Kako izgledate???

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.06.2006
38
0
0
ajoooj, ajde da i ja ucestvujem u ovim ludostima... :) a jebote, glupo je, al jebiga, sva sam slatka i lepa al' jebiga (vec 2.put:)) udata...ahahah:) i volim dancehall, i za dancehall dajem dupe, a za studio one celo srce moje!!!! :))) i nemam tatooo, osim kronicne ujede svih buba i komaraca koje privlaci svetlo indoor lampi (a imam alergiju na insekte), i par brnicaaaaaa :))) ajoooj, i antipusac sam!!!! i ne volim vuju, a volela sam je dok nisam upoznala SLO-eru... :) on me raz/prosvetlio :) oci: zavodnicko berberske, koza: black like a tar! :) 171cm, kilaza variara, i na to utice SLO-era i njegova kantica evrokrema :) i imam dvokilske dredove i 21 godinu i treca sam godina faksa..i kontam kako cu imati 3-4 deteta do 25.godine:) i sve to gluposti pisem zato sto znam da ce me inzenjer SLo-era banovati sa foruma pa bi pri tom iskoristila priliku da pozdravim avrama, srecu babinu ludu slatku... :) i sve ostale koji me (hvala bogu) ne poznaju...

blesss, bless, blesss
 
04.06.2006
38
0
0
a da, zaboravila sam na "licim na" :)
...pa na magarca, malog naravno, a kad se smejem na zeca :)

ma u sustini, ko me ne zna skupo bi me platio!!!! Slo era bi vam savetovao da bezite od mene ko od crnog djavola :))))
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Evo mene uslikali neki dan u kupovini...neka vas ne zbuni izraz lica, nije bilo Terra Magme pa sam bio malo ljut. :icon_lol:

dgc0276152.jpg
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
Rafazi_pihe je napisao(la):
Evo mene uslikali neki dan u kupovini...neka vas ne zbuni izraz lica, nije bilo Terra Magme pa sam bio malo ljut. :icon_lol:

dgc0276152.jpg

ala pofrko sam se od smijeha kad sam ovo vidio mislio sam da cu umrijeti od smijeha a to nebi bilo dobro onda bi imali troska :rofl:

p.s: sigurno puno paznje privlacis s tako sexy izgledom? :bis:
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
Visina:182
Tezina:80
God:1989
M/Z:M

Oci:Zeleno-plave
Kosa:smedja
Koza:isto kao i kosa:ružičasta

Pirsing:eek: bodova
Tattoo:Uskoro trebalo bi bit
Ličim na:ama baš ništa
 
09.07.2009
42
5
0
33
Visina:190
Tezina:92
God:18
M/Z:M

Oci:neke šućmuraste smedjo zelene
Kosa:smedja, skoro bald onako 3 do 6 mm, brada
Koza:bijela

Pirsing:nisan razmisljo o tome
Tattoo:eek: da samo neka skupin nesto para ide na podlakticu
Ličim na:neki kazu na jason statham-a ali ne licin bas puno :)
 

majkl

Aktivan Član
09.07.2009
65
11
0
39
Visina: 173
Tezina: 65
God: 25
M/Z: m

Oci: z/p
Kosa: ljeti plava, zimi smeđa
Koza: neam koza, al imam konja

Pirsing: n
Tattoo: n

Kazu mi da licim na: majkl đordana

*obris*