Kanabis ulje - izrada, doziranje i djelovanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.09.2014
71
163
33
na stranu što se ne držite pravilnika, kad je neko bolestan, razumem nestrpljenje, ali ne možeš da kažeš da nisi ništa našla. imaš 21 rezultat za naltrexone na vutra.org
postoji i čudo zvano google. ja vam preporučujem za informisanje link LDN protiv MS
izašao dokumentarac ldn vs cancer
ldn napraviš tako što kupiš naltrexone, 1 tabletica u 50ml vode destilovane, piješ 3ml/4.5ml žensko/muško pre spavanja. izvolite čak i video. ldn ne košta skoro ništa, a radi...potpisujem.:djede:
 

Herbal Bob

marihuana shaman...
Poznanik Foruma
02.05.2016
95
786
83
46
U oblacima...
Drage dame, @Leoneya i @danijela2102 nitko ovdje vam ne zamjera sto pitate za pomoć u ovakvoj situaciji zato nemojte krivo shvatiti gore napisano, spremni smo vam pomoći u svemu osim u nabavci stvari koje su nažalost ilegalne... Tu smo gdje jesmo, j@#i ga...

Obje imate stanje koje kratkoročna upotreba ulja ili cvijeta neće riješiti zato je kupovina skupa opcija gledano dugoročno, cijena za samo 10ml ulja vam može financirati opremu koja će osigurati lijek na duge staze...
Znam da možda zvuci komplicirano i zahtjevno na prvu ali uz pomoć naših mentora na forumu uspješan grow je osiguran... ;)
Naručite sjeme preko interneta, za to vrijeme kupite i složite opremu i ako je sjeme sa automatskim ciklusom cvijetanju gotovi ste za malo vise od dva mjeseca...

Samo naprijed i hrabro, odlučile ste se za pravi lijek samo ćete ga same proizvest a ne kupiti u ljekarni... :)
 
29.07.2016
9
14
3
33
90% ljudi sa foruma su bili i jesu amateri ali kroz ovaj forum i ljude koji ce ti pomoci stvoriti ces sebi ljek koji ti je toliko potreban.Sretno!:):thumb:
Hvala vam od srca! Nakon svih psihoterapija i "ljekova" poput tableta, vidim da cu ovdje pronaci ljude koji stvarno znaju i zele pomoci ❤

Dame @Leoneya @danijela2102 , nemojte forsirati toliko, ovde necete dobiti informaciju ko prodaje ulje na crno, procitajte pravilnik...
*Bez potraznje i nudjenja
Ne cekajte, bacite se na citanje i sadite
Nemojte me pogresno razumeti
Zive bile
:thumb:;):wave:
Pardon, moja greska ☺

Drage dame, @Leoneya i @danijela2102 nitko ovdje vam ne zamjera sto pitate za pomoć u ovakvoj situaciji zato nemojte krivo shvatiti gore napisano, spremni smo vam pomoći u svemu osim u nabavci stvari koje su nažalost ilegalne... Tu smo gdje jesmo, j@#i ga...

Obje imate stanje koje kratkoročna upotreba ulja ili cvijeta neće riješiti zato je kupovina skupa opcija gledano dugoročno, cijena za samo 10ml ulja vam može financirati opremu koja će osigurati lijek na duge staze...
Znam da možda zvuci komplicirano i zahtjevno na prvu ali uz pomoć naših mentora na forumu uspješan grow je osiguran... ;)
Naručite sjeme preko interneta, za to vrijeme kupite i složite opremu i ako je sjeme sa automatskim ciklusom cvijetanju gotovi ste za malo vise od dva mjeseca...

Samo naprijed i hrabro, odlučile ste se za pravi lijek samo ćete ga same proizvest a ne kupiti u ljekarni... :)
Hvala puno, morat cu malo bolje pregledat sve
 
Poslednja izmena od urednika:
26.07.2016
4
8
3
45
Veliko hvala svima na pomoći i korisnim informacijama,morate me shvatiti u kakvoj sam trenutnoj situaciji(neki to zovu i potezi očajnika:spliff:)Pravilnik sam pročitala i naravno ne očekujem niti tražim da mi itko na takav naćin odgovri gdje i od koga nabaviti ulje već samo tražim savjete kako bih se mogla sama primiti posla oko spomenutog lijeka.

Hvala svima još jednom i nemojte me krivo shvatiti.
 
