fokusiram kada sam navaren. KRAJ PRICE. a okacio sam sliku onako uz djokusa.. ili mozda zbog toga sto sam sada navaren...? nebitno... bitno je da se mi druzimo volimo i medjusobno postujemo.... a sto se rije tice... ako im treba sajt nek me zovnu... broj telefona mogu naci na sajtu mojkutak.net :callyou: :assshaking:
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
svaka čast, to je to, nema skrivanja, nema plašenja, ovo je naš svijet i ko ih jbe. ako ne dilaš i ako ne growaš, i ako te ne pere paranoja zbog toga šta će znati tko si, mogu se ebat svi murjaci. Kak ćemo osnovat neku nevladinu organizaciju ako će se svi skrivati?