Kazneni zakon Republike Hrvatske + izmjene [stara tema]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.03.2009
14
0
0
33
rockerboy je napisao(la):
Sumnjam da ce ti izac u susret :eek:hno:

Bacis pod noge i ubijes ga pa nek skupljaju po blatu ili asfaltu, ak skupe 0.05g svaka im cast i na kraju krajeva mozes rec da nije vase, odnosno da je od nekog ko je prije bio tu. A i cuo sam da ako je 5m od tebe također nije tvoje, znaci moras ga frknut 5m dalje od sebe a da to murjaci ne primjete i najvjerojatnije nece nista biti budate li se ponasali normalno. Ne znam, zajebano je to sa murijom, u mom kvartu su ovi granicari kaj moraju bit po celu noc pa i da nam nesto nadju bi si oni uzeli i to smotali. Oprez na prvom mjestu! A i imaju sad lizalice i testiraju te na licu mjesta ak si pusio neposredno prije toga.

Ma znam ja sve to, al ovaj frend se uspaničio..kaj ja znam..i sam stao na njega. Da ga je bacio otišo bi u provaliju duboku 20m i nebi ga murija našla nikad. No šta je bilo, bilo je.

Sam me zanima kaj ce bit s tim centrom, nes mi je sudac reko kolko sam ga skuzio da su to neka predavanja i tak. Moram poštu sredit da mi ne dolazi doma, bilo bi jako lose da mi starci saznaju :icon_lol:

I sad umjesto da poslije mature idem se chillat na more, moram se brinut oko ovakvih gluposti. Bolje da mi je dao 1200kn ko jednom mom poznaniku i aj bok.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
1200kn su još mačji kašalj. kad prođe 5000kn to je več malo teže, bolje razmišljaš ubuduče.
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
rastamanCRO je napisao(la):
e a šta je sa zakonom o biljkama? jer neko imo iskustva sa pandurijom i biljkama? :D
Meni su prije par godina upali i zaplijenili nasade tratinčica,
zato ove godine sadim tulipane jer navodno su kazne manje.
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Ma i da hemeroide samo liječiš, također ćeš se saginjati po sapun.
Naravno ovisi sve od suca do suca, možeš čak i proći s novčanom ako mu je dobar dan.
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
Aaaaaa nije dugo proslo odkad je dosao na vlast da to spomene


Svaka čast Zokiju.....

I na ovome o braniteljima svaka mu čast... Dosta je da gastrabajteri beru novce za rat kojeg nisu nikad vidjeli, a takvih je masu, dok oni pravi branitelji nemaju krov nad glavom

ZOKI ZOKI ZOKI ZOKI
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
Sad mene zanima... što to točno znači dekriminalizirana.

Znaci, ako me ulovi negdje da pusim, dobivam kaznu (kao da me štopaju u autu da sam vozio iznad ogranicenja), ali zanima me dali oni imaju pravo to oduzeti...

Znaci, dali je zapljena ukljucena u to?
 

herb-o-logist

Aktivan Član
05.04.2011
177
25
0
33
Naravno da će zapljeniti... Vutra i dalje ostaje ilegalna. U protivnom bi se to se zvalo legalizacija, a ne dekriminalizacija. :icon_wink:
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
Ukratko dobit ces bibrenu kaznu za vutru i za najmanje kolicine.. Al se nemoras bojat zatvora,ubiti sto i nije neka hebena prednost,jer iovako i onako dobijo bi istu novcanu kaznu (mozda cak i vecu pod dekriminalizacijom) Ali prednost toga je sto ce drotovi bit manje nadahnuti da te karaju zbog jednog johinta,odnosno kad te ufate velika vjerojatnost da ce ih bolit ***** i da ce te pustit..ili ce te drkat da dodu do dilera..tu je na tebi stvar jbg,nemojte samo cinkat nekog,nemojte bit šupci! I ako niste znali,da svaki drot dobije + dal na placu,ili neke svoje bodove na temelju posla.. Tako mi prica frend koji radi u muriji.. sad jeb ga jel tako ili nije.. Bas je spominjano,masu puta su mi nasli kutiju bez filtera,nasta sam ladno odgovorio da cackam zube s tim,znaci nemaju dokaz mogu vas samo pregledat,i najvaznije ne usrat se,sto vecina uradi,ljudi jedna stvar.. I mi imamo svoja prava,i nemogu vas karat kako ocu :)) dim!
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Čuti čemo polako. Dekriminizacija mi zvuči jako pogodna za punjenje proračuna. Opali ti kaznu pa plati ako ne tek onda u čorku na hlađenje pa makar i na račun države ali...kad jednom posjetiš zatvor...kasnije se lakše nalaze pare da ne ideš u njega. Naravno uvijek je nekom i lakše odležati pa te pare koje bi išle na kaznu kasnije fino potrošiti...
Uglavnom dok nije legalizacija meni ista stvar. Hdz je napunio zatvore sitnim prekršiteljima da ne bude mjesta u njima za ozbiljne slučajeve i političare ali polako...