Kako izgledate???

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

RastamanBG

Aktivan Član
04.03.2007
53
1
0
37
www.myspace.com
Hepi_žirafons je napisao(la):
Dosegnuo sam visinu oko 5,50 m, a težinu do 900 kilograma, dok mi je visina u ramenima između 3,5 m. Vrat mi je iznimno dug iako ima samo 7 vratnih kralježaka kao i većina drugih sisavaca, no kod mene su oni vrlo izduženi. Taj dugi vrat je poseban izazov za moj krvotok, jer mozak mi mora biti pouzdano snabdijevan s dovoljnom količinom krvi. Zbog toga mi je srce izuzetno snažno. Teži oko 12 kilograma, a u jednoj minuti može "prepumpati" do 60 litara krvi u minuti i održava krvni pritisak tri puta viši od čovjekovog. Jezik mi je iznimno dug, oko 45 cm, mišićav i pogodan za obuhvaćanje i trganje listova s grana.

Krzno mi je prošarano tamnim pjegama koje se ističu prema svjetlijoj osnovnoj boji. Oblik i boja tih pjega se razlikuju od podvrste do podvrste. Doljnja strana tijela, kao i unutrašnji dio bedara mi je svjetliji i nema pjege.

Na glavi imam dva roščića, a u rijetkim slučajevima iza tog, može mi izrasti još jedan par roščića.

Osim toga, jako brzo trčim, mogu postići i brzinu od 55 km/h, što znači da sam na kraćim udaljenostima brži i od trkaćih konja. Dugačke noge mogu me nositi samo na tvrdoj podlozi pa zato izbjegavam močvarna područja, dok im rijeke predstavljaju nepremostivu prepreku.

Imam jednu sliku koju ću uploudati malo kasnije. Prijatelj Zebra me slikao u popodnevnoj šetnji ali mi još nije dao slike.

448pxgiraffestandinghn7.jpg



Evo...ja u popodnevnoj šetnji!


hahahahahahahahahahaha koji si ti kralj!!!

evo i mene:

visina:172
tezina:51kg(raspadam se kolko sam mrshav)
god:1991
m
oci: braon (ona dobro poznata govance boja:rofl: )
usi: 2 komada- trudim se da ih perem bar na crveno slovo
kosa:plava, osisam se na kratko i onda opet sledeceg 29. februara
koza: bela ko sremski sir
tatoo: ne
pirsing: ne, mada bi voleo da probushim obrvu
kazu da sam isti cale!!!
 
22.04.2007
6
0
0
35
RedSh je napisao(la):
Jucer smo se razbacivali visinama i tezinama i ko kako izgleda, pa reko ajde da se bolje upoznamo...

Opisi se po ovoj shabloni :

Visina:
Tezina:
God:
M/Z:

Oci:
Kosa:
Koza:

Pirsing:
Tattoo:

Kazu mi da licim na:

Hhihihih, ovo ce biti zabavno....nadam se, pa da imamo jos malo materijala da zamisljamo:sun2:

visina:170
tezina:57
god:'89
m/z:z :)

oci:tamno braon
kosa:kowrdzawa/crwena
koza:'nako

pirsing:jok
tatoo:da
 

LLC

13.04.2007
25
0
0
36
ova tema je prema meni vrlo onaj kako bi rekla nepotrebna.šta koga briga kak ja izgledam.......ma ne šalim se al eto,visoka nekih 1.67 teška 176 tatoo ne pirs da.....:sun2: kovrčava smeđa kosa i nekakve smeđe oči al ja brijem da su zelene heh i da...dođite mi na maturalnu 4.5 je hehe svi ste pozvani:costumed-smiley-027
 
22.04.2007
3
1
0
42
Visina:169 cm (valjda ako nisam porasla malo ovih dana )
Tezina:54-55 kg variram..
God:25
M/Z:Z

Oci:
20061216_Poseydon_29.jpg

Kosa:
IMG_2841_.jpg

Koza:zuckasto -tamna..cudne boje...

Pirsing:
Pocket.jpg

Tattoo:bice ;)

Kazu mi da licim na:mamu :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 420...420...420

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
:icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

psycho.ludjak

Aktivan Član
08.10.2006
66
2
0
32
Visina: 176
Tezina: 70
God: 16
M/Z: M

Oci: [IMG/] smeđo,zeleno,crvene,plave..imam totalno tripy oci kazu frendovi :) [IMG/]

Kosa: smedja
pirsing: ne
tatoo: cekam 18. rodjendan :)

Kazu mi da licim na Elijah Wooda