Kanabis mars 2015 Beograd

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Na kanabis mars ...


  • Total voters
    90
  • Anketa zatvorena .

vox

09.03.2005
113
105
28
45
www.facebook.com
1999 godine je baceno 30 000 projektila koji zajedno sadrze onoliko uranijuma kao
500 atomskih bombi koje su bacene na Japan pa ti vidi a ta radijacija poagadja skoro celu Evropu, Afriku..

Nisu svi projektili sadržali osiromašeni uranijum. Procena je oko 10t.
http://inserbia.info/today/2014/02/...almost-10-tons-of-depleted-uranium-on-kosovo/
9.45 tons of nuclear waste dumped on Kosovo
Parsons said that already in February 2000 the data of the Dutch government in outlines coincide with the data of the U.S. non-governmental organization MTP (Military Toxic Project). In January 2000 MTP asked the U.S. government to lift the confidentiality tag from the files on the use of DU in Kosovo. MTP received the file on January 30 2000 and based on it, the NGO calculated that 9.45 tons of nuclear waste was dumped on Kosovo.

http://www.bandepleteduranium.org/en/docs/136.pdf
The major focus of the bombing campaign in which this type of weapons was used was in the area of Prizren, Uroševac, Djakovica, Dečane and Djurakovac (Kosovo and Metohija), the municipalities of Vranje, Bujanovac and Preševo (southern Serbia) and the Luštica peninsula (Montenegro). There is a discrepancy in the number of targets quoted in the report submitted by NATO to the Panel of Experts on Depleted Uranium in Geneva in 2000 at UNEP’s request and the data available to the Serbian military: according to the latter, 85 locations were targeted in Kosovo in Metohija, 4 in southern Serbia and 1 in Montenegro

Da se vratimo na temu marša, upućen je poziv medijima, pa čak i vicekancelaru, ups prvom ministru A.V.

Званични позив Председнику Владе Александру Вучићу за учешће у Канабис Маршу у септембру, за подршку болеснима и промену закона. Позив је упућен и свим партијама:
"Поштовани господине Вучићу,
пишем Вам испред Удружења грађања ,,Иницијатива за промену законске регулативе канабиса’’, скраћено ИРКА, с жељом да Вас позовем на Канабис марш који ће бити одржан 1. септембара 2015. године у Београду од 17 до 21ч.

Обраћам Вам се са молбом стотина наших болесних чланова као и хиљада других који очекују да Ви који то лако можете, покренете општу јавну расправу и иницирате хитно доношење законских решења која ће омогућити хиљадама болесних да не страхују од закона само зато што користе једини лек који им заиста помаже. Десетине њих су претходних месеци сведочили јавно на трибинама, скуповима и испред јавног сервиса свих нас, РТС-а, без реакције медија и институција система. Ми тренутно представљамо највећу обесправљену мањину у Србији, није нам дозвољено ни да се јавно обратимо.

Претходни и садашњи министар здравља обећавају болеснима већ 2 године закон о медицинској примени Канабиса и ништа се до сада није десило, осим што хиљде наших суграђана набавља екстракте канабиса у иностранству или на црном тржишту Србије, не знајући заправо шта набављају. Више верују лекарима на западу, него нашима, од којих знају далеко више о лековитости канабиса, јер су се сами уверили и то је поражавајуће стање за српску медицину.

Удружење ИРКА чине оболели, чланови њихових породица и грађани који желе да им помогну да што је могуће пре добију могућност да легално узгајају, набављају и користе канабис и екстракте цветова канабиса за лечење својих оболења. Међу нама има и особа са инвалидитетом које су активне и често раде више од свих.

Поносни смо на њих и они нама здравијима, дају додатну снагу и сигурност да ћемо знањем, истином и доказима успети.
У Србији по званичној статистици има преко 400.000 особа које користе Канабис (6%!). У Србији дневно умре преко 70 особа од канцера, док се преко 110 разболи и то углавном млади.
У Србији постоји пола милиона дијабетичара. У Србији постоји преко пола милиона инвалида. У Србији постоји преко 300.000 оболелих од хепатитиса Ц.
Свима њима Канабис помаже или може помоћи. У свету се за коришћење канабиса не одговара кривично, осим можда у пар диктаторских или исламистичких режима. Србија једина кривично кажњава за поседовање, док је у демократским државама коришћење или легално или прекрашајно кажњиво.
Реч је о основном људском праву на избор, и свако треба да има права да одлучи како жели да се лечи.

