Kanabis ulje - izrada, doziranje i djelovanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.08.2018
27
12
3
Dragi moji....čitam forum danima imam pitanje pokušat ću biti kratka i konkretna.
Riječ je o karcinomu pluća moje majke, koristila je mjesec dana po malo ulja radi privikavanja. Ide na operaciju pluca, PET CT je pokazao da nema metastaza te da je karcinom operabilan. Sve je to za nas velika sreća. Zanima me kada joj nakon operacije smijem uvesti ulje? Ne reagira mi najbolje na ulje pa da ne napravim glupost. Samo neka mi netko pomogne kada smijem početi terapiju uljem što svakako zelim bez obzira na to što nema metastaza. Jako cijenim misljenje pogotovo iskusnih članova.
 

karamela

Aktivan Član
21.03.2018
133
510
63
37
Pozdrav svima,

@RAMSAN čestitke na prvim rezultatima, samo nastavite! Tu smo za sve što treba :)
Kod nas - drugi CT - prethodni je pokazao smanjivanje svega za 50%, ovaj današnji još 15% (nešto manje od dva mjeseca razlike među CT-ovima) - i to je van ovog našeg kliničkog protokola koji svima propisuje isto bez obzira na progres/regres bolesti i eto skoro 6 mjesec na RSO i nešto kemoterapije što mogu dati srčanim bolesnicima i tako trenutno ide. svima nam je laknulo, iako se držimo svega i mamksimalno se borimo, uvijek ima onaj mali momenat zadržavanja daha pred sami scan...

Ide izuzetno dobro do sada, otac samo nastavlja sa max. dozom... Držite se ljudi, pratite protokol i budite hrabri! <3
 
20.08.2018
27
12
3
Pozdrav svima,

@RAMSAN čestitke na prvim rezultatima, samo nastavite! Tu smo za sve što treba :)
Kod nas - drugi CT - prethodni je pokazao smanjivanje svega za 50%, ovaj današnji još 15% (nešto manje od dva mjeseca razlike među CT-ovima) - i to je van ovog našeg kliničkog protokola koji svima propisuje isto bez obzira na progres/regres bolesti i eto skoro 6 mjesec na RSO i nešto kemoterapije što mogu dati srčanim bolesnicima i tako trenutno ide. svima nam je laknulo, iako se držimo svega i mamksimalno se borimo, uvijek ima onaj mali momenat zadržavanja daha pred sami scan...

Ide izuzetno dobro do sada, otac samo nastavlja sa max. dozom... Držite se ljudi, pratite protokol i budite hrabri! <3
Hvala na podršci...zelim Vam i dalje dobre nalaze. Ja cu kod mame krenuti ponovno cim se vrati sa operacije. Nadam se da ce biti sve ok moram ici polako....da nrsto.ne zabrljam s obzirom da ce ostati bez dijela pluca. Opskrbljenost kisikom ce joj biti slabija ne znam kako ce reagirati. Ali idemo hrabro dalje što svima preporucam.
 

mea

13.06.2018
35
37
18
44
Da se javim i ja. Moja mama na zalost je preminula u nedjelju :(. Kemoterapije i legalna medicina su je unistile. Karcinom je samo buknuo, a na kraju je dozivjela mozdani. Zakasnili smo sa biomixom... da mi je ova pamet bila prije godini, ne bi ona meni prisla onkologoji...
Ko se pita treba li ili ne krenuti sa ovim, ja vas ohrabrujem. Nemate sta izgubiti... samo hrabro i krenite sto prije. I dobro pazite kad nabavljate...
Mi nazalost nismo imalinsrece nikako...
Veliki vam pozdrav svima.
 
20.08.2018
27
12
3
Da se javim i ja. Moja mama na zalost je preminula u nedjelju :(. Kemoterapije i legalna medicina su je unistile. Karcinom je samo buknuo, a na kraju je dozivjela mozdani. Zakasnili smo sa biomixom... da mi je ova pamet bila prije godini, ne bi ona meni prisla onkologoji...
Ko se pita treba li ili ne krenuti sa ovim, ja vas ohrabrujem. Nemate sta izgubiti... samo hrabro i krenite sto prije. I dobro pazite kad nabavljate...
Mi nazalost nismo imalinsrece nikako...
Veliki vam pozdrav svima.
Moja sućut, jako mi je žao. Hvala na podršci nama koji vodimp bitku.
 
05.03.2018
138
153
43
46
Da se javim i ja. Moja mama na zalost je preminula u nedjelju :(. Kemoterapije i legalna medicina su je unistile. Karcinom je samo buknuo, a na kraju je dozivjela mozdani. Zakasnili smo sa biomixom... da mi je ova pamet bila prije godini, ne bi ona meni prisla onkologoji...
Ko se pita treba li ili ne krenuti sa ovim, ja vas ohrabrujem. Nemate sta izgubiti... samo hrabro i krenite sto prije. I dobro pazite kad nabavljate...

Zao mi je :-(
Mi nazalost nismo imalinsrece nikako...
Veliki vam pozdrav svima.
 
