Kanabis ulje - izrada, doziranje i djelovanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.03.2016
8
6
3
52
Molim pomoc u pruzanju hitne informacije.
Ne mogu pronaci na netu da li ulje kanabisa moze prevariti pretragu PET/CT pa da nalaz ispadne bolji nego sto u stvari jest? Samo da opisem problem: osobi je na CT-u i RTG-u primjecen tumor na plucima i dusniku. Odmah je krenula sa uljem (faza privikavanja), no nakon 3 tjedna uzimanja ulja (i u potpunosti promijenjene prehrane), radjen je PET/CT i na tom nalazu nema nicega na dusniku.

Hvala.
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Ulje nema uticaja na pet-ct a u vasem slucaju se tumor povukao i ocito da osoba dobro reagira na ulje
 
23.03.2016
8
6
3
52
Ulje nema uticaja na pet-ct a u vasem slucaju se tumor povukao i ocito da osoba dobro reagira na ulje
To bi bilo predivno, jedino me muci sto je period uzimanja ulja vrlo kratak, tako da je osoba jos uvijek na svega 30% propisane dnevne doze. No, napominjem, cijelo je vrijeme na posebnoj prehrani (podizemo luznatost organizma) i uzima jos neke stvari poput Aloe vere, uz ulje.
Hvala na odgovoru.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Chan and CilI

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Svaki organizam je prica za sebe tako i vas slucaj to potvrdjuje al sa tim se nemojte zamarat vec nastavite dalje sa terapijom koju ste zacrtali i javljate nam rezultate ;)
 
12.09.2015
45
17
8
38
Molim pomoc u pruzanju hitne informacije.
Ne mogu pronaci na netu da li ulje kanabisa moze prevariti pretragu PET/CT pa da nalaz ispadne bolji nego sto u stvari jest? Samo da opisem problem: osobi je na CT-u i RTG-u primjecen tumor na plucima i dusniku. Odmah je krenula sa uljem (faza privikavanja), no nakon 3 tjedna uzimanja ulja (i u potpunosti promijenjene prehrane), radjen je PET/CT i na tom nalazu nema nicega na dusniku.

Hvala.

Ovdje bi prije reko da su doktori fulAli prvu dijagnozu nego da je rak nestao

Kako su dokazali prvu dijagnozu, da li su radili biopsiju pa dokazali karcinom?
Jer ako nisu onda to ni nije bio rak

U svakom slucaju super vijesti!
 

marckoni

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.08.2013
136
224
43
Na osnovu dijagnostike CT-skenerom, onkoloski radiolog nepogresivo zna da li se radi o kanceru ili nekom drugom upalnom procesu...dok radiolog koji nema onkolosko iskustvo, istom metodom dijagnostike ume da previdi kancer i tamo gde ga nema.
Sa metastazama je vec drugacije, one se u ranim fazama najsigurnije dijagnostikuju PET/CT.

Ubedjen sam da se tumor povukao od ulja, ishrana je bila samo podrska...stoji da je mala doza, ali se poklopilo da organizam fenomenalno odreaguje na ulje...i, eto ga Heppy epilog!

I meni se isto desilo sa jednom bakom pre 2-god. Na pola terapije ispljuvala karcinom pluca koji je bio uredno dijagnostikovan CT-skenerom a potvrdjen bronhoskopijom.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: TataVutric
12.09.2015
45
17
8
38
I dalje tvrdim da biopsija moze u potpunosti potvrdit karcinom, onkoloski radiolog moze samo sumnjati radi li se o upalnom, ekspanzivnom ili ko zna kakvom procesu
 

marckoni

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.08.2013
136
224
43
I dalje tvrdim da biopsija moze u potpunosti potvrdit karcinom, onkoloski radiolog moze samo sumnjati radi li se o upalnom, ekspanzivnom ili ko zna kakvom procesu
Bronhoskopija je osnovna i nezaobilazna dijagnosticka metoda za ispitivanje i proveru stanja disajnih puteva i uzimanje uzoraka celija....kod karcinoma pluca.
Patohistologijom se potvrdjuje malignitet, a biopsija podrazumeva uzimanje uzorka tkiva na koje se sumnja da je maligne strukture.
Biopsija se radi na organima:dojka, jetra, prostata, grlic materice, debelo crevo, limfni nodusi itd., a u izuzetno retkim slucajevima i kod karcinoma pluca.
Iskusan onkoloski radiolog ne nagadja, na osnovu vise faktora u 97% slucajeva nepogresivo zna kada je u pitanju malignitet...sto patohistologija samo potvrdi.
 
23.03.2016
8
6
3
52
Hvala vam svima na odgovorima i podrsci. Doktori su u cudjenju, a mi nastavljamo s terapijom. Odlucili su sve pratiti, bez operativnih zahvata. Biopsija pluca na zalost nije moguca zbog pozicije samog tumora koji je po nalazu PET/CT-a proglasen benignim. Eh, sad, jos jedno pitanje:
Da li ulje moze ukloniti i benigne tumore? Znam da je to individualno od covjeka do covjeka (kao i sve ostalo), no zanimaju me iskustva.
Hvala i pozdrav svima.
 
12.09.2015
45
17
8
38
Bronhoskopski se uzima uzorak koji se patohistoloski potvrdi. U ovom slucaju se sumnjalo na karcinom ali pet ct je potvrdio kako tvorba nije maligna. Ulje nije u tri tjedna karcinomske celije transferirao u benigne, jednostavno nemoguce.

Koliki SUV je pokazao pet ct?
 
11.04.2016
12
1
3
24
Krenuo je već četvrti tjedan uzimanja ulja te dogurali smo samo do 0,50 g u tri navrata. Veći su doze izazivali navedene gore nuspojave. Muž mi je jako slab i stalno spava pod utjecajem ulja.. jede jako malo zbog pospanosti pa i nema apetita, mislim da već ima anoreksiju, pa još i ascitis mu se povečao..Molim odgovorite tko ima iskustvo, kako pojačati apetit u takvom stanju i možda ima iskustvo u lječenju ascitisa u trbuhu... Još imam nadu da nakon pet tjedana konačno navikne na ulje i dođe k sebi...
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Kod vašeg muža je jedino rješenje čepići i analno uzimanje ulja. Jedino na takav način možete doći na veću dozu. Drugog puta nema.

Koje ulje koristite?
Kojeg hibrida?
Kupujete ili sami pravite?
 
11.04.2016
12
1
3
24
Hvala na odgovoru. ali on dobro podnosi kad dajem ulje u kapsulama oralno, samo spava. Ima tumore u jetri... čitala sam na forumu da za taj karcenom bolje davati oralno jer brže dođe do jetri. A kako napraviti čepići, od čega? Da li brže će doči k sebi ako davati rektalno? Ulje kupujem od indike...
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Definitivno prijedite na cepice jer ce imati veci ucinak nego oralno koje je jedino u slucaju tumora na zeludcu ucinkovitije od analnog...a za izradu procitajte u nazad temu vec je bilo pisano ili kucaj u google
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DekiSlavica
11.04.2016
12
1
3
24
Zahvaljujem na savjetu, sutra idem kupiti kokosovo ulje za čepići. Vjerojatno da skoro stalno spava, danas nakon ručka(mislim da je ptica više jede nego on je pojeo), pao je njemu tlak na 80 na 60...sad je malo porastao na 90 na 70, da li to može biti od ulja? jer ja lagano povećavam dozu? Opet sam u panici, da li smijem dati njemu sljedujuču dozu? Što da radim da se tlak normalizira?