Kako "mamine dečke" izvući iz ormara?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
ja mislim da treba krenuti od njihovih slabosti(roditelja) jer kanabis kanabioidi i thc lijece puuuuuno bolesti koji oni imaju recimo povisen tlak depresija i takove slicne stvari....

recimo ja sam mamu jucer iznapado da ti ljekovi sto ona pije nis nerade te da joj samo pogorsavaju stanje i da sam "negdje" na netu procito da kanabioidi snizavaju tlak tako da tablete nisu potrebne....

mislim da je to kod starijih pravi pristup.... jos da ih je samo nekak natjerat ili uvjerit da bi to zbilja pomoglo pa da porbaju....
samo da probaju....
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
zelenikawasaki je napisao(la):
...jos da ih je samo nekak natjerat ili uvjerit da bi to zbilja pomoglo pa da porbaju....
samo da probaju....
Vjeruj mi da u ovome neces uspeti...
Ja ne samo da pusim pred starim, nego imam i njegovu full podrsku (policija, sadjenje, ovo ono) jer zna sta, kako i koliko mi je vutra pomogla u zivotu.
Mnogo puta sam se mucio objasniti mu da lekarstva koje pije samo vise stete i da je za neke od "bolesti" koje misli da ima da se mnogo bolje tretiraju vutrom.
Ali nemojte zaboraviti da su nasi stari zivjeli u jednom totalno drugacijem sistemu i da su "programirani" da neke stvari shvacaju na nacin koji shvacaju.

pozz....i sretno...:icon_mrgreen:
 

oldbulllee

Aktivan Član
21.11.2008
93
1
0
43
treba imat, kao i u toliko drugih slucajeva u zivotu, SRECE.
ja sam imao, u tom pogledu,i to je to. matori je nasao nacina da prihvati moje sklonosti, a ja sam pokusao da mu koliko/ toliko dokazem da zbog droga ne moras postat jebeni monstrum, nista vise nego zbog cuge, politike itd.
stereotipe je vrlo tesko razbiti (psiholozi znate zasto) i to mu je to.vec ste primetili: mozes se upljuvat objasnjavajuci, nalazeci argumente, ko nece da slusa- nece i.
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Unaprijedio sam status: sa "da" na "sumnjaju da da" :rofl: :icon_lol: :rofl: hahah:D jebiga, jedno vrijeme otvoreno govorio, al nemoguće to radit i živit s njima, tako da sad promijenio ploču...ja svoje učinio, nema smisla glavom kroz zid :)

Inače, znam 4-5 roditelja od svojih prijatelja/poznanika koji rijetko znaju zapalit...većina njih više preferia shit od trave:icon_lol: jednom smo bili kurili sa starim od jednog dečka...u početku se svi usrali, sklanjamo paket, a kad ono: "Bez brige i moj čale duva" :D al većinom to nije tako bajkovito:))
 
30.10.2008
8
9
0
35
ne znaju, a neće ni saznat hehe.ma odustala sam davno od toga da njih uvjeravam u neke stvari...nema to jednostavno smisla.nerazumni su...al kužim ih..cijeli život žive s tom mišlju ograničenom, šta sad da im ja pokušavam minjat cili sklop u mozgu. kako da ne. samo bi se bezveze živcirali, jer oni su uvijek u pravu, hahah.
žao mi je šta tako misle al nema tu pomoći, ne bi to bilo mijenjanje samo stava o travi..jer je to povezano s mnogim drugim stavovima, tako da bi to bilo komplicirano. ma točno znam, cijeli život imaju u glavi: droga je štetna. trava je droga. dakle, trava je nužno štetna. droga uništava život. dakle, trava nužno uništava život. sve to popraćeno slikom nekog narkomana koji leži na podu predoziran. i one spike 'od trave se počinje'. zapravo, kako da im dokažem da nisam budala i da znam šta radim?hahah..
ma ne..bolje ovako..sretna ja, sretni oni. bolje mi je kad im ja kažem 'drogiram se', a oni me ne shvaćaju ozbiljno jer je sa mnom sve u redu ili još bolje kad njih sprdam da su napušeni. i eto, svi se smiju :D
donedavno san mislila da mi je i brat pušio..baš sam bila uvjerena.. al evo, i on me razočara..kaže nikad ništa.eto.just me.crna ovca. :)
 

Django

Aktivan Član
06.05.2008
99
2
0
38
meni su prije nekoliko godina našli 2 puta u relativno kratkom razdoblju travu(jedno je bila prilično velika količina)

pokušavao sam o tome normalno razgovarati, ali nije išlo, bilo kakvo uvjeravanje je samo pogoršavalo situaciju, bili bi me spremi i u zatvor poslat, ako bi me to "opametilo" :shit:

sad misle da to više ne radim, iako me stara zna upozoravat da pazim kaj radim i ponekad prijeti testovima na droge(iako mislim da nikad ništa od toga)
 