05.03.2018
138
153
43
46
Pozdrav svima,

@RAMSAN čestitke na prvim rezultatima, samo nastavite! Tu smo za sve što treba :)
Kod nas - drugi CT - prethodni je pokazao smanjivanje svega za 50%, ovaj današnji još 15% (nešto manje od dva mjeseca razlike među CT-ovima) - i to je van ovog našeg kliničkog protokola koji svima propisuje isto bez obzira na progres/regres bolesti i eto skoro 6 mjesec na RSO i nešto kemoterapije što mogu dati srčanim bolesnicima i tako trenutno ide. svima nam je laknulo, iako se držimo svega i mamksimalno se borimo, uvijek ima onaj mali momenat zadržavanja daha pred sami scan...

Ide izuzetno dobro do sada, otac samo nastavlja sa max. dozom... Držite se ljudi, pratite protokol i budite hrabri! <3
Karamela, puno hvsla na podrsci. Drago mi je da je i Vasem tati bolje. Samo naprijed hrabro...
 

karamela

Aktivan Član
21.03.2018
133
510
63
37
@mea moju iskrenu sućut, jako mi je žao, drži se! Borba se i dalje nastavlja tako što ćemo i druzgima govoriti i informirati ih o liječenju... Nekako je lakše zajedno.

@RAMSAN samo naprijed, disciplina je jako bitna!

Pozdrav svima i sretan ulazak u jesen! :)
 

mea

13.06.2018
35
37
18
44
Moja sucut.. U slicnoj situaciji sam i ja bio nedavno. Tatu mi dokrajcila kemoterapija.. A bio se poceo oporavljati od ulja. :(
On je eto zelio probati sa kemo.. Hvala Bogu nije bar jake bolove imao zbog ulja.

Ja nikome ne bi preporucio kemo.. To smece dokrajci covjeka..
da mi je ova pamet bila prije godinu dana, ne bi nju onkologija vidjela... al tako htjelo biti.. nazalost.. i meni je bitno da se nije patila... kad skontam koj je muke mogla imati...
ali tuga ostaje.. covjek nikad nije spreman na ovakvo nesto...
 
20.08.2018
27
12
3
@mea moju iskrenu sućut, jako mi je žao, drži se! Borba se i dalje nastavlja tako što ćemo i druzgima govoriti i informirati ih o liječenju... Nekako je lakše zajedno.

@RAMSAN samo naprijed, disciplina je jako bitna!

Pozdrav svima i sretan ulazak u jesen! :)
Dragi moji svi ste divni, hrabri i veliki ljudi. Moja majka izlazi sutra iz bolnice i krecem sa uljem dok cekamo nalaz nakon operacije. Nisam najbolje razumijela biomix kapsule kako da ih napravim iako mi je nas dragi clan napisao kao preporuku. Imam cepice rektalne pa bih probala njih, iz jednostavnog razloga a taj je vrijeme koje je dragocijeno. Zelim ju pokriti sto prije lijekom. Ako ima tko kakav pametan savjet rado citam i prihvaćam.
 

mea

13.06.2018
35
37
18
44
Koliko znam cepici nisu od neke koristi. Preporucuje se oralno.
Biomix nije tesko napraviti, samo trebate sve nabaviti. Moj savjet je da sto prij krenete sa oralnom primjenom.. Ne znam o kojem se kanceru radi, ali sta god da je, ne cekajte..
 
20.08.2018
27
12
3
da mi je ova pamet bila prije godinu dana, ne bi nju onkologija vidjela... al tako htjelo biti.. nazalost.. i meni je bitno da se nije patila... kad skontam koj je muke mogla imati...
ali tuga ostaje.. covjek nikad nije spreman na ovakvo nesto...
Ne mogu si ni zamisliti kolika je bol prisutna kada se izgubi roditelj. Jakoo mi je žao sto ste izgubili bitku i moja iskrena i najdublja sućut. Da smo svi barem malo vise informirani do ovakvih situacija ne bi došlo. Držite se ....
 
20.08.2018
27
12
3
Koliko znam cepici nisu od neke koristi. Preporucuje se oralno.
Biomix nije tesko napraviti, samo trebate sve nabaviti. Moj savjet je da sto prij krenete sa oralnom primjenom.. Ne znam o kojem se kanceru radi, ali sta god da je, ne cekajte..
Radi se o plucima... adenokarcinom pet ct pokazao bez metastaza. Oralno sam joj davala RSO prijr operacije male doze sli mi tesko podnosi pa sam htjela probati rektalno mozda cu brze doci do 1 gr dnevno. Imam jos jednu dozu RSO ulja dali ga mogu kombinirati sto mislite, ili da od njega slozim biomix....?
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Kod Bimix kapasula je velika usteda ulja,a bioraspolozivist puno bolja i bolji kontinuitet..
Lecitin tekuci
Konopljino ulje
Kokosovo ulje
Etericna ulja
Terpeni
 
20.08.2018
27
12
3
Kod Bimix kapasula je velika usteda ulja,a bioraspolozivist puno bolja i bolji kontinuitet..
Lecitin tekuci
Konopljino ulje
Kokosovo ulje
Etericna ulja
Terpeni
Ok, dakle to bih sve trebala sraviti u prazne kapsule. A kokosovo ulhe je u krutom stanju kako da to sve pomijesam i u kojem omjeru, i kako se dozira tako pripremljeno ulje. Imam 100 pitanja zato sto sam 100% laik a zelim naučiti. Oprostite svi na mojoj neukosti.