Koliko cesto pusite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.11.2015
56
106
33
Pozzz, ajd da se i ja upisem u ovu temu kad sam vec obiso cijeli forum... ugl pusim vec cca 10ak godina i u zadnjih 5 god je svakodnevno. Do prosle godine sam kupovo vecinom pa kombiniro ali posto su svi postali kratitelji objavio sam bojkot dilerima jer su supci...zbog ovog razloga sam poceo growat...zasto pusim...inace mi svi govore da imam kratak fitilj i sklon sam odgovorit svima na ne lijep nacin, drugi razlog je opustanje duse i tijela jer sta priroda stvori tome nemoze konkurirat niti jedna tableta koje inace ne pijem niti kad moram, treci razlog je da mi smiruje ruke koje mi inace drhte tako da se nemogu potpisat ima jos razloga al se nemogu sjetit jer sam taman ugasio jednu krmacicu...kolko pusim...hmmm ovisi o kolicini posjedovanja al inace samo kad nemoram bar jedno 3sata nista pametno za radit il komunicirat s nekim...

Be awesome :rasta:
 
10.06.2015
8
5
3
31
Kako kad..nekad svaki dan cijeli dan po 15-20 dana. Nekad neka pauza od dva tri dana. Pa opet klanje tjedan dana. Pa tjedan-dva ništa. Relativno skroz
 
evo ispricacu vam jednu pricu.... to je bilo jesen/zima 2010 ili 2011god kada sam isao na privatne casove iz mateka jer sam i u prvom i u drugom razredu isao na popravni :djede: uglavnom, isao sam na cas i prolazio sam jednom od glavnih ulica u jednom kraju i tamo su bilo puno kosarkaskih terena i setalista i u travi sam ugledao neku cigaru, posto nisam imao trenutno dobro mi je doslo ali sam zurio da ne zakasnim i zapamtio sam otprilike gde se nalazi i kad budem isao kuci uzecu je. i kada sam se vracao video sam tu cigaru koja je bila u travi, nekom ispala ili nesto i uzeo sam je u ruke i skontao da je to usvari buksna... nisam mogao da verujem sta se desava i toliko sam bio srecan, ne mogu opisati taj osecaj... isao sam odma do glavne autobuske stanice na bus jer sam ziveo 7-8 km dalje od tog mesta.. a to je neko veliko stajaliste gde dolaze i odlaze busevi i tamo su bile neke prodavnice i kupio sam upaljac i otisao skroz nazad gde nema nikog i tamo je zapalio.. bila je velika, najmanje kec ili dvojka je bila u njoj. posle par dimova sam bio vec uradjen kao dupe. morao sam je ugasiti i ostaviti za posle jer nisam mogao da je zavrsim koliko sam biop uradjen.. posle 10-tak minuta sam je opet upalio i nastavio i dovrsio je.. taman sam je onda dosao bus i usao sam i seo na sediste i tih 15-tak minuta koliko busu treba do mog mesta se ne secam, i da, usli su dva pandura u bus iza mene par sedista i nesto pricali nesto o stondiranju... posle par godina sam tek skontao da su o meni pricali, a u tom trenutku me boleo tuki za sve... mislim da to necu nikada zaboraviti... eto kraj price :)
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Prica nema veze sa temom koliko cesto pusite... I malo je konfuzna, plus sto si je razvuk'o u Markove konake. Bez uvrede. :)
Ovo mi ispade kao da si prvi dzok zapalio ili tako nesto.
:spliff:
 

vager

Aktivan Član
16.11.2015
141
242
63
duvam vec dosta godina i volim zapalit kad god imam ... najvise volim ujutro zapalit kad se probudim ... i onda ovisi o vutri svakih nekoliko sati ... naravno ako se ima ... nije mi bed ni na poslu cak kod kuce volim neke stvari radit high... da imam koliko zelim duvo bi 24/0... ovisi samo jesam opusten ili u obavezi toliko posolim ...
 

Molim

Aktivan Član
16.01.2016
92
351
53
53
Znaci nisam cca tri tjedna pusio sto zbog obaveza sto zbog cvrste volje da ne dam pare supcima wanna be dilerima vec da skupljam za grow sto mi fali jos (pH metar, mikroskop, bloom) i tako idem iz Bille i nakon 10 koraka skuzim kutiju cigareta na podu i dignem da ju bacim u smece jer mi to na zivce uzasno ide (kanta 30cm pored) i otvorim i unutra paketic:D
dodem u stan, stavim na gicu - 3,0 HAHAHAHAHAHA sve u komadu, nema prpe, nema sjemenki, cak i lijepo izgleda
tako da veceras NBA i izbijanje iz cipela:rasta::clap::


a inace pusim cca 4-5 godina, sto svaki dan sto par puta tjedno, nastojim ne pretjerivat jer nema uzitka onda, ali tipa poslije posla navecer uz tekmu/film nema boljeg
 

NoVaseline

Aktivan Član
13.10.2015
102
291
63
61
Balkan
Fino od tebe što si hteo samo da skloniš kutiju cigareta sa ulice.
A još finije sto si našao nečija krvavo plaćena 3gr. i sto ćes da uživaš u njima! Hehehe
 

Molim

Aktivan Član
16.01.2016
92
351
53
53
Iskreno tako me boli briga, neka nauči smeće odlagat tamo gdje treba - to nek mu bude kazna jer smeće nije otpad. A i da su krvavo placena mislim da bi pazio malo bolje, u svakom slucaju popusit ce se :thumb:
 

Garo

Banned
Banovan
14.02.2016
19
8
3
28
Pa uglavnom pušim kad mi se puši ,nekad svaki dan joint nekad kedan u 2-3dana ,sve je to stvar niza okolnosti. Evo sad sam sebi rekao da ću pušiti 1-2max jointa na nediljnoj bazi dok ne pocmem growat i zavrsim si svoje biljke,jer zbilja se ne isplati davati pare dilerima + ovdje kod mene i nije neka dobra roba kod njih . Sve u svemu kad sam zasdis ,uberes ,zapalis mislim da je raj za sve drugo i da se tek tad pusi manijački...
 

21 gram

Aktivan Član
08.04.2008
146
666
93
In the magic forest
Živim sa devojkom koja ne vari, a retko pušim sam, tako da od inteziteta druženja sa drugim ljudima, zavisi i koliko često pušim. To je u svakom slučaju bar jednom nedeljno, a nekad i dosta češće. Takođe, dešava se da odem negde gde po dve nedelje nemam s kim da varim tako bude i pauza...
Kad sam negde u prirodi, na odmoru, festivalima i sl. tad pušim i sam... Svaki dan. Više puta dnevno. :D