ko je samo na vutri???

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

dzontra

Aktivan Član
28.09.2005
68
0
0
ica je napisao(la):
e sad vise necu da se ubijem....zivecu za tavu..ona mene voli...a vole me i ekseri...i.......STANKO I BOSKO PEDERASI....HAHAHAHA!
ja boze poludela sam..ma salim se nisam.....HA!

aj cao ::dzok
malo si off topic ali razumem te ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija
 
03.11.2005
24
1
0
Izbrisan mi je post, malo sam 0011
A èak nije bio ni off topic. Samo sam rekao da osim trave volim za roðendane i Nove godine zveknut i malo censurz: (da mi ne bi i ovog izbrisali)...
 

paramecium

Aktivan Član
20.05.2005
164
0
0
43
sta da ti kazem. zbod takvih ispada su izbrisali ceo podforum "hemija",a ti se zalis na jedan post. he
 

hemicar

Aktivan Član
18.06.2005
69
0
0
38
pa ja jos uvek mogu na hemiju a mislim da mozes iti paramecium to nam je Kobaja sredio
 

speedball

Aktivan Član
17.09.2005
142
4
0
www.spidbol.com
a sta je sa mnom i izotopom ja vec dva meseca ne mogu da je otvorim.
postovani urednici recite ciri-bu ciri-ba pa da se hemija vec jednom otvori. ::super
 

paramecium

Aktivan Član
20.05.2005
164
0
0
43
Brate hemichar ja ne mogu na "hemiju". A i pravo da ti kazem tamo nesto ne bih ni isao. poz.
 
26.11.2005
3
0
0
Paaaaaa po svemu sudeci.... 0028
bolje mi je da cutim ALI...

MAJKA PRIRODA JE SAMO JEDNA

::super
 
13.03.2005
10
0
0
speedball je napisao(la):
a sta je sa mnom i izotopom ja vec dva meseca ne mogu da je otvorim.
postovani urednici recite ciri-bu ciri-ba pa da se hemija vec jednom otvori. ::super

Licno mislim da bi otvaranjem hemije doslo do promasaja sustine VUTRA sajta, jer kolko mogu da primetim svi ti razni "strucnjaci" koji se bore PROTIV legalizacije iste uvek, ali uvek kao glavni argument upravo navode travu kao "uvod u teze droge tj.hemiju".Ako vam je stalo da se legalizacija ili bar dekriminalizacia trave sprovede, molim vas ne otvarajte tu stranicu.Ja vutru Zeleno uzimam radi relaksacije i inspiracije za posao kojim se bavim a NE radi beksva ili neceg drugog._Naravno ovo je moje licno misljenje i kao takvo nemora da bude ispravno.
...NE, ne uzimam hemiju.
 

zekrt

Aktivan Član
15.05.2005
237
4
0
38
Za bolje sutra, pusite Vutra :) Ovaj, ko je ono samo na vutri, da se vratimo malo na topik :pivo
Ovo mi je 4 godina drugarstva z Vutricom, pre dvije godine prestao sam da mesam z duhanom i bas mi je supic :) a sto se tice hemije, hteo sam jednom da probam LSD al odose te ideje jer sad mi netko moze da proda i deterdzent, ne bi skuzio.. ma kakva hemija, meni bi to bio totalni downer..
 
25.12.2007
15
0
0
38
Probo sam vala svega i svacega ali...

Ljubav zapocinje osmijehom a osmijeh prirodom...

zar vam to sve ne govori ? ;D
 

bahatee

Aktivan Član
09.10.2007
99
6
0
33
probala sve i svasta
ali se opet vracam na najbolje jer nikad nisam imala kemijsku ljubav...
:maryjane:
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
5-HT2A psihodelici, Salvia, Lion's Tail i trava za mene.

I alkohol, kojeg planiram u daljoj buducnosti smanjiti samo za posebne prigode poput rodjendana i nove godine.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.