Kako smotati dobar joint

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
A nema svrhe ali veseli čovjeka isto ko i tulipani i štajaznam, ja baš nekidan moto tulipan relativno uspješan i baš uveseljava to pušit a mogu reći i dasm sam juče isprobo one prozirne rizle i baš je luda stvar
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Raznese... kao i petina grama dobrog hasha u lulici. My point is:
Ako je trava toliko slaba da moras popusiti tulipan da te raznese, nebi je trebalo ni pusiti jer bezveze razvaljujes pluca, napravi hash ili kolace, budi stretan i ti i ekipa :)
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Juce sam uvideo da nisam "u kondiciji" sto se tice motanja...Nisam motao 3 meseca i sinoc sam srolao jedan veoma ziljav dzok...Mora da vezvam...:ridinghorse:
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
moje je iskustvo da iskustvo nije bitno. To ili ti ide ili nejde. Nije da se hvalim ali meni uvijek ispadne savrseno. Lijevom.. desnom.. amsterdamka ili dvoslojka, dvocjevka ili kaj god. Zato imam teoriju da nekim ljudima to jednostavno nejde i to je to.

da zakljucim, da bi smotao dobar, pusljiv i sto je najbitnije joint koji se lijepo da pusiti moras imati onaj neki osjecaj u jagodicama prstiju. Neki ljudi to jednostavno nemaju i nikada nece znati srolati dobru pljugu. Pusljivu da. Dobru ne.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
@Killah Mozda i jeste tako...Imam ortaka koji je smotao mnogo mnogo jocka,i svaki je izgledao lose...Kod njega na primer ne deluje iskustvo...Nema "to" sto treba...:goldmaryjane:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
meni zna smetat dugački nokat na palcu desnoj ruci u kojoj držim flok kad motam a nekad smotam savršeno a nekad odvratno svaki put drugačije često mi se ljudi smiju jer jedan dan odvratno ko da nikad nisam moto a drugi dan onako fino
 
05.04.2007
3
0
0
78
5869joinz.JPG


Pozdrav iz slo:hippy:
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
^@pALICA Svaka cast...Obicno kad se smota dugacak jock teze je da se uvuce dim,neznam kako je tebi bilo...Ja vise gotivim singl od par centi...Brzo smotam,zalepim i bukne u plamen...:goldmaryjane:
 
14.12.2006
33
2
0
ne javih se dugo ...narode ima toga dost po mom misljenju tako zgodno izgleda al misljenja sam isto sto sam gore procitao da je najbitnije sta se stavi u rizlu, jednom sam tako ja na balkonu samo strpao cvijetic (cijeli, nisam mrvio) u rizlu i grunuo ...ajme

bio je stvarno mali 3 dima i sayonara
 

GizmoBlaze

Aktivan Član
26.11.2007
96
1
0
33
Ja motam one jednoslojne.Ovdje kod nas imaju naziv "holandski".Prije sam motao ono normalno,samo zamotam bez skracivanja papira ali kako sad stalno pusim ove jednoslojne,oni normalno smotani mi imaju gadan okus i ubijaju mi shmek gandzhe koji mi je vrlo bitan.Vise me nekako grize za grlo onaj papir nego ono sto je u njemu.