Велики број држава ЕУ и развијених држава света се ових месеци одлучује о потпуној декриминализацији ове изузетно корисне биљке како за медицину, исхрану, тако и за јако велики број еколошких индустријских производа и намена.

Сигурни смо да су Вас ваши стручни саветници већ обавестили о свим предностима легализације Канабиса. Као додатне информације, на сајту нашег Удружења можете наћи преводе стотина научно-медицинских студија о лековитости канабиса, као и о еколошком и економском значају конопље за привреду. Такође и о резултатима декриминализације у државама које су то урадиле пре неког времена. Коришћење психоактивних супстанци и алкохола је знатно смањено код младих, као и смртност и предозирање лековима. Смањен је број тешких кривичних дела, приходи нарко мафије су драстично смањени, док се државни буџет од такси на канабис знатно увећао, отворен је велики број нових радних места и покренуте многе гране индустрије:http://www.irka.org.rs

Наше мишљење и став заснован на реалним истраживањима и научним доказима о вишеструкој користи по здравље и економију, је да канабис (конопљу) треба потпуно ослободити свих законских стега, а све послове везане за њено коришћење опорезовати као и све остало. Ово је једина биљка која је икада била потпуно забрањена на нивоу УН од 1961. зарад различитих интереса и време је да је вратимо у потпуну употребу као најкориснију биљку на планети за хиљаде намена и производа. Време је да је слободно производимо као и наши преци, по чему је Србија била нашироко позната.

Предлог најбољег могућег решења:
Укинути кривични закон о коришћењу, узгоју и трговини канабисом и наравно укинути бесмислени микроскопски дозвољен проценат ТХЦ-а од 0,3% , што је заправо забрана природе и спречавање садње за све индустријске и прехрамбене намене пољопривредницима. Решење је ослобађање најкорисније биљке на планети, без законског условљавања.
Међутим за производњу лека који ће се продавати или издавати на рецепт, и те како је потребан закон о стогој контроли органске производње канабиса и провере квалитета уља од цветова. Мислимо да се око тога већина слаже, јер то је у циљу заштите пацијената и самих лекара. Ко жели сам да сади нико не би смео да га омета, а чињеница је међутим да већина болесних то неће моћи. Зато су неопходни хуманитарни узгајивачи за болесне и социјални канабис клубови, нпр. по угледу на Шпанију, јер у њима болеснима бесплатно праве уље, запошљавајући и технологе.

Позитиван ефекат за болесне, комплетно здравство, грађане, пољопривреду, економију и финансију државе би био непроцењив.

Рута ‘Канабис марша’: Трг Републике - Теразије - Председништво (лево) - еx скупштина Србије (десно) - Краља Милана (еx Ср. Владара) - Кнеза Милоша - Поред зграде Владе (Ј.А.) - Немањина - зграда Министарства здравља - Немањина - зграда Владе (Ј.А.) - Кнеза Милоша - Булевар К. Александра - Скупштина Србије - Скупштина града - поред трга Николе Пашића - Теразије - Трг Републике .

Председник Сједињених Америчких држава Барак Обама је изјавио да је канабис мање штетан од алкохола.

Срдачно,
Соња Козлина
Председник Удружења ИРКА
Особа са стопостотним инвалидитетом, једна од оних који, иако тешко болесни, раде сваког дана за корист других грађана и болесних који то не могу, без динара надокнаде.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Superfly and Rope73

vox

09.03.2005
113
105
28
45
www.facebook.com
Vox, potpuno se sa trobom slažem za Bg jer u Zg je isto, kad kažeš na vlasti su u Beogradu, :plac:glavnom gradu, prestolnici na kraju krajeva ljudi iz unutrašnjosti, provincijalci, isto kao kod mene samo moji su još gori od tvojih ako je to iako moguće...i šta nam se dešava u grad i skupštinu došao drugi mentalitet i na vlasti je, to je frustrirajuće, rekao si da se Bg menja ipak, i Zg isto ali ne dovoljno brzo ni kod tebe ni kod mene koliko bismo to željeli, još uvijek za svoju državu (Hrv.) moram sa žalošću saopčiti da kao prvo u mojo državi nema trodiobe nego razdiobe vlasti a to nije ista stvar, a na vlasti su ništarije velikih usta a godina u recesiji....samo uhlebljuje nove i nove kadrovike na državnu sisu, nije po stručnosti nego po knjižici/iskaznici eyessss: i tako ostajema ili da ćekamo promjene ili odemo u bijeli svijet ja ima 50&šanse da odo u Irsku do Božića (al ostasjem na forumu hehe)...i tako to ...

