Kanabis ulje - izrada, doziranje i djelovanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

marckoni

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.08.2013
136
224
43
Da, 1-gr = 1.ml...kod kvalitetnog ulja.

Bilo bi dobro da jasno pojasnis to dr-(palamudjenje) objasnjenje, zasto po njegovom misljenju nije moguce?
Kada neko nesto ne podrzava, to ne znaci i da nije moguce!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bhfanatic

Herbal Bob

marihuana shaman...
Poznanik Foruma
02.05.2016
95
786
83
46
U oblacima...
Apsolutno se slažem sa tobom Marckoni, doktori će uvijek gurati kemiju i stvarno su rijetki koji podržavaju CCO terapiju...

Ako mu nisu odstranili debelo crijevo, rektalna aplikacija je moguća i najbolja opcija...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bhfanatic

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
Od danas I zvanicno pocinje prodaja u apotekama po Makedonije. Potrudicu se da uslikam sta je to i na sta lici, jer su rekli za jake doze morace da se dobije na recepte I da je to drugacije od ono koje se dobija bez receptu.Informacija govore da ulje je iz Kanade .Za sad imam ovakve informacije za nove pisacu ovde . Mislim da je Makedonija treca po ovom pitanju , u bivsoj jugi mislim da Slovenija , a od lani I Hrvatska ima istu stvar za ostale nisam informisan ako ima neko iskustvom sa tim proizvodima moze da nas informise.Poz
 
Poslednja izmena:

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
Kako očistiti rice cooker od ostataka ulja? Koje sredstvo radi najbolje a da ne zajebem teflon?
 
02.01.2016
152
13
18
37
deda mi ima rak krvi...di se moze nabaviti ulje jer cijeli proces uzgoja za ulje mi je predugacak...di se moze to kupiti legalno...trazim po internetu amsterdam ali nigdje nema...ilegalno ovdje u RH nemam nikakav kontakt za ulje a dileri oko mene vise manje spricana albanka svim i svacim , nikako da naletim kod nekog malo vise kvalitetne indike da sam napravim....spreman sam u cuzu ako padnem gdje putem jer cu mirne savijesti bit da sam dao sve od sebe da mu pruzim ono sto je sam cuo od doktora a to je djelotvornost ulja.mislim koja banalnost covjeku od 80 godina jos pti punoj svjesti govorit da postoji nesto sto mu moze produzit zivot ali on to nemoze propisat niti dat mu nikakav info di se moze kupit jer je sve to ilegalno....pa evo svaka info dobrodosla
 

wuvuzela

FilozofiÇar BotaniÇar
Banovan
03.12.2013
843
1.021
188
Wonderland
Druže pokušavaju ti ostali korisnici reći slijedeće

Najbolji i najsigurniji nacin ti je vlastiti uzgoj i izrada ulja

Sve ostalo je lutrija

Sretno s izlijecenjem i izradom ulja
 
23.03.2016
8
6
3
52
Pozdrav svima,

obzirom da sam lijecio osobu oboljelu od karcinom uljem koja je zavrsila sa inicijalnom dozom (60ml) i napravila markere, odlucio sam s vama podijeliti saznanja i iskustva. Prvo, svi markeri su izvrsni, jedino je marker jetre neznatno povisen iako na jetri nije bilo nicega prema prvim nalazima (osim sto je bila masna), ali sam citao da se pri povlacenju karcinoma dio razgradjuje kroz jetru, pa takav nalaz ne cudi. Preostaje nam CT za 2 tjedna, pa cemo znati vise.
Drugo sto sam htio napisati je faza odvikavanja. Tu su nastali mali problemi. Doziranje smo prekinuli naglo. Sa 1 ml/dan smo presli na jednu kap navecer i reakcija je bila prilicno burna. Tlak je skocio na 190/110. Prije terapije uljem je osoba imala poviseni tlak (165/95), ali se on tijekom terapije ocekivano normalizirao. No, sada, po prestanku terapije je opet skocio, i to jako, vratila se nesanica koja je i zadnjih 7 dana uzimanja bila prisutna. Moje misljenje je da je cijela stvar u glavi i sada osim te kapi navecer, po potrebi dajemo tablete za tlak i male doze normabela. Ishranu smo zadrzali kakava je bila tijekom cijele terapije. U punoj dozi, doziranje je bilo podijeljeno na jutro, podne i navecer u vrijednostima 0,3ml, 0,3ml i 0,4ml. Aplikacija je bila oralna putem kapsula (ukus joj je bio odvratan) i kao nuspojavu smo primjetili potpuno promjenjeno osjetilo okusa (cak je i voda bila odvratna).
Po obavljenom CT-u, javit cu nalaze. Vjerujem da ce sve biti u najboljem redu. Osoba se inace jako dobro osjeca, osim sto je zbog smanjene fizicke aktivnosti slaba, ali brzo cu je vratiti u formu.

