Kanabis ulje - izrada, doziranje i djelovanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Racunaj da ce proci 3.5 - 4 mjeseca od kada zapiknes sjemenke u zemlju pa dok ti cvjetovi ne budu suhi za ulje. Plus, mjesec dana dizanja do grama dnevno. To ti je cca. 5 mjeseci da krenes sa ozbiljnim lijecenjem.Takodjer, ako sadis indoor sa HPS-om ces jako tesko growat preko ljeta zbog visokih temperatura. Druga varijanta ti je LED jer drasticno manje grije, ali je on dosta skuplji od HPS-a.

Googlaj "petrolej i rak"- petrolej pomaze kod raka. Petrolej MORA imati oznaku G179! (medicinski petrolej)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri
23.04.2017
76
66
18
63
Evo mene opet. Suprug je u bolnici. Saturacija katastrofa. Na 1g je bio. Probala sam smanjiti pa smo na 1/2 g i saturacija ok. Sve, naravno uz kisik Bez njega ne znam kako bi bilo.
Dakle, ako uzima 1/2 g na dan, da li se svejedno lliječi ili mora bas biti gram. Ima li tko sličnih iskustava?
Podsjećam - metastaze na mozgu, primarno rak pluća operiran prije 6 godina. Plus teški stadij KOPB-a.
Grozno je to kako čovjek nema s kim pipričati. Nekoga da ga vodi u ovom teškom labirintu, a svaka sekunda je bitna.
 
23.04.2017
76
66
18
63
Ne znam. Kupujem ulje. Navodno dobro i provjereno (poznati od poznatog). Kažem da sam neznalica u bari punoj krokodila.

Imao je poblema na gramu. Puno spava i smantan je, što je ok koliko sam shvatila. Ali kad spava i kunja, plitko diše i plinovi u krvi su jako loši.
Od jučer i mučnina. I da, nema apetita kaj je čudno.
Zato sam smanjila od jučer da vidim.
Eto, jadna mi majka :(
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Ovo oko apetita je okej. Zna se dogoditi da se u jednom trenutku izgubi apetit, al ce se vratiti. Da li ces povisiti dozu ili ne to je na tebi. Gram lijeci, sve ispod toga i ne bas pretjerano.

Jel je na boci sa kisikom kad uzima gram ulja? Jel mu kisik pomaze?
 
23.04.2017
76
66
18
63
Na kisiku je skroz. U bolnici. Ima masku. Bez kisika ne može uopće. Pomaže mu jer ga bez njega ne bi bilo. Doma imamo koncentrator i on više nije dovoljan. Ovo su jače doze.
Velim, koma
Sreća je da on ne misli da je sve tako crno...
 
15.11.2016
54
59
18
46
A u koliko porcija mu Vi dajete taj 1 gr? Mislim, cak ni tako visoka doza ne vrijedi, ako nije podijeljena u 3 do 4 puta.
Kanabinoidi zive nekih 4 ... 5 ...mozda do do 6 sati...pa ako se predozira ne vrijedi toliko...
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Malo je zeznuto to sto ima KOPB, al bez ulja nema bas puno sanse. Ovaj razmak od 12 sati (22 navecer i 10 ujutro) je prevelik. Moja zena uzima u 7 i 30 ujutro pa u 15 i 30 i navecer u 23 i 30. To je svakih 8 sati. Probaj mu davati ako mozes svakih osam sati dozu.
 
23.04.2017
76
66
18
63
U bolnici je pa baš ne mogu u svako doba...
Puno hvala. Probat ću nekako uhvatiti tih 8 sati .
Prazan mi je mob pa se mičem do kasnije kad se prištekam doma.
Pozz
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Znam da ti je tesko. Slicno sam prolazio sa zenom, bio u bolnici po cijele dane, pomazuci njoj. Zena mi se takodjer lijeci od raka, plus kod nje je jos proradila stitnjaca od stresa, pa se jos i sa tim borimo. Kako sam jos normalan ni sam ne znam, al zapalim joint ili uzmem ulje da me "sredi" kada vidim da sam na rubu snaga, ali ne dam se jer kao sto ona ne moze bez mene, ne mogu ja ni bez nje. Guramo polako. Vazno je da guramo, jer najgore je stati.

Svu svoju snagu usmjeri njemu, ovo je jako teska borba i koji puta ju je jako tesko dobiti. Od nade nikad ne osustaj. Pitati ces se koji puta "Zasto ja? Zasto on? Zasto se to nama dogadja?". Pravog odgovora na to ustvari nema. Samo borba, nada i ljubav. Kako god da zavrsi ovaj tvoj (i njegov) put, znat ces na kraju da si mu dala sve.....

Bori se do zadnjeg atoma snage...ne odustaj!
 
23.04.2017
76
66
18
63
Da, prolazimo sličnu agoniju. Hvala ti na podršci. Treba tu puno snage i kod tebe i kod nje. Hvala Bogu da ste tu jedno za drugo. Tako je i kod nas. Ne mogu zamisliti život bez njega. I zato idemo dan po dan.
Želim vam oboje sve najbolje
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star

marckoni

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.08.2013
136
224
43
Sa onim kupljenim od 10 mg otac je citao novine...setao...a sa mojima je takoreci pao u krevet. Koncentracija bi trebalo da je ista...ili su one kapsule koje sam kupila bile podvala.
Vrlo konkretan opis zasto pojedina "ulja" ne daju nikakav rezultat...nazalost, prodavce magle ne zanima tudje lecenje vec licna ekonomija.
 
21.03.2017
37
33
18
58
Bok,ljudi!
Evo sam danas odlucila konacno napravit smjesu za kapsule po Cilijevom receptu,sa 5ml ulja.Sve sam lipo pripremila,isla ulje stavit u spricu od 5ml,kad gle cuda-iz kutijice u kojoj je trebalo bit 10ml ulja(toliko kupila i platila),uspila sam izvuc 3ml,a na dnu je ostalo mozda jos mililitar,znaci maksimalno 4!
Nevjerovatno! Kutijica je stala u frizideru,jedino dok je stigla do mene bila je cijeli dan u autu na suncu...Jel moglo isparit,ili sam naprosto prevarena?Prodavac navodno provjeren...
Ostavila san sve za drugi put...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Oblacic