Zvuči kao opis naše situacije, ali je u stvari model lažnonacinalne pljačke stare-nove elite bio sličan - zamajavati narod dok se ne uzme još više moći i para, a ko šljivi za razoreno društvo kad je njima dobro. U Srbiji je zbog gluposti vlasti i međunarodnih sankcija samo siromaštvo bilo očiglednije, a zakasnela tranzicija nije učila na greškama komšija.

Divan opis društvene situacije dao je splitski rege rok bend Zinedin zidan

P.S. Ima i stih "Streets are full of panthagana(police) You go to prison for marijuana" :) 3:18

 

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
Ja sam često znao razmišljati što bi bilo da sam rođen 200 km sjevernije u Austriji i da se ne jebem sa retardiranom državom kojoj nijednoj od ex yu republika nnema sunca prije 30 godina a za 10 grčki scenarij prvo Hrvatskoj pa onda Srbiji bojim se ako uđe u EU....
 

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
ha, ja sam razmišljal biti diNozzo da si stavim nick a sad vidim zauzeto hehe , dobro da nisam..ovaj mi se sviđa moj...:)..jesam vejstan/rasturen/ubijen al ne da spavat...:puuuh::
 

vox

09.03.2005
113
105
28
45
www.facebook.com
a ima i ovoga kod nas...

jel ovo ista grupa?

Da, jeste. Odličan splitski bend.

Imaju na istom Panthagana ritmu, pesmu o kanabisu :)


Nadjoh zašto su Naši toliko kivni i na Sergeja Trifunovića, ne samo da je učestvovao
u aktivnostima IRKA, već je i javno zagovarao isti cilj.


Zanimljivi su mi "zahtevi" SNP Naši da se zabrani "propagiranje narkomanije", to je klasik, ali makar u načelu prihvataju legalizaciju u medicinske svrhe. Samo su nesvesni da opšta legalizacija koristi bolesnima (van ruku farmaceutskih kuća), ali i industriji jednako koliko i uživaocima.

Dobra vest je da je SNP Naši fejsbuk slabo posećen, mada je pitanje efekta ako krenu da dele zahteve sa "saborcima".

Krajnje mi je zanimljiv argument zabrane skupa zbog PROPAGIRANJA narkomanije. Nisam pravnik, ali koliko mi je poznato zabranjeno je KOMERCIJALNO REKLAMIRANJE a ne STRUČNE RASPRAVE.
http://www.zdravlje.gov.rs/downloads/Zakoni/Zakoni/ZakonOPsihoaktivnimKontrolisanimSupstancama.pdf
http://www.zakon.co.rs/nema-vise-droga-i-narkotika-u-nazivima-zakonske-regulative.html

Oglašavanje psihoaktivnih kontrolisanih supstanci Član 7.

Oglašavanje psihoaktivnih kontrolisanih supstanci, u smislu ovog zakona, je svaki oblik davanja informacija o psihoaktivnim kontrolisanim supstancama opštoj i stručnoj javnosti. Zabranjeno je oglašavanje psihoaktivnih kontrolisanih supstanci: 1) kojim se bilo koje lice navodi na zaključak da psihoaktivne kontrolisane supstance spadaju u hranu, dodatke hrani ili predmete opšte upotrebe; 2) kojim se bilo kojem licu, na bilo koji način, daju netačne i nepotpune informacije, odnosno kojim se kod bilo kojeg lica stvara zabluda u vezi s primenom, odnosno upotrebom psihoaktivnih kontrolisanih supstanci; 3) upotrebom slike, crteža, znakova, izraza ili teksta kojim bi bilo koje lice moglo da se dovede u zabludu u vezi sa sastavom, svojstvom, namenom ili dejstvom psihoaktivnih kontrolisanih supstanci. Ne smatra se oglašavanjem u smislu stava 1. ovog člana objavljivanje stručnih stavova i obaveštenja o psihoaktivnim kontrolisanim supstancama u stručnim knjigama i drugim stručnim publikacijama, na stručnim skupovima, kao i u sredstvima informisanja u kojima se iznose stavovi stručne javnosti.

