Kanabis ulje - izrada, doziranje i djelovanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.03.2018
138
153
43
46
Samo opuste znam kako vam je i ja to prozivljavam vec godinama...evo sinoc mi mama javila da je nalaz u redu a vec 3 tjedna nam je u glavi neka sjena na plucima koja je nadjena prilikom kontrole i uradi CT i na kraju zagube joj nalaz i agoniji nikad kraja a u sestoj smo godini od prve dijagnoze tako da je to stvar na koju se covijek navikne sa vremenom ali nikad potpuno jer strah je prirodan i svaka kontrola ga ponovno vraca...

Sretno sa ocem i tu smo da si pomazemo ;)
Hvala puno. To je stvarno strasno. Samo se mi mozemo razumijeti koji to prolazimo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: karamela

karamela

Aktivan Član
21.03.2018
133
510
63
37
Hvala puno. To je stvarno strasno. Samo se mi mozemo razumijeti koji to prolazimo.
@RAMSAN Niste sami! Svi mi prolazimo isto i trebamo jedni druge. Želim ti uspjeh s liječenjem i da ti otac što prije krene u pobjede. Bitno je samo ne odustajati i ne predavati se. prolazim kroz borbu sa svojim ćaletom i znam kako ti je. Držite se, uz vas smo u mislima. Veliki pozdrav! :sun2:
 
05.03.2018
138
153
43
46
@RAMSAN Niste sami! Svi mi prolazimo isto i trebamo jedni druge. Želim ti uspjeh s liječenjem i da ti otac što prije krene u pobjede. Bitno je samo ne odustajati i ne predavati se. prolazim kroz borbu sa svojim ćaletom i znam kako ti je. Držite se, uz vas smo u mislima. Veliki pozdrav! :sun2:
Hvala ti puno. I tebi takodjer zelim uspjeh i da se sto bolje nosite sa cijelom tom borbom.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: karamela

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Hvala svima. Hvala na tako velikoj podrsci. A koje sjeme da kupim? Sta je najbolje? Molim Vas.
Provjereno dobre indike za ulje su LSD (Barney’s Farm), Critical Kush (Barney’s Farm), Kosher Kush (Reserva Privada, DNA genetics), Blue Cheese (Barne’s Farm)....ima toga. Sadi 4 - 5 razlicite vrste u boxu zbog sto sireg spektra kanabidoida u ulju.
 
05.03.2018
138
153
43
46
Provjereno dobre indike za ulje su LSD (Barney’s Farm), Critical Kush (Barney’s Farm), Kosher Kush (Reserva Privada, DNA genetics), Blue Cheese (Barne’s Farm)....ima toga. Sadi 4 - 5 razlicite vrste u boxu zbog sto sireg spektra kanabidoida u ulju.
Ajme koliko toga valjda cu se snaci. Sto ne budem znala pitati cu. A imam i prijateljicu koja je u tome. Ali mislim da vise glava vise zna
 
14.03.2018
12
20
3
41
Ljudi pomoc vas molim 17 dan nam je
Na ulju. ,svekrva ima rak pluca sa meta na jetri,secer,visoki tlak...nemoze hodati,kretati se,nejede,nepije secer 18 uz tablete,tlak ,180 /100 ,odbija sve jelo i pice,nista nezeli,prica gluposti halove ima,spava puno....danas neki smedjo krvav iscjedak iz nosa,gljivice u ustima,eto nemozemo nista,ne suradjuje,bojim se da cemo je ipal morat u hitnu vozit...sta da radimo,jel normalono to sve?????+svaka pomoc mi je dobrodosla....
 

karamela

Aktivan Član
21.03.2018
133
510
63
37
Dragi/a, @Ja007 ulje bi nakon izvjesnog vremena trebalo da pozitivno utiče na tlak i šećer. To što odbija da jede i što ima halceve, vjerovatno je od povećanja doze. Za gljivice i krvavi iscjedak ne znam od čega bi moglo biti, konsultujte se s liječnikom. Moj otac koji konzumira ulje, već evo osjeti pozitivne efekte snižavanja tlaka tako da mu sada smanjujemo dozu beta blokatora. Kako je krenulo izbacit ćemo mu sve lijekove za tlak. prije dijagnoze adenokarcinoma debelog crijeva sa meta na jetri je imao infarkt, ima ugrađene stentove pa mora da pije te lijekove. U konsultaciji sa liječnicom koja nam je porodična prijateljica - odlučili smo da izbacujemo ove lijekove polako kako ulje bude preuzimalo kormilo - to je njen savjet. Da li Vaša mama koristi neke lijekove uz ulje? Srdačan pozdrav i velika podrška da mama bude bolje. Tu smo da dijelimo iskustva. Ne dajte se. ::listomahanje::
 
