Kako smotati dobar joint

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Ne bih ti preporučio da miješaš odmah... tako sam ja radio dosta dugo u početku a onda shvatio da je bolje pojedinačno, tj. pomješat trenutne doze...

Inače, za 10g, 4-5 cigara...
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
duhan kada je u cigareti i u kutiji ostaje relativno svjez.. kada ga pomijesas, osusit ce se previse ako dugo stoji a onda taj dim grebe za grlo i nije ugodan za pusenje.. pojedinacne doze pomijesat je puno bolje kao sto kolega kaze..
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Zavisi kako ti pase,mozes i cisto,mozes samo malo duhana,malo vise,mozes 50:50,mozes i vise duhana ako je dobra trava a vise ljudi pusi........Kak god ti pase......otkrices samo.

I zasto bi mjeso sa 10 gram?
 
06.02.2007
15
0
0
Laidback je napisao(la):
U pocetku motao kako sam znao i umio... Ljepilo na unutarnju stranu, 3 sloja rizle ako se radi o nekoj širokoj rizli itd.
Zadnje dvije godine samo jednoslojke (zastavice, amsterdamski stil ili kako se gdje zovu) - puno pusljivije, ugodnije, manje stetno a po meni i jednostavnije za smotat lijepu gicu.
Nije bitno da li se pali ostatak rizle (opasno ako splalis i napravis rupu na gici) ili se samo otkine (bolje- ali se mora malo osusit ili pazit kako se kida).
Kod losijih rizli postoji mogucnost da, dok se otkida nepotrebni dio rizle (zastavica), se otkine i komad ljepila te da se gice raspadne.
Kod Smoking i OCB-a nema tih problema.

Uglavnom, jednoslojka je najbolje kako mozes pusit gice. Puno se bolje osjeti vutra, ne pece jer nema dva sloja papira itd.



Glavno je da si pogledo. :bis:
 
02.11.2007
31
3
8
37
A motanje dzointa, e meni je to poseban ritual,obozavam to da radim,i radim sa toliko paznje,lagano! Obozavam rolanje! Nista lepse od smotanog jointa,razne spravice jesu korisne,ali joint je joint!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica

Crass

Aktivan Član
02.12.2007
134
0
0
39
Evo za pocetnike, da bi imo fotoaparat stavio bi slike, ali je prejednostavna ova tehnika pa nema potrebe... Vrlo jednastavno i ispast ce pristojan joint uvjek...
naporavis flop i sve, uzmes vise papira nego sto trebas, naguras trave i duhana koda da zelis smotat tanku pljugu ali dugacku ali ostavis malo papira nakraju, pocmes od flopa kojeg dobro namjestis dok s drugom rukom drzis onaj visak papira spojen i oponasas drugu ruku koja radi flop, nebrini se za papir u sredini koji nije dobro namjesten samo podlizi i zaljepi, i onda uzmi joint i udaraj s filterom u tvrdu povrsinu sve dok sve to ne padne dolje...

Ovo je prejednostavno jer se samo treba svladati namjestanje flopa i to je to, malo ce brzo otic rizle ali moze srolat svako cak ak nije rolao nikad u zivotu, i jos ako se uvjezba ova tehnika joint izgleda koda je rolan na uobicajen nacin...
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
Crass je napisao(la):
Evo za pocetnike, da bi imo fotoaparat stavio bi slike, ali je prejednostavna ova tehnika pa nema potrebe... Vrlo jednastavno i ispast ce pristojan joint uvjek...
naporavis flop i sve, uzmes vise papira nego sto trebas, naguras trave i duhana koda da zelis smotat tanku pljugu ali dugacku ali ostavis malo papira nakraju, pocmes od flopa kojeg dobro namjestis dok s drugom rukom drzis onaj visak papira spojen i oponasas drugu ruku koja radi flop, nebrini se za papir u sredini koji nije dobro namjesten samo podlizi i zaljepi, i onda uzmi joint i udaraj s filterom u tvrdu povrsinu sve dok sve to ne padne dolje...

Ovo je prejednostavno jer se samo treba svladati namjestanje flopa i to je to, malo ce brzo otic rizle ali moze srolat svako cak ak nije rolao nikad u zivotu, i jos ako se uvjezba ova tehnika joint izgleda koda je rolan na uobicajen nacin...

ako sam te dobro shvatio, tako sam i ja rolao u pocetku.. To je full za pocetnike. Kasnije kad skuzis osnove treba tezit savrsenstvu. Jebes i ako je dobra vutra a nije dobro smotano.. Nekako ubije dozivljaj
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Weed Killah je napisao(la):
ako sam te dobro shvatio, tako sam i ja rolao u pocetku.. To je full za pocetnike. Kasnije kad skuzis osnove treba tezit savrsenstvu. Jebes i ako je dobra vutra a nije dobro smotano.. Nekako ubije dozivljaj

Nekako? Ubije uzitak samo tako...
Kao pocetnik to ni ne kuzis, ali kasnije shvatis uzitak pusenja, gdje ocb rizla + fina vutra daju jedan meni savrsen spoj.

Kad se naviknes na jednoslojke, svaka dvoslojka je gnjusna i para grlo.
 

Crass

Aktivan Član
02.12.2007
134
0
0
39
I lose smotane pljuge su opasne po zivot...
Meni jedanput frend (nezna motat) smotao, tak losu pljugu da je izgorila u 20 sec, pa je bio onaj OGROMAN ZHAR koji kad si drzao frulu sve je ispadao, meni taj zhar ispo i sve mi ruke spalio i izgorila mi majica...odtad se bojim kad on mota svi se bojimo...:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
Crass je napisao(la):
I lose smotane pljuge su opasne po zivot...
Meni jedanput frend (nezna motat) smotao, tak losu pljugu da je izgorila u 20 sec, pa je bio onaj OGROMAN ZHAR koji kad si drzao frulu sve je ispadao, meni taj zhar ispo i sve mi ruke spalio i izgorila mi majica...odtad se bojim kad on mota svi se bojimo...:icon_mad::icon_mad::icon_mad:

AAAAhahahah... Pljuga ubojica..