Kako smotati dobar joint

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.03.2008
0
0
0
34
:spcartmanmad::hehe:
imported_Faca je napisao(la):
Evo ovako...prvo pozdrav svima ja sam novi na ovom forumu...


Evo ovako ja i prijatelj smo kupili neki duvan koji se mota,znaèi nije onaj tvornièki i sada kupili mi rizle,filtere,sjeli krenuli motat(btw. ja i on smo totalni amateri u tome) i uvik krivo ispadne...gleda san ove iskusne kad bi iša s njima priko odmora zapalit travu kako oni motaju,znam teorijski dio ali u praksi ne uspijevan nikako...dio oko filtera bude cili mlitav,kao da pukne napola,pokušavali smo toga motat i motat i uspijemo zapalit ali cili taj smotuljak bude šugav nekako...znamo da to nije to pa ako bi neko moga sa par slika pokazat kako se radi bia bi zahvalan...
 
01.03.2008
0
0
0
34
:heartbeat:
imported_cannebosanac je napisao(la):
Odlièno motaš Avame,svaka èast kao oni `damu punjeni mašinom(imaju mašine ,pune odjednom po 200-300 jointa) u veæ pripremljne fisheke s filterom bez duplog sloja papira. Samo mogu ti reæi da sam i ja nekad koristio ove iz enjoy-smoking pakovanja s `perforiranim` što god mu perforirani znaèilo ali znam nakon mog veæ jako dugog iskustva s hamerom da bilo ko da ga smota s ovim bilo kako obojenim filterima ,nekako mi vonja malo na boju na tintu u ustima,pogotovo oni iz tvrdog pakovanja cigareta smdi ko kuga jednom kad se navikneš na èistiji dim.I još jedna stvar kad se mješa s duhanom
probajte oèistiti sve ono ostalo smeæe koje spakuju u cigaretu s listom duhana.Ako imate priliku nabavit `Indian Spirt` Whole leaf tobacco , bez ikakvih kartona korjena stabljika , i onih žila u listu duhana to je prava stvar ,kad veæ koristiš i duhan ,ali to jeonda manje zdravo.
Što se tièe ovih tulipana lijepo ih je vidjeti,i ovo je više stvar origamija nego pušenja ,ne puca me oblik jointa nego ono što je u njemu.Mislim nepotreban trud uzalud .

Ja inaèe najviše volim èistu kad sam u prilici na bong
ili još bolje vaporizer(jednom sam na volcano i nema ništa bolje ) dim èist pun arome opali nenormalno ,naravno i vutra je bila ludilo White Russian.
Pošto rijetko imam priliku samo kad odem u `dam ,zato onda oèistim duhan stavim ga što manje èisto da podržava tinjanje, i ako imam neku jaku ludaru smotam malog tankog .I dovoljno kvalitet , ne kvantitet!
Inaèe i ne pušim nego domaæe pa taman iz hrane za ptice ali znaju ljudi i od takvog napravit finu ,solidnu sinsemillu jer kad se ne osjemeni nabije ona bar 1-2 % THC.
 

greenthomb

Aktivan Član
12.02.2008
56
0
0
39
koliko duvana trpate u srazmeri kad se purnja ona skupoca od 10e za 1g sto kod mene zovu skunkom,s obzirom da ovde pise 2/3 marihuane 1/3 duvana???
 
18.03.2008
5
0
0
33
Ja sam primjetio da ja full ne mogu zamotati u tanke rizle...nego bas moram motati u one siroke (primjer:siroke RS)
a isto mi se zna desiti da neki put full zamotam neku labavu pljugu,a neki put zamotam bolje nego sto moja stara zamota cigare na masinicu...u zadnje vrijeme mi se vise desava da bolje zamotam nego losije,ali ipak nije toliko lose da se ne moze pusiti...
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Evo ako se netko nije sjetio ovoga.Može biti dosta korisno u nekim situacijama.Samo izvadite vecinu Duhana iz cigarete,kupite 100"s,ostavite 1cm Duhana ,izvadite filterm,stavite kartonski,napunite travom i nabijte toliko da bude ko i obicna cigareta.Tako možete pljugat na mjestima gdje baš i nije pametno vadit joint.
 

korjenko

Aktivan Član
19.12.2007
93
2
0
48
tokya je napisao(la):
ne javih se dugo ...narode ima toga dost po mom misljenju tako zgodno izgleda al misljenja sam isto sto sam gore procitao da je najbitnije sta se stavi u rizlu, jednom sam tako ja na balkonu samo strpao cvijetic (cijeli, nisam mrvio) u rizlu i grunuo ...ajme

bio je stvarno mali 3 dima i sayonara


Be careful what you put in a in a in a in a in a in a rizla!!!!!!:hippy:

[youtube]QPIfuQe8xfQ[/youtube]
[youtube]ZpIJFauNHZU&feature=related[/youtube]
[youtube]994gJhu2OUk&NR=1[/youtube]
 
17.02.2008
12
0
0
45
Dakle, došlo se do zaključka da je ipak praksa najbitnija u rolanju, naravno ako imate i talenta to je onda master piece.

Ali mene muči to što nitko nije napomenuo kako je duhan iz kese bolji od onog iz cigareta.

E pa sad da vidimo koje sorte duhana najviše volite???

Meni je najdraži Bali Shaq i Old Holbron ili kako se već to piše.
Dakako tu je i Golden Virginija samo je on malčice prejak ali dobar, nije parfumiran kao Samson recimo.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ma meni najdraži duhan iz onih ultra light cigara jer se njega najmanje osjeti, tak da kad ima gudrovine kupim kutiju toga za motanje iako ne pušim i ne volim duhan
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
e da i ja kazem nesto o motanju...moram reci da je to urezano u meni vec u djetinjstvu...bilo je tako ocito da cu duvat i sve...za to je zasluzna nasa draga fina vutrolina red :p...ona je mene ucila motati jos kad sam isao u 4. ili 5. osnovne... :D hehe...uglanvom nemam problema s time zahvaljujuci njoj...al praksa je najvaznija...pis
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
evo samo da podijelim svoje nedavno iskustvo...


bjese mi nedavno u posjeti jedan frend mog frenda koji je inace iz amsterdama i radio je u coffee shopu par godina.
Umisljen kao sto jesam, izazvao sam ga na dvoboj tko se brze i kvalitetnije srolati jocks.

koje li katastrofe. Ja inace fakat fenomenalno brzo i kvalitetno mogu srolati ali to sto on radi...braco mila, to je nevidjeno. Kretalo se od poslozene rizle sa svime unutra i flopom na mjestu. Meni je trebalo cca 5 sec do gotove frule a on je za to vrijeme napravio amsterdamku (jednoslojku, kako vam drago)!!!!!
odlijepio visak rizle i sve, znaci frula spremna za zapalit.. tip fakat nije normalan
morao sam ovo s vama podijelit :))