14.03.2018
12
20
3
41
Dragi/a, @Ja007 ulje bi nakon izvjesnog vremena trebalo da pozitivno utiče na tlak i šećer. To što odbija da jede i što ima halceve, vjerovatno je od povećanja doze. Za gljivice i krvavi iscjedak ne znam od čega bi moglo biti, konsultujte se s liječnikom. Moj otac koji konzumira ulje, već evo osjeti pozitivne efekte snižavanja tlaka tako da mu sada smanjujemo dozu beta blokatora. Kako je krenulo izbacit ćemo mu sve lijekove za tlak. prije dijagnoze adenokarcinoma debelog crijeva sa meta na jetri je imao infarkt, ima ugrađene stentove pa mora da pije te lijekove. U konsultaciji sa liječnicom koja nam je porodična prijateljica - odlučili smo da izbacujemo ove lijekove polako kako ulje bude preuzimalo kormilo - to je njen savjet. Da li Vaša mama koristi neke lijekove uz ulje? Srdačan pozdrav i velika podrška da mama bude bolje. Tu smo da dijelimo iskustva. Ne dajte se. ::listomahanje::
Ujutro eutirox za stitnjacu vec 20 god,sad uzima za secer 2 tabl dnevno,i za tlak neku malu dozu,tlak i secer su od prije 3 tjedna kako smo saznali za rak...dal sok stres neznamo.treba 6 obroka na dan a ona jedan zalogaj.u krevetu skroz,koza
Puna ljubicastih mrlja od secera,gdje god ju se pipne boli ju cjelo tijelo,nemoze do wc kupili joj onu bolnicku nonu pa u kreveto mokri,po noci joj stavim pelenu.vec sam luda od svega kome da se obratim ,doktori neznaju da je na ulju,kad bi zvali hitnu odma bi ostala u bolnici u kakvom je trenutno stanju...nemoze komunicirati sa n sa nama....
 

karamela

Aktivan Član
21.03.2018
133
510
63
37
Ujutro eutirox za stitnjacu vec 20 god,sad uzima za secer 2 tabl dnevno,i za tlak neku malu dozu,tlak i secer su od prije 3 tjedna kako smo saznali za rak...dal sok stres neznamo.treba 6 obroka na dan a ona jedan zalogaj.u krevetu skroz,koza
Puna ljubicastih mrlja od secera,gdje god ju se pipne boli ju cjelo tijelo,nemoze do wc kupili joj onu bolnicku nonu pa u kreveto mokri,po noci joj stavim pelenu.vec sam luda od svega kome da se obratim ,doktori neznaju da je na ulju,kad bi zvali hitnu odma bi ostala u bolnici u kakvom je trenutno stanju...nemoze komunicirati sa n sa nama....
Ovo prvo je tireostatik, daje se kod hipertireoze. Ulje obara tlak i trebate da ga pratite, ako joj u kombinaciji sa beta blokatorima baš bude nizak tlak, osjetit će vrtoglavice, moguće i mučninu. Onda možete polako da joj smanjujete beta blokatore, ovisno o dozi koju pije. Ono što sam ja shvatila da je jako bitno je da se fura pozitiva kako bi se bolesniku olakšao cijeli proces. probajte da je ohrabrujete i da komunicirate s njom. Ukoliko teško podnosi terapiju uljem, probajte da joj skrenete pažnju nekom zanimacijom ili sl. jer to jako pomaže. Mi smo se, evo svi prebacili na pozitivu, dosta se smijemo, pričamo i zajednički borimo. Što se tiče šećera, to bi se moglo stabilizirati s uljem, samo treba strpljenja. Ako bude baš loše, nemojte da se ustručavate da je odvedete u hitnu. Ljekari ne moraju znati da je ona na ulju, jedino budite oprezni ako joj propišu sedative ili opijate zbog mogućih interakcija i neželjenih efekata. Držite se, tu je community da vas podrži. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri and Ja007