Kanabis ulje - izrada, doziranje i djelovanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
@mea
Imas temu gdje je sve objasnjeno za biomix, podforum medicina - https://www.vutra.org/threads/herbal-bobs-medical-lounge.15900/
Napravi joj biomix , ali bi bilo dobro da znas postotak THC-a u ulju kako bi mogla odrediti koliko ide ulja u mix. Ovo sto imas od 24 posto je katastrofa - ulje za lijecenje raka mora imati minimalno 50-55% THC-a!

Uzmi onaj Amenotoflavone. I ja kupujem od njih.

I pocni radit svoj grow. Od 4 biljke u boxu 120x120x200 uzgojis dovoljno vutre za 70-100 ml ulja. I znas sta imas, a ne ovaj uzas od 24 posto!
 

mea

13.06.2018
35
37
18
44
Sve sam nabavila.za biomix. Tj narucila i treba doci kroz 15 dana. Problem.mi je sto.mi sad treba hitno kvalitetno ulje...
Rado.cu poceti uzgajati... ali treba vremena i da naraste... a meni je vrijeme kljuc sad vrijeme. Nabavili smo novu dozu. Vidim po mami da je jace, ali koliko jace i da li je dovoljno ne znam :(
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman

mea

13.06.2018
35
37
18
44
Ako ste to kupili, dobro so vas nasamarili. Ako ovdje nešto takvo saznamo, odmah obavjestimo sve članove.
Nego da su nas nasamarili. Njima na dusu... naci cemo nesto. Ali idemo dalje... trazimo i ne predajemo se...
Najgore je sto ona sad tesko podnosi ovu novu turu. Mislim da je jace.
Sta je sa cepicima...? Kontam joj napraviti koji pa joj dati... znate li djeluju li?
 

mea

13.06.2018
35
37
18
44
A i biomox.cemo.praviti cim.dobijem pouzdanu turu ulja. Sta je sa kucnim.testovima ulja? Treba mi nesto.da mogu ulje odmah testirati. Slovenija se ceka.15tak dana nakon sto posaljemo....
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Nešto zapamtite, rso ulje u čepičima, dosta puta ne radi ništa u smislu liječenja raka putem rektalnog uzimanja.
Tako, da liječenje se većim djelom fokusira na oralno uživanje rso ulja ili kapsula. Rektalno možeš dati samo oko 20% rso ulja u sveukupnoj terapiji, liječenju.
Više ne. To uvažavajte obavezno!
 

disco rebel

Aktivan Član
20.01.2014
173
616
93
kasnije danas (za 10-12 sati) pravim ulje. ovo na slici je trim od tri automatika.
da li mislite da je bolje da ga potapam u Isopropanol ovako kako jeste ili u nekoliko manjih kolicina? ovo mu dodje 2 puta po 6-7 litara, možda i više
 

Prilozi

  • 20180823_000327.jpg
    20180823_000327.jpg
    210,4 KB · Pregleda: 48
20.08.2018
27
12
3
Ovo je moje prvo javljanje, iako danima citam vaše objave. Mojoj majci je dijagnosticiran karcinom pluca ne malih stanica, adenokarcinom. Cekamo nalaz PET CT da se vidi dali ce ju operirati. Nabavili smo ulje u bocici staklenoj iz Nizozemske, uzima 1 kap ujutro 1 po danu 2 navecer. Jedan dan je probala 2,2,2. povratila je. Od navedeno
g ulja nije pospana samo su joj usta suha. Nisam sigurna dali to ulje ok svi pricate o gustim smolama. Nabavili smo i u cepicima iz Slovenije .....oznaceni su bojama prema količini koja je unutra. Tri boje su i dobili smo protokol uzimanja. Dali netko ima iskustva i dali je ucinkovito za cancer pluca uzimati ćepiće.
 
Poslednja izmena:
22.07.2018
1
0
1
Molim lijepo ako mi netko može odgovoriti pomaže li ulje od cannabisa u liječenju tumora sinusa. Zbog proširenosti tumora jedno oko je izbočeno..na njega ne vidi, a sada ne vidi niti na drugo vjerojatno zbog lijekova protiv bolova koje je prepisao anesteziolog, a koji ( svi tri) imaju strašne moguće nusojave vezano uz oštećenja vida. Nadalje, željela bih da mi se netko javi jer ne znam gdje nabaviti pravu stvar. Hvala
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
i jer ne znam gdje nabaviti pravu stvar.
Ovdje na forumu se bavimo samo uzgojem,poticemo legalizaciju i edukaciju biljke.Nema dilera niti kupaca.Al ima ekipe koja te moze usmjeriti kako da sam sebi stvoris ljek.
Ulje moze pomoci u svemu.Trebas malo da procitas vezano za tvoju bolest i ljekove koje je doktor prepisao.
https://www.vutra.org/threads/herbal-bobs-medical-lounge.15900/
https://www.vutra.org/threads/biomix-kapsule.18474/
https://www.vutra.org/threads/bioloska-dostupnost-kanabioida-na-osnovu-metode-konzumacije.18398/