Tuzno je u kom hemijskom društvu je kanabis
http://www.mup.gov.rs/domino/saveti.nsf/drogainformatorl.pdf

--------------- Zanimljivo je videti neke komentare kanabis aktivista na fejsbuk stranici naših ----

https://www.facebook.com/snpnasi/posts/851738144861303?comment_id=851819074853210&notif_t=like

  • Μαύρο ΓάταАј пробајте да ми ратному ветерану РВИ 2групе 100% + ПТСП и бившем руском добровољцу да забраните да ја идем на тај марш и да подржим легализацију канабиса!!! НАЈЕБАЧЕТЕ СЕ КО ЗЕЧЕВИ! КАНАБИСОМ ЈА СМИРУЈЕМ ДУШЕВНИ И ФИЗИЧКИ БОЛОВЕ У КОЈИМА ЖИВИМ СВАКИ ДАН. Ја сам спреман да попијем метак од било ког, само да не живим више у том болу, у којем живим кад немам канабис. И боли ме курац и за вас и за полицију - УБИТЕ МЕ КУРВЕ ОНДА ОДМАХ!!! УСТА ВАМ ЈЕБЕМ КО ХОЋЕ ДА СПРЕЋИ ОВАЈ МАРШ! МА КО СТЕ ВИ, ДА ПОКУШАВАТЕ ДА МЕ ЛИШИТЕ ЛЕКА?! СТАЛИ СТЕ ОТВОРЕНО НА СТРАНУ НАРКОМАФИЈИ. КАКВЕ СТЕ У КУРАЦ ПАТРИОТЕ, АКО НЕ МИСЛИТЕ НА НАС ВЕТЕРАНА-РАТНИХ И ВОЈНИХ ИНВАЛИДА, КОМЕ МАРИХУАНА БУКВАЛНО СПАШАВА ЖИВОТ?! ЈЕБЕМ ВАС ГЛУПИХ! https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1006241272733363&id=100000424987159&notif_t=like
    5 · 5 hrs · Edited
    • Zvezdan Bojovicti sto organizuju mars ne organizuju ga zbog bolesnih vec zato sto su zavusnici nadam se da policija nece podleci pritiscima i legalzovati ovo zlo
      3 · 10 hrs
      • 11709235_576784259127638_256227476369490173_n.jpg

        Мистер ПроперVI STE MALO DEBILNI AAA ??? !!! Pa jel Bog izmislio biljku ili ja majke ti mile ajde ko je izmislio prirodu.. ZAVISNIK SI TI OD OPERACIJE MOZGA grin emoticon tongue emoticon
    • Branislav PesicTo će marširati uživaoci neće bolesnici
      • 11800182_1002954803062010_2735925645799751987_n.jpg

        Μαύρο ΓάταМа ЛИПОВ КУРАЦ су они - САМО ХОЋЕ ДА СЕ НЕШТО ПИТАЈУ, ДОК НЕ ДОБИЈУ ПО ПИЧКЕ.

------------ Zahtevi naših ------------------
СНП НАШИ обавештава јавност да се већ данима увелико преко Фејсбук страница и појединих портала најављује „Канабис марш„заказан за 1. септембар 2015. године.



Организатор је такозвана „Иницијатива за легализацију марихуане„ , која покушава да обмане јавност да је њихов циљ „легализација марихуане у медицинске сврхе„, да би се касније у њиховом промо тексту видело да они заправо траже да свако може да узгаја марихуану и да је слободно користи.

Чак наводе да је „основно људско право ако не желе да користе алкохол и дроге, да користе канабис„ . Што нам јасно говори да њихов циљ није брига за болесне, већ жеља да се канабис легализује као опијат.

1. СНП НАШИ најпре захтева да се специјалистички тим доктора медицине изјасни да ли је марихуана корисна за тешке болеснике и да ли је и када треба користити, и да уколико изнесу позитивно мишљење они поднесу захтев за дозволу за њено коришћење у медицинске сврхе.