Lijepi pozdrav svima.
 

marckoni

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.08.2013
136
224
43
Prilikom skidanja, vecernja doza ostaje ista 04...pa se polako skida svakih 5 dana za po 01-ml a zadnjih nedelju dana taj 01 se skida po jedno zrno rize...sve to, da bi pacijent mogao da spava, odnosno da bi mogao zaspati. Znaci, klasicno odvikavanje.

Poviseni tum. mer. jetre mogu a ne moraju da budu uvecani, a vecinom su posledica talozenja izumrlih mal. celija u jetri...potrebno je neko vreme da se iste izbace totalno.

To vazi i za poviseni krv. pritisak, isti drasticno pada prilikom tretmana i organizam se na to privikne. Vremenom ce se stabilizovati, odnosno doci ce na referentne vrednosti kao sto je bio pre uzimanja ulja...za sad ce ga i ta vecernja doza odvikavanja stabilizovati.

Puno srece zelim.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Herbal Bob

PleromaBythos

Aktivan Član
23.03.2016
208
634
93
Uglavnom Svi alternativni lijecnici ili kako ih vec nazvati, svi su preporucili da se ulje uzima samo ako je ikako moguce, odnosno bez kemo terapije... (svi znamo sto je chemo i svi smo upoznati s negativnim efektima chemo terapije) majku na taj nacin nisam uspio spasiti.. doduse puno je tu faktora igralu u nasem slucaju.. Htio sam reci da osobno znam bar par slucajeva koji su ili se izlijecili ili su u remisiji a da su pritom radili paralelno chemo i uzimali ulje.. od toga je jedan slucaj bio terminalne faze karcinoma! Proganja me pitanje...Dali postoji pozitivna poveznica izmedju te dvije terapije..?!
 
08.07.2015
492
203
43
nekad su uporedjivali rezultate posle 7 god,pa su smanjili na 5 god jer kako kazu teoreticari zavere na 7 se pokazao povracaj od hemo mnogo veliki pa bi neko pitao ko zaradjuje na hemo,a i pticijem,svinjskom zecijem...
 

PleromaBythos

Aktivan Član
23.03.2016
208
634
93
@Chill stari nema potrebe za takvim komentarima... ozbiljno pitam, imao sam tesku situaciju s mamom.. i umirala je u najvecim mukama.. tako da meni nije smijesno uopce... govorim stvari iz iskustva.. i vec sam naveo da svi vec sve znamo o chemo.. prvi sam protiv toga.. ali slucajevi koje znam uzivo svi su odradili chemo uz ulje i izvukli se... takoder znam masu slucajeva koji nisu uspjeli tako...i neznam niti jedan slucaj osobno da je krenu metodom kao i mi znaci alkalna prehrana i ulje bez iti jednog segmenta klasicne medicine... zanima me to sto sam vec pitao u predhodnom postu..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: xcx

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Pogođena kemoterapija za određenu vrstu raka dokazano smanjuje tumorsku masu,pa čak dolazi i do totalne regresije bolesti...nažalost ne trajno,jer rak stvori imunitet na kemoterapiju koja prestane djelovat,rak dokazano mutira...zato postoje protokoli prve,druge i treće linije kemoterapije...neki se izvuku,neki ne...sve ovisi o sreći,samo s kemoterapijom.

