Kanabis ulje - izrada, doziranje i djelovanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
To kao prvo nije uopce odradadjeno kako treba ali i ako je tako napravljeno 99.9% ljudi bi moralo osijetit nesto nakon par zrna ali sam vidio lika koji je uze 3 cm glistu i nista nije osijeti tako da ako si bas ti medju tim rijetkima probaj nekom drugom dati za probu pa ces biti 100% sigurna sta je
 
  • Sviđa mi se
Reactions: marla041

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
Mora djelovati. Moje je CBD:THC 1:1, ja ga ne osjećam dao malo frendu za probu, izvozalo ga:D. Tak ak ti je prvi put i zrno riže trebala si ga osjetit:let:. Za spavanje ja bih čistu indiku, pročitaj forum i pogledaj spoonzore i ... dobro došla:).

Edit: dok ja natipkam prođe dan, sad me i Mario pretekao:).
 
  • Sviđa mi se
Reactions: napalm and marla041
01.04.2016
10
1
3
38
ovo sto se čini kao talog nije dobro razmazano, mješavina je glatka i kompaktna, kad se razmaže izrazito je zelena, nije onako smeckasto zlatna kako ste pisali da bi trebalo izgledat kvalitetno ulje. isprva sam mislila da je puno klorofila, otuda i velika kolicina, sto je bezveze, ali ajde, reko valjda ce djelovat...to izgleda i jest klorofil, samo od posve druge biljke, pitaj boga, možda neka bezvezna travurina s livade, a lik misli da ce mi djelovat kao placebo pa bum popusila foru...
da, testirat ce jos netko pa cu pouzdano moci potvrdit sumnje i diskvalificirat lika. nažalost

da, i mislila sam indicu, malo sam prouvcavala koju vrstu iz te sorte i izgubila se, ima ih brdo bas za spavanje:)) nemam mogucnost da sama sadim i osuđena sam na pokusaje i pogreške, sumnjive likove, a novci samo cure...uzas
 

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
Ako nemaš mogučnosti za sadnju,nažalost :(, kupi za 700 eura travu koja ti paše i napravi ulje... sorry ništa drugo mi ne pada na pamet:(...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: marla041
28.01.2016
8
1
3
44
Budva
Koliko je dozvoljeno da se koristiti ulje bez prestanka?
3 mjeseca, 6 mjeseci, 1 god, 2 go....?
U pocetku sam uyimao tri mjeseca punu dozu, imao sam 2 tumora maligna, a sada samo uvece....
sinoc prvi put nisam uyeo i nisam se mogao uspavati do jutra...
Moye li mi neko odgovoriti?
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Normalno je da ces teze zaspati par dana nakon prestanka al to se brzo normalizira a ulje mozes uzimat kontinuirano a mozes i uraditi pauzu od tjedan dva pa onda opet
 

jan_du

Aktivan Član
10.11.2015
117
605
93
ulje mozes uzimat kontinuirano

A jel znate koliko se može biti na maksimalnoj dozi? Da li to ovisi od osobe do osobe, odnosno kako one podnose taj tempo, pa se bude na maksimumu sve do potpunog izliječenja ili možda postoji i neka granica (količina) kod koje dolazi do zasićenja organizma sa kanaboidima (isto što je moguće da se desi npr. sa vitaminima/mineralima), pa onda svrha gubi smisao?
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Osobno sam upoznao covjeka koji je godinu dana na gramu dnevno - supozitoriji rektalno, pola grama ujutro i pola grama navecer. Napravio je scan mozga prije 3-4 mjeseca (tumor na mozgu je imao, operacijom su mu djelomicno uklonili tumor, ostalo rijesio uljem), sve cisto, nema niceg, al je i dalje na gramu dnevno. Svoje biljke sadi. Funkcionira normalno, ide u teretanu...doktori su mu u jednom trenutku dali par mjeseci zivota.

Samo deri dok ti tumor potpuno ne nestane, nemas brige sto se vremenskog perioda tice.
 
Poslednja izmena:
30.10.2016
2
0
1
25
da li ulje pomaze protiv teskih bubuljica ono imam ih ve preko 3 god bas bas mnogo da se smanji.. da li se smanjuje crvenilo , tamne flekice koje ostaju posle bubuljica oziljke i kraste ?
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Moglo bi biti od velike pomoci al kolike to ces saznati jedino ako probas...uje mozes mijesati sa kokosovim uljem ili nevenovom kremom ili nekim drugim prirodnim kremama koje ti najbolje odgovara jer radi se o licu koje je osijetljivo pa probaj mix sa sto vise stvari dok nenadjes sto ti odgovara...za pocetak uzmi omijer 1ml ulja na 100ml necega
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star