2. Захтевамо да се скуп „Канабис марш„ законски забрани.

3. Захтевамо да све промотере легализације марихуане попут глумца Сергеја Трифуновића држава законски казни.



По кривичном закону Републике Србије канабис је дрога, и забрањено је вршити његово популарисање.

Информативна служба

СНП НАШИ
 
Poslednja izmena:

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
:rasta:Ha, još nisam ćirilicu zaboravio sve sam odma proćitao dobro je, uvijek je korisno znati što više jezika i pisma, kad sam bio klinac imali smo diktate na ćirilici moralo se znat a onda kad sam došao u Francusku radio šalabahtere na papiru za geografiju na ćirilici i pita me profi skuži da imam i uzme i ne kuži a ja reko mrtav hladan da me pere nostalgija i da pišem u Jugoslaviju ocu koji je doduše bio u Zagrebu ali šta je profa znao to je bila la Yougoslavie, svi su ju poznavali...times, they are o'changing
 

vetar

drug član od 2008
26.05.2014
138
122
43
nemam linkove. u Srbiji je takva situacija da ljudi
masovno umiru od raka i ostalih bolesti a
sve to zbog radijacije, samo sto se o tome cuti.
siri ti samo dalje na fejsu mada slaba vajda od toga
jer su ljudi postali zombiji, ispranog mozga koji
ce pricati sve najgore o Americi a uvece ce da odu
u Mek na chizburger i koka kolu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Superfly and nerp

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
problem sa osiromasenim uranijumom nije u zracenju, radioloskoj stetnosti, nego u njegovoj toksicnosti, koja je nekoliko stotina puta veca ali i dejstvu koje je "kurvanjsko", tiho, pa udari nekoliko godina kasnije.

sto se tice statistike:

Increasing trends in both overall cancer incidence and mortality rates were identified for Serbia.

In men,
lung cancer showed the highest incidence (ASR-W 2009: 70.8/100,000), followed by
colorectal (ASR-W 2009: 39.9/100,000),
prostate (ASR-W 2009: 29.1/100,000) and
bladder cancer (ASR-W 2009: 16.2/100,000).

Breast cancer was the most common form of cancer in women (ASR-W 2009: 70.8/100,000) followed by cervical (ASR-W 2009: 25.5/100,000),
colorectal (ASR-W 2009: 21.1/100,000)
and lung cancer (ASR-W 2009: 19.4/100,000).

Prostate and colorectal cancers have been significantly increasing over the last years in men, while this was also observed for breast cancer incidence and lung cancer mortality in women. In 2008 Serbia had the highest mortality rate from breast cancer (ASR-W 2008: 22.7/100,000), among all European countries while incidence and mortality of cervical, lung and colorectal cancer were well above European estimates.

http://www.biomedcentral.com/1471-2407/13/18
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
da dodam i ovu tabelu, nesto sam se zacitao pa mi prosao edit :D ali i forum nesto steka, mozda je do toga.

Overall cancer incidence and mortality in Serbia - trends (1999–2009) and predictions (2010–2014). Legend: Red bold line – incidence, men. Red regular line – incidence, women. Black bold line – mortality, men. Black regular line, mortality, women. All dotted lines continuous to these are depicting predictions.

1471-2407-13-18-1.jpg


i sto je zanimljivo, citajuci neke textove i izjave, ispade da u srbiji nema zdravog coveka, secerasi, kardiovaskularni bolesnici, kancer ... dead land in 10 years, rofl, nije bas tako.

@vox

smaras brate sa desnicarima i nacistima, nece oni nista, jaki samo na netu i u saopstenjima.
 

vetar

drug član od 2008
26.05.2014
138
122
43
moj grad je gadjan na 4 mesta, 2 kasarne, prigradsko naselje i
relej na planini iznad grada. taj relej su gadjali mozda 10 puta a sto pa da bi izbacili sve to, naravno da su mogli da ga pogode iz prvog puta. znam samo da posle bombardovanja kod nas slabo sta radja, dal je do kemtrejlsa ili uranijuma znam da djed ne moze da ispece ni 5 litra prepeka...

edit. ja mozda dodjem do bg tad, ko ide sa vutre ili koje iz bg neka sibne poruku
pa da se upoznamo i odemo zajedno...
 