TotalUnderground

Aktivan Član
03.11.2008
64
6
0
35
roditelji ko roditelji,potkovani predrasudama..ja imam dosta chudnu situaciju,kevi koja je teshka konzerva sam jednom u afektu priznao,poshto smo se bash raspravljali..rekao sam joj da samo kao samo probao,i u tom trenutku sam mogao primetiti da joj je nekako laknulo samo iz razloga shto sam rekao istinu (dodushe poluistinu) poshto je lazhem je ko pas..jer da zna shta sve radim,mislim da bi se obesila,jer i ono shto je saznala,a to nije ni 5 posto ,joj je vec skratilo zhivot za 10 godina...sa caletom je druga pricha,za njega znam iz pouzdanih izvora da i sam voli da zalozhi,a i jednom prilikom smo zajedno gledali neku emisiju na exploreru o nekim zatvorima gde neki mexikanac rola chistu...njegov komentar je bio "gle ovi pushe chisto,al se oni odvaljuju"..:icon_lol: taj dan mi je rekao da je chuo od nekog choveka za kojeg naravno nije hteo da kazhe ko je,a ja sam tako zheleo da dodjem do izvora iz kojeg potiche ta banalna glupost" da sam vidjen kako nabavljam travu od izvesnog tobija ispred neke igraonice..!!!:icon_exclaim:popizdeo sam,zato shto to nije bila istina..rekao mi je da ne pizdim, i da razume,samo da se pazim jer ako me navataju sa travom,keva ce dozhiveti nervni slom,a i on mozhe da najebe,zato shto je u to vreme bio carinik,da bi ironija bila veca..
sve u svemu,cale je smart i znam da zna mnoge stvari,jer me je sto puta upozoravao na neke ljude iz moje okoline koji meni i nisu toliko bitni,ali smo se chesto susrecali,znao je da uzimaju dop,znao je cene,tad je u mom gradu bilo bruka jeftinog dopa,znao je shta se valja i ko valja...chak mi je reko i za neke ljude za koje nisam imao pojma da su u toj prichi..
pokushavao sam par puta da ga nagovorim da me uputi na fore dilovanja,odakle sve dolazi i tako,jer znam da zna ,chesto je ishao na seminare,koje su odrzhavali neki holandjani..ali nije hteo,uvek bi se osmehnuo i skrenuo temu..upozoravao me samo na ono shto mozhe da utiche direkt na mene..chovi stvarno dajem rispekt,zato shto je lik iako ima preko chetrdeset,ne zhivi u tom jebenom svetu konzervativaca..slusha progressive,i hobi su mu R/C automobili..
zato su se i razveli,zato shto su dve totalno razlichite sorte..keva ga je poslala jednom da me proveri na kampovanju za prvi maj,zamisli molim te...ja i drugar odvaljeni ko konji,on skonta pochne da se smeje i da nas zajebava..razmishljam u poslednje vreme da ga pitam da zapalimo zajedno i malo da razmenimo rechi o tome kako se obojica osecamo po pitanju cele priche o travi,ali nisam josh spreman za tako neshto,al znam da cu uskoro biti..
 
11.02.2009
14
0
0
33
TotalUnderground je napisao(la):
roditelji ko roditelji,potkovani predrasudama..ja imam dosta chudnu situaciju,kevi koja je teshka konzerva sam jednom u afektu priznao,poshto smo se bash raspravljali..rekao sam joj da samo kao samo probao,i u tom trenutku sam mogao primetiti da joj je nekako laknulo samo iz razloga shto sam rekao istinu (dodushe poluistinu) poshto je lazhem je ko pas..jer da zna shta sve radim,mislim da bi se obesila,jer i ono shto je saznala,a to nije ni 5 posto ,joj je vec skratilo zhivot za 10 godina...sa caletom je druga pricha,za njega znam iz pouzdanih izvora da i sam voli da zalozhi,a i jednom prilikom smo zajedno gledali neku emisiju na exploreru o nekim zatvorima gde neki mexikanac rola chistu...njegov komentar je bio "gle ovi pushe chisto,al se oni odvaljuju"..:icon_lol: taj dan mi je rekao da je chuo od nekog choveka za kojeg naravno nije hteo da kazhe ko je,a ja sam tako zheleo da dodjem do izvora iz kojeg potiche ta banalna glupost" da sam vidjen kako nabavljam travu od izvesnog tobija ispred neke igraonice..!!!:icon_exclaim:popizdeo sam,zato shto to nije bila istina..rekao mi je da ne pizdim, i da razume,samo da se pazim jer ako me navataju sa travom,keva ce dozhiveti nervni slom,a i on mozhe da najebe,zato shto je u to vreme bio carinik,da bi ironija bila veca..
sve u svemu,cale je smart i znam da zna mnoge stvari,jer me je sto puta upozoravao na neke ljude iz moje okoline koji meni i nisu toliko bitni,ali smo se chesto susrecali,znao je da uzimaju dop,znao je cene,tad je u mom gradu bilo bruka jeftinog dopa,znao je shta se valja i ko valja...chak mi je reko i za neke ljude za koje nisam imao pojma da su u toj prichi..
pokushavao sam par puta da ga nagovorim da me uputi na fore dilovanja,odakle sve dolazi i tako,jer znam da zna ,chesto je ishao na seminare,koje su odrzhavali neki holandjani..ali nije hteo,uvek bi se osmehnuo i skrenuo temu..upozoravao me samo na ono shto mozhe da utiche direkt na mene..chovi stvarno dajem rispekt,zato shto je lik iako ima preko chetrdeset,ne zhivi u tom jebenom svetu konzervativaca..slusha progressive,i hobi su mu R/C automobili..
zato su se i razveli,zato shto su dve totalno razlichite sorte..keva ga je poslala jednom da me proveri na kampovanju za prvi maj,zamisli molim te...ja i drugar odvaljeni ko konji,on skonta pochne da se smeje i da nas zajebava..razmishljam u poslednje vreme da ga pitam da zapalimo zajedno i malo da razmenimo rechi o tome kako se obojica osecamo po pitanju cele priche o travi,ali nisam josh spreman za tako neshto,al znam da cu uskoro biti..
ako ti je takav cale pitaj ga slobodno
 
