ko je samo na vutri???

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

need_weed

Aktivan Član
16.10.2008
149
0
0
32
P.P. je napisao(la):
jebote, pa ima vas..... aj bas mi je drago...
vutra i alkohol--vjecnooooo!!!!!
...ali naravno ne zajedno.. ili vutra ili alk... jer se dogodi sranje kad se mjesa :pegla
:pivo ~~
vutra i alkohol je dobra kombinacija, svaki petak,subotu kad izadjem to mjesam i bude mi super
 

Djerosim

Aktivan Član
23.08.2008
59
28
8
49
U nekoj slicnoj temi sam naveo samo vutru i pivo,,medjutim zaboravio sam da spomenem i tequilu kao vrlo dobru kombinaciju:hotpants:
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Ja sam samo na vutri.Ne pušim duhan.Pijem svoje (od dide) domaće vino al ne u
svrhu opijanja nego za ručak čašu dvi,baš rjetko se zalomi neko žešće opijanje.
Piva tu i tamo.Prije sam puno više pio:drink:, svaki vikend, valjda zbog ekipe.
Meni alkohol-vutra kombinacija ne škodi uopće,sve 5, al znam ljudi šta im škodi
skroz i budu dosta sjebani kad puše pijani.Valjda je do osobe, ko i sve drugo...
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
U mom slucaju, nakon alkohola najvise par dimova trave, ista vise i katastrofa je na vidiku. A pit alkohol nakon napusavanja je jos gore.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Meni je gušt uz frulu dobre vutre povuć si neku lajnicu dopa ono sam da malo presječem i tako znam si često i koju iglicu bocnut isto tako uz džej
(ovaj post je šala i vjerojatno ga nisam trebao napisati jer uopće nije zanimljiv)
 

rastaMAN^

Aktivan Član
24.10.2008
75
0
0
34
Ja pusim travu od 6. razreda...sad sam 4. godina srednje skole...i nisam presao na nista jace...iako sam imao prilika dosta... :)
 

indian_summer

Aktivan Član
15.11.2008
61
6
0
36
www.dl-share.org
P.P. je napisao(la):
ja nisam probala svasta.. nisam nista osim vutre.....
jebiga ono... tek sam pocela... imam 16g... pa se nezna sta ce bit za koju godinu... ali za sad ne planiram nista novoga provavat, jer je vutra sasvim dovoljna!!!! ~)

vjeruj mi dosta ti je kaj samo travu pusis, vjeruj mi nisam jednini koji ce ti to rec, ja sam isto u tim godinama mislio kako je fora probat brzinu ili ex, bio neko vrijeme stalno na tome, ali hvala bogu dosao sam k sebi i reko da je to sranje, tek kasnije sam shvatio kakva je to jebada ustvari.... jebiga, bolje preci sa kemije samo na travu nego sa trave na dalje.... evo ja samo pusim i nista mi ne fali, nije da pretjerujem(mozda malo)..

kolko god vam se dobro cinilo na kemiji, nije vam dobro, mislim je ali nije, neznam kak da se izjasnim....
 
17.03.2008
9
1
0
35
Dva puta tjedno marihuana, jednom alkohol, jednom u dva tri mjeseca malo psihoaktivnih pizdarija(LSD, gljivice) ako se uspije nabavit...
 

McGreggor

Aktivan Član
20.01.2008
87
6
0
35
samo vutra, bilo kaj drugo nisam ni probao, nit ne namjeravam.... Zajebi ti sve...
Alkohol jako rijetko, jedino otiđe kutija waltera na dan :(
 
19.11.2008
3
0
0
32
ja sam probala samo vutru.. evo ti stih "kakav speed kakav ex, bolje marihuana onda sex, bolje stvaram novi zvuk, lakse stvaram novi text, relax.... :D :D
 

DinkoCentar

Aktivan Član
07.07.2008
54
0
6
44
vutra samo max 4 dana u tjednu.
alkohol kako kad, max 2x na tjedan.
nisam nikad probo ništa drugo, imo sa priliku ali nisam htio. Jednog dana ću možda probat trip i gljive, ostalo nemam planu probat.
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
Vutra i alkohol.vutra recimo 3x mesecno alkohol manje.Kad se ode na zimovanje onda svaki dan oboje u kombinaciji.Vutra i long island ice tea , i dosta si lud.

Nikad probao nista jace.
 
23.11.2008
2
0
0
33
cigare,vutra,alkohol...bas sam klosar..hehehe..nism nista vise probala,a da li cu?ne znam...nije pametno,ali sve zavisi od razvoja situacije...pozzdravcina!!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.