Odlicne teme:thumb:
 
05.03.2018
138
153
43
46
Pozdrav,

Evo da se javim nakon duzeg vremena sa pozitivnim rezultatima. Znaci moj tata ima tumor prostate sa metastazama na ledjima koje su ociscene 23.06.2017. CT i magnet su cijelo vrijem u redu, ali su markeri u prvo vrijeme padali sa 700 na 8,16. Da bi od 10 mjeseca prosle godine do 4 mjeseca ove godine ponovo rasli. Svaki mjesec smo mjerili i svaki mjesec padali u ocaj.
Zadnja 4 rezultata jesu
PSA
27.03. - 74
24.04. - 86
19.06. - 62
10.09. - 6.95

Kao sto vidite do 4 mjeseca su rasli i sad su poceli padati. Interval za PSA je 0,00-6,5. Znaci blizu smo.
Htjela bi naglasiti 2 stvari koje mislim da su jako bitne:
1 - tata je poceo 10.05. koristiti biomix kapsule
2 - kada su markeri pali sa 700 na 8,16 prosle godine 11.10 i kako se tata super osjecao u odnosu na dijagnoze (govore da je cudo), tata je potrosio prvu turu od 70grama 18.10. Kako smo mi njemu dali 10 grama vise i kako se tata stvarno super osjecao mislili smo da nije vise potrebno jer je ionako uzeo vise od preporucenog. Mislim da smo tu itekako pogrijesili, jer tada nisam znala koliko znam sada. I zelim reci svima koji tek pocinju da 60grama je neka minimalna mjera, ali sve je individualno. Nemojte stati dok se ne izljecite do kraja. Mi cemo sada tati davati biomix i mjesec dana nakon sto markeri budu (nadamo se i vjerujemo) u intervalu.
Puno hvala na podrsci i savjetima @sensi.star @cill @mario339


Zelim samo reci da uz ulje i prehranu puno jos toga moj tata uzima.
Nadam se da cemo i dalje tako napredovati.
Javim sljedece rezultate

Pozdrav
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
@RAMSAN
Odlicne vijesti.:thumb: Ako se dobro sjecam ti si tati stavljala 20 ml ulja u biomix umjesto 10 ili?
Jesi stavljala u biomix i etericna ulja?
P.s.
Moja zena je na biomixu imala problema sa neprestanim znojenjem, odnosno stalno su je prali valunzi (u prisilnojj je menopauzi jer su joj zbog raka izvadjeni jajnici i maternica). Kako je sa tvojim tatom vezano za znojenje?
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Bluehawk and RAMSAN
05.03.2018
138
153
43
46
@RAMSAN
Odlicne vijesti.:thumb: Ako se dobro sjecam ti si tati stavljala 20 ml ulja u biomix umjesto 10 ili?
Jesi stavljala u biomix i etericna ulja?
P.s.
Moja zena je na biomixu imala problema sa neprestanim znojenjem, odnosno stalno su je prali valunzi (u prisilnojj je menopauzi jer su joj zbog raka izvadjeni jajnici i maternica). Kako je sa tvojim tatom vezano za znojenje?
Puno hvala :)
Jesam, @Sensi Star, u prvoj turi sam mu stavila 20 grama u biomix. Vec je tada kad smo krenuli sa biomix bio na gramu oralno pa je mogao podnijeti.
Mom tati dolaze vrucine i udara ga samo kod podizanja doze. Znaci kad smo prvi put uzimali u 7 mjesecu prosle godine udaralo ga je pa smo drugu polovicu 10 mjeseca smanjili jer smo, kao sto sam vec navela, mislili da je to to i tako do sredine 1 mjeseca ove godine kad smo poceli opet dizati. I opet ga je u to vrijeme udaralo. Uglavnom simptomi koje imaju svi pri navikavanju. A poslije normalno.
Koristila sam sva 4 etericna ulja po 5 kapi. Samo sam smanjila maslinovo na skoro 50 jer bi mi doslo previse kapsula.
 
Poslednja izmena:
05.03.2018
138
153
43
46
@RAMSAN
Jel tata sad na zadnjoj kontroli na 20 ml ulja u biomixu? Znaci umjesto 90 ml maslinovog si stavila 50 ml i 20 ml ulja?
Nije, sad je bio na 10 gr. Samo smo prvi put udarili sa 20gr.
Znaci rastopila sam 20gr ulja u 25ml maslinovog, ali drugi put nakon suncokretovog lecitina nisam dodala 65ml maslinovog nego 50ml. I tako kad sam napravila opet mi je doslo 160 kapsula.
Znaci 20gr RSO i 75ml maslinovog.