29.07.2016
9
14
3
33
Hvala puno! Pretpostavljam da je grow dosta komplicirana stvar ali kako kazu "bolje nauci covjeka da peca nego da mu samo daš ribu".
Uz ovakvu ljubaznost svih vas, sigurna sam da cu uspjet, i ja i @danijela2102 :)
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Drage dame, grow je jako jednostavan i puno meditativan u smislu, kada uzgajes biljke za ljek, gledaš kako rastu i formiraju se. Na neki način se povezes sa njima vizualno i emotivno i na kraju kada napraviš svoje rso ulje-ljek. Taj ljek ti pomogne fizički i psihički. To je divno osobno iskustvo. Tako da, samo opušteno. Tu smo da pomognemo.

Ja uvjek savjetujem, nabavite opremu i sjemenke. Pokrenute vlastiti uzgoj i za 3 mjeseca imate svoj ljek, za koga tacno znate sta imate i da će vam pomoć.
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Sada lagano proučavas razne dnevnike uzgoja,pa provjeri koje sorte su dobre za tvoju,vasu bolest pa lagano mic po mic kupiš opreme i otvorio dnevnik.Dok završiš prvi grow samo edukacija.Samo uzmi stvari u svoje ruke i nemoj dozvoliti da ti netko maze oči na ulici.Kada napraviš svoje ulje biti ćeš ispunjena i smirena,bez grca u trbuhu.Zelim sreću iskreno!:)
 

marckoni

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.08.2013
136
224
43
Ne znam jel koristis prijenosnu indukcionu plocu ili onu na sparetu u kuhinji, ali na ovoj prijenosnoj se moze tocno namjestiti temperatura pa nema potrebe za ovom tehnikom sa kupkom od ulja. Znaci namjestis na 100 ili 120 stupnjeva i temperatura ne ide vise od toga.
Vec sam pisao o osilacijama prenosa toplote upravo u ovoj temi, pa koga zanima neka procita i proveri osnovanost napisanog...vazi za sva grejna tela koja imaju termo iskljucivac, pa i prenosnu indukcionu koju i sam koristim.
Temp. uljne kupke (zbog vece mase) je lako drzati u rasponu od 1-2 C, dok masu od 30-60 ml ulja je prosto nemoguce drzati ni u rasponu od 20 C ...dovoljno da isto pregori.

Ja sam jednom prilikom bio na jednom kuhanju ulja bas na toj ploci :)
Nije se pokazalo kao najbolje rijesenje !
Bez obzira na kom i kakvom grejnom telu, isparenje do zavrsnice nije problem...sve iz razloga sto rastvaraci imaju nisku tacku kljucanja, tj na temp. na kojoj je ulje bezbedno.
Medjutim, prilikom zavrsne faze nastaje problem sa odrzavanjem odredjene temp. jer, ni jedno grejno telo sa termo iskljucivacem nije namenjeno da odrzava tacnu temp. tako male mase od 60-ak ml.
Iz tog razloga, se uljnom kupkom povecavamo masu grejne tecnosti u koju uronimo posuda sa uljem, ali sada mozemo da odrzavamo tacnu temp. koja nam je potrebna... + nema potrebe ulje ni mesati kada je svugde indenticna temp, a sve temp. lako kontrolisemo termometrom...;)
 
Poslednja izmena:

Herbal Bob

marihuana shaman...
Poznanik Foruma
02.05.2016
95
786
83
46
U oblacima...
@Chan Chan
Sto se tiče same dermalne apsorpcije nema nikakve razlike a terapijske svakako ima, kombinaciju sativa+cbd koristimo za stimulaciju i protuupalno kod sportskih ozljeda a indika+cbd koristimo za smanjenje bolova, opuštanje i protuupalno...

Za kreme ti je najbolja opcija pčelinji vosak+tekući suncokretov lecitin+eterična ulja+CCO, omjer ti je 3:1 vosak/lecitin+10 kapi eteričnog ulja a CCO/RSO ide ovisno o jačini koja treba..
Jaka krema koju mi koristimo za reumu, artritis migrene i ozbiljne bolove sadrži: 100g/ml organskog filtriranog pčelinjeg voska, 30ml tekućeg suncokretovog lecitina i 10ml koncentriranog ulja kanabisa i po 10 kapi eteričnih ulja (kopaiba, limunska trava, lavanda, slatka naranča)...
 
30.06.2014
59
132
33
Imam jedno pitanje: Koliko dugo vremenski može da stoji rastvor u medicinskom benzinu, spreman za kuvanje? Jel ima nekog efekta ako tako spreman stoji nekoliko meseci?