Poslednja izmena:

vox

09.03.2005
113
105
28
45
www.facebook.com
da dodam i ovu tabelu, nesto sam se zacitao pa mi prosao edit :D ali i forum nesto steka, mozda je do toga.

@vox

smaras brate sa desnicarima i nacistima, nece oni nista, jaki samo na netu i u saopstenjima.

Nadam se, mada nisu svi samo "Internet ratnici". Doduše, smeštan mi je poziv Antisistemskih Naših da ih država posluša :) Svakako ovog puta nema odustajanja zbog neslaganja drugih.

Važnija tema okrenuti se samom Kanabis maršu.

Do neke naredne vesti od organizaora, rege radio emisija na temu kanabisa
Gosti u emisiji:

- dr Stevan Svilokos, Centar za dnevni tretman zavisnika (Klinički centar Vojvodine)

- Nikola Nešović, Inicijativa za promenu zakonske regulative kanabisa (IRKA)

- Lazar Anguelov a.k.a. Selector Lazy Face, rege umetnik i autor rege emisije (Bugarska)

http://oradio.rs/sr/podcast/tlb-marihuana-reggae-emisija-260.html
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutragenjo

vox

09.03.2005
113
105
28
45
www.facebook.com
Bitna informacija: Datum marša je promenjen na PETAK 4. septembar, vreme i mesto isto (17-21h, Trg)

Nadam se da će to omogućiti učešće većem broju ljudi, pa i članova ovog foruma.
Širite birnu informaciju!

---------- Reč organizatora -------------------

"Onako kako većina želi! Dragi prijatelji na zahtev velikog broja ljudi, porodica, naših prijatelja koji žive van Beograda, i naravno zato što je velika većina glasala za 4. septembar, petak u 17.00, promenili smo datum ‪#‎KanabisMarš‬ -a.
Ima još tačno mesec dana do dugo očekivanog velikog Marša za oslobađanje Kanabisa, ima dovoljno vremena za sve pripreme i organizaciju, pa molimo sve da obaveste prijatelje i rodbinu koji nisu na fb-u smile emoticon"
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sandra013

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
Ako ći da idem, moram odma da poćnem da srpski vežbam i to dobro da mi kaj ne izleti na Terazijama....:)...ma zezam se...ali kad se potrudim i da sam 15 dne opet u BG brzo bih skinuo fazon...:puuuh::
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
obavezno treba prosdljedit poziv svim balkanskim repperima i pola javnih licnosti..KAd hrpa anonimaca marsira bas i nema neke tezine, al ubacite koju poznatu facu...
 
Poslednja izmena:

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Bitna informacija: Datum marša je promenjen na PETAK 4. septembar, vreme i mesto isto (17-21h, Trg)
"

Obavijestite premijera o promjeni termina odrzavanja marsa, mogao bi doci 01.09. pa se razocarati.

Volim procitati dnevnu stampu, onako, uz jutarnju kafu, informisati se o desavanjima u zemlji i svijetu, ali nigdje nisam procitao clanak o organizovanju marsa.
Ne bi bilo lose, putem medija, makar i placenim oglasom, uputiti apel gradjanima da svojim prisustvom podrze legalizaciju i na taj nacin pomognu oboljelim, kojima je pomoc i te kako potrebna. Blagovremeno obavjestenje igra veliku ulogu.
Bez informacije nije moguce djelovati.
 

vetar

drug član od 2008
26.05.2014
138
122
43
Ako ći da idem, moram odma da poćnem da srpski vežbam i to dobro da mi kaj ne izleti na Terazijama....:)...ma zezam se...ali kad se potrudim i da sam 15 dne opet u BG brzo bih skinuo fazon...:puuuh::

ne potrebe nista da vezbas vec govoris srpski :D
salim se malo, ne brini nista ti se nece desiti u bgd i da pricas
siptarski, dodji u goste slobodno :)

Papa mediji kontrolisu oni koji ne zele da se kanabis legalizuje,
slaba vajda od toga, jedino na internet ostaje...
 

vetar

drug član od 2008
26.05.2014
138
122
43
oces da kazes da narod voli da gleda one silne serije ili
se to servira kako bi ih drzali u polubudnom stanju?
sve se to planski radi jer su se svi prodali a
evo ja npr ne zelim da cujem to a i ja sam narod a ima
nas jos koji misle kao ja :)