Kako smotati dobar joint

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Casper

Aktivan Član
14.01.2008
232
16
0
36
IMG%5D
 

nocna_ptica

Aktivan Član
20.01.2008
78
1
0
32
auu yami ovo je pretankoo ajme

ja mogu reci da sam na neki nacin svladao rukovanje đokom, te sad pokusavam one jednoslojne, ali mi se ljepilo zaijepi za prste XĐ

peace, oni videi su bolesni
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
nocna_ptica je napisao(la):
auu yami ovo je pretankoo ajme

ja mogu reci da sam na neki nacin svladao rukovanje đokom, te sad pokusavam one jednoslojne, ali mi se ljepilo zaijepi za prste XĐ

peace, oni videi su bolesni

hahah to auu ajme u pozitivnom ili negativnom smislu? xDDD

a gle...hashish je fakat najbolje kak ja zamotam...slojka,par niti duhana i popunit s dovoljno hashisha :)

i viola...full fina tanka pljuga,u kojoj se osjeti prava aroma hashisha...a dim mekan poput bebine guze :)

btw...kak mislis ljepilo ti se ljepi za prste?

ne lizes prije nego kaj ga ubacis..prvo ubaci ljepilo,uvrti ga dok ti ljepilo ne dodje pred facu i onda ga zalizi...

ako oces postam ja neki video :) al s duhanom x)
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
@Brus
aaahahahahahahahahahahaha:ludaci_lol::ludaci_lol::ludaci_lol::ludaci_lol::ludaci_lol::drink:
koji smijeh hahahahaha nemrem k sebi doć haahh lol.

@ Yami - tebi treba dat certifikat ISO 2008 zato kaj motaš jebene pljuge hašiša ahhaahhaha. Me knows. WORD!
:watchplant:
boz
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Pa to je rizla pukla!!!! Bubuuuaaauuaaaaahahahahhahahahahahahhaahaa ovo je najveći smijeh ikad. looooooool
Nemoj drkat po tom! Ne debilu!! DAj da zapalim. Daj da vidimo kak gori to da snimim hahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa plačem od smijea hahahahahahah loooooooooool
svaka čast
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
bozga je napisao(la):
@ Yami - tebi treba dat certifikat ISO 2008 zato kaj motaš jebene pljuge hašiša ahhaahhaha. Me knows. WORD!
:watchplant:
boz

zna Bozga :)
zna Bozga :)

sta cekas? ima da vidim taj certifikat u postanskom sanducicu sutra xDD
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Jao buraz ja sam jučer htio slikat svoju ogromnu džoju koju sam smotal od dva lista hashberry-a koje sam našao u knjizi i nije me puklo niš osim kaj su mi nekak noge utrnule.
To je stajalo tam već mjesecima i fakat je bilo okpljugat osim kaj danas cijeli dan iskašljavam crno.
Možda bi trebalo napravit topik - što da , a što ne stavit u pljugu!?

Kad sam nedugo bio u južnoj Španjolskoj, Marokanci rolaju pljuge hašiša tak da otrgnu ljepilo s rizle i stave filter od cigarete.
Kad sam se vratio doma i ja sam to radio, samo s pola filtera o pljuge.
Pa kad sam s ekipom ovdje doma znao takvu pljugu zamotat počeli su mi srat da se niš ne napljugaju pa sam na kraju odustao.... :maryjane:
Valjda tam imaju dosta šita pa si mogu priuštit to da si stave te filtere... :RastaBong:
 

nocna_ptica

Aktivan Član
20.01.2008
78
1
0
32
Yami_Raziel je napisao(la):
hahah to auu ajme u pozitivnom ili negativnom smislu? xDDD

a gle...hashish je fakat najbolje kak ja zamotam...slojka,par niti duhana i popunit s dovoljno hashisha :)

i viola...full fina tanka pljuga,u kojoj se osjeti prava aroma hashisha...a dim mekan poput bebine guze :)

btw...kak mislis ljepilo ti se ljepi za prste?

ne lizes prije nego kaj ga ubacis..prvo ubaci ljepilo,uvrti ga dok ti ljepilo ne dodje pred facu i onda ga zalizi...

ako oces postam ja neki video :) al s duhanom x)

ma u pozitivnom smislu naravno jooj

a ovo za ljepilo, ma ne polizem neg neznam, probavao sam jucer vjezbati na duvanu i sve je bilo oke osim toga sto mi treba prakse...

peace
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
34
filter cigaretin ne uzima puno thc-a nekih 3-5% što kroz njega prođe, gubitci se vrše opčenito kod pušenja truba...

btw. to rolanje s filterom od cigarete se zove undercover

inaće najdraže mi je jednoslojni izvrnuti napravit, baš se razlika u dimu osjeti s jednim slojem, ali ono nie za početnike, dosta ekipe sam pokušavao naučitm sve promašaji, hash se mota u tanke a i tako mi je najdraže motat i skank ako kad naleti, ali ne u pretanke, nekih 3-5 mm promjera, samo onda skratim papir da ne rolam 3-4 sloja jedan preko drugog, znao se i tulipan zapalit ali nema se već toliko vutre da se častimo tulipanom i windmillom

i opet se svi vračaju uvjek na klasiku