Cilj same kemoterapije na kraju krajeva je produljenje života u 90% slučajeva,jer izliječenje velikom broju slučajeva nije moguće,što zbog nemogućnosti otkrivanja u ranoj fazi (jako su sretni oni koji ga otkriju na vrijeme i to sasvim slučajno najčešće),što zbog same prirode bolesti koja je fatalna,što zbog našeg zdravstva koje je prilično loše organizirano i limitirano u financijskom smislu odnosno - lijekovima,štedi se na svemu.Da ne pričam o gubljenju vremena,čekanju na pretragama...

Ja osobno u obitelji imam osobu kojoj je kemo jako dobro odradio posao,nakon 6 godine borbe s ca crijeva s metastazama na jetri i plućima,nakon velikih uspjeha s kemoterapijama i regresijama metastaza bez recidiva došli smo u situaciju da će se operirat i kompletno odstranit sve metastaze u oba plućna krila.Dakle cance-free nakon 6 godina iako su prognoze u početku bile jako loše.

Mnoge osobe koje su upoznate tokom liječenja su odavne pokopane,stvarno je jako bitno zdravo se hranit i uzimat pripravke koji jačaju imunitet,biti jako discipliniran kada su u pitanju namirnice za koje se znaju da uzrokuju bolesti tipa šećera itd.

Definitivno mogu nakon višegodišnjeg iskustva reć da ulje kanabisa ne pomaže kod karcinoma crijeva,nema apsolutno nikakvo djelovanje jer su mnoge osobe koristile prilično kvalitetno ulje iz nizozemske i prilično skupo a otišli su bez obzira na to,neki su odradili i 2x kure koju preporuča rick simpson od 1gram.

Koliko vidim ulje je prilično djelotvorno kod karcinoma pluća,kože i svakog oblika tumora mozga.(osim glioblastoma koji je uz gušteraću najgore što se čovjeku može dg).
 

PleromaBythos

Aktivan Član
23.03.2016
208
634
93
Hvala puno na ovom postu.. kod nas je bio slucaj ca debelog crijeva, s metastazama na kostima, plucima, jetri, limfnim cvorovima i na kraju je doslo i do mozga... nakon dijagnoze mami je bilo odstranjeno kompletno debelo crijevo (prim. zariste tumor nekih 20cm), maternica i jajnici... ulje je pomoglo u pocetku kod bolova nakon operacije, i kod stabiliziranja tlaka... nakon tri dana je prestala s uzimanjem terapije za to dvoje jer je stabilizarlo tlak a inace je bila godinama na tabletama za visoki tlak... u posljednim trenutcima nista vise nije djelovalo.. bolove nista nije moglo smanjiti.. ni ulje, ni kratom, ni valerijana i trostruka doza morfija u kombinaciji... pred kraj doktori su je uspjeli samo toliko nadrogirati da je bila potopljena.. ali i dalje je osjecala nenormalnu bol samo sto nije mogla na to reagirati.. ono spava, spava i odjednom se probudi uz krikove i spava s bolnom grimasom na licu... prestrasno nesto.. s tim da je ulje uzimala samo u pocetku i dosla je 30ml i za to joj je trebalo jako jako dugo vremena.. ali jednostavno nije podnosila vise.. a druga primjena nije bila moguca kao sto je navedeno gore... Nadam se da ce nekom ove sve info pomoci.. sad nakon sveg tog sranja, muke i patnje rezimiram slucaj i razmisljam o mogucim eventualnim drukcijim ishodima i koji combo terapije je najefikasniji... Pred kraj moram napomenuti da mi se cinilo da je rak kao i stakor i da ga mozes sjebati samo na prepad i onda ko da se nakon jednog dana navikne na terapiju i pocne opet napredovati.. tako da sam dobio dojam da ga moras konstantno izbombati i iznenaditi ga s terapijama da ne stigne napredovati..