12.02.2009
1
7
0
34
meni je stara saznala pred nekih godinu dana, kad je iskopala dnevnik od moje sestre. sjecam se da je nakon toga kupila neke casopise i raspitivala se, kao, o utjecaju. na svu srecu, nigdje nije pisalo da je marihuana opojna droga.. vjerovatno je te dvije rijeci trazila. ne smeta joj da pusim. dobro, malo joj smeta kad je nas petsto u sobi, pa se osjeti kroz cijelu kucu :D
neko vrijeme je razmisljala da ona to proba, ali na kraju sepredomislila. ima problema sa tlakom i takve gluposti, pa ju je strah. ali, zna da se gudriram :D
mozda i bolje, jer cesto dobauljam doma napusenena ko drekec na stapicu, pa ju zajbavam.
sad me samo odjebe i kaze - daj suti, kako si napusena.
 
31.08.2009
19
0
0
34
moji neznaju.. imam sreću da živim kat ispod njih pa me ni nemogu skužit.. barem ne tak lako.. jednom jesu ali trebaš bit pametan u toj situaciji.. ak dobro glumiš i ak imaju povjerenja u tebe , povjerovat će ti da ti nie dobro a oći su ti krvave radi alergije.. ima još gro solucija da se izvučeš..
uzgajam si doma.. na prozoru... nedam nikome u sobu ..
 
09.07.2009
42
5
0
33
Ja sam svojima reka da san proba tj. pitali su me jesam li proba. I znaju da san informiran o drogama i da nebi nikad proba ove teze droge, jer im ionako vec dugo kroz pricu objasnjavam istinu o travi.Jednon nesto pricali ja i stari i dosli na temu o travi i ja kazen kako trava nije zapravo stetna, kaze otac nije? pogle Baru i pokojnog Dvornika i oni su pusili travu pa pogle di su zavrsili. ja kazen ko kaze da cu ja zavrsiti npr, na igli. Ja kazen kako ti nisi zavrsia na igli? a on zasto to kazes pa nepusin travu. : ali prema tome kako trava vodi tezin drogama znaci da i cigare ili alkohol vode prema pusenju trave ti i pijes i pusis. samo me pogleda i kaze imas pravo. Ali o tome san pocea pricati tek kad san nasa posa i sta na svoje noge i sad zivin skoro sam pa pusin do mile volje, a iman 18 ipo godina, radin, zivin 350 km od roditelja :)))
 

TrueDimSino7ni_ašiš

Banned
Banovan
23.05.2009
29
2
0
82
moji su ukućani teški primitivci što se tiče trave!
ali stvarno nema većih primitivaca od mojih!
i ja sam zakinut na sve strane da si sredim travu, jer nedaju mi pare!
ma kakva legalizacija kad su ljudi zaostali, u srednjem vjeku!
idem opljačkat banku!!!
vidite kak se stvara kriminal :))
sutra nemojte da čitate vijesti, bit će krvavo!!! :))))

moram" pušit smrdljive cigare zbog njihovog primitivizma:sick:
a štaš, ovisnost kriza slabost:eek:hno:
sva sreća na ovom forumu, tu sam napola napušen uz vas :-
):2flip:
 
03.09.2009
9
1
3
Meni stara svako malo dođe "jesi pušio šta egzotično?". Mislim da ne znaju, barem stari, stara sumnja 100%, a vjerojatno i zna da duvam, ali si neće priznat, ko zna. No iz pouzdanih izvora sam saznao da stara ima želju probat tu predivnu biljčicu, tak da čekam taj jedan zlatni trenutak kad ću ju moć izmanipulirat tak da zapali samnom, a znam da ću uspijet :). Još uvijek im neću otvoreno priznat, stara me najmanje muči, stari mi je problem, lik je užasno konzervativan i njemu je samo "rad, rad i rad" u glavi.