Koliko cesto pusite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

tambura

Aktivan Član
14.11.2008
119
12
18
52
evo ja sam smotala ostatak od jucer navecer.i nema uopce problema.nekad se desi kao danas ako neidem iz kuce da pusim za dobar dan,ali vec tri godine obavezno za dobar san.sa malim pauzama od 2 tjedna tu i tamo ali uglavnom imam uvijek nesto u bunkeru.
imam brata- 21 godinu ima.najvise volim kad dodjem u hrv.ja i braco se sredimo a stara nezna kaj nam je.cim se ona nama vise cudi tim se mi vise valjamo po podu i smijemo...jbg i to sa 36 godina...a prije toga sam bila (jer nisam probala)veliki protivnik marihuane.neuka budala
 
08.11.2005
21
0
0
Ja proteklih 4-5 god. pusim pretezno samo za vikend a zna se nekad zalomit pa i preko tjedna a nije da se nema trave,a kad sam bio mlaði druga prica onda sam skoro svakodnevno i to 5-7 god sigurnih pretjeravanja u pusenju a to su bila zlatna vremena trave je bilo na lopate jeftine i odlicne nije bilo potrebe saditi
 

oldbulllee

Aktivan Član
21.11.2008
93
1
0
43
mozda dva puta mesecno...ili tri. doduse kad se pusi onda se zgromim.
a izmedju 98. pa do armije ( oko 03.) GRAMI i GRAMI dnevno. nemam pojma zasto mi je to uopste bilo tako dobro, to je bilo svakodnevno napusavanje do STUPORA.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Ja bi svaki dan da se ima,vjerovatno,ali to stoji samo za večer.Kako je kod mene jebena nestašica i kad ima to je sranje,skupo i obična vutra,da je bar neka provjerena sorta,ali to je svake prijestupne.Grow nažalost u čeki...
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Kako ne:) ako ufati glad i ako se prežderavaš, eto rješenja:D


OT: puši se kolko se ima:) ali 5g domaje koja se prodaje pod skunkom ne da nije ništa za 3 ljudi nego smijurija:( preskup sport ovo počinje bit:sick: ccc, kad se samo sjetim da sam ovog prije pušio na kese a sad se krpa za smeće:vb_whip: tko može, nek uzgaja...nek ne bude lud!
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
udarim tu i tamo svaki dan ak ne i češče...kad imam...
kad nemam ond udaram glavom u zid :D
pa si dodjem na isto.
nakon sto sam ovo stavio na papir cini mi se da bi trepo prestat pusit u udarat glavom okolo puno jeftinija solucija... XD
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Eto našlam se mrvica nakon 10-ak dana pauze...Šta da kažem,nije loše ali nije ni vrijedno spomena i naravno,nema više...:sad2: