Koliko cesto pusite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Evo da se i ja pohvalim ja nisam vec 6 mjeseci , u zadnje vrjeme samo sport i erotika :) jedino sta me jebe je to sta nemogu da spavam mislim budim se ponoci i te fore , mislim da nije dobro ni tako odjednom prestat :)
 
28.04.2014
46
15
8
12-13 god aktivno...preko tjedna 1-2 pjuge dnevno...a vikendom ako je dobra zeza bude krš i lom :) al sve u svemu nema pretjerivanja hh
 

wuvuzela

FilozofiÇar BotaniÇar
Banovan
03.12.2013
843
1.021
188
Wonderland
Ja pusim non stop kad sam u prilici ... na ovoj temi nema pretjerivanja @ ganj@ :)

To ima tema za to.

Nego da Vas pitam ?

Dodje li Vama da nekada morate makar jedno 7-8 sati odmoriti da bi Vas uradilo :D
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.426
1.098
i ne samo to,nesto sto sam primetio jos pre 15ak godina, da ako posle sat dva dok jos radi prvi joint, neki kao ajde da dodamo jos mene totalno pusti???
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dzparanoja

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Pa zato sto sam uvjeren da trava potice spaljenost.. ono pun k.. sam zaboravan i pamcenje mi je kratkotrajno...A uredno pusim 13g od toga 10every day..je da pusim samo pred spavanje tj navecer al opet ..
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
a gle ako pušiš od zore do sumraka dugi niz godina onda se osjećaš čudno u onim rijetkim trenutcima kad nisi high. ako pušiš rijetko onda je efekt obrnut :)
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
nisi zaboravljiv od trave, zaboravljiv si zato jer ne upošljavaš vlastiti mozak dovoljno. mozak je kao i mišići, ako ih ne koristiš, atrofiraju...

posto radim poso koji zahtjeva odredjenu spisobnost pamcenja terija ti je za qrac.. eo i cura pocela lusit uz mene zadnjih godinu dana i isto pocelo budaljenje,ne znas di sta ostavis.. I sad cu vjerovatno bit ismijan al imamitanje,dal po vama trava ima isti ucinak kad dim ispustas kroz nos /usta.. ja sam u pocetku svog pusenja p osjecaj da trava bolje puca kad dim ispuhujes kroz nos, mozda mi se mozak zato vise spalio??
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
posto radim poso koji zahtjeva odredjenu spisobnost pamcenja terija ti je za qrac
prije svega,nemoj vrijeđati člana koji je godinama tu na forumu,a vidim da si ti nešto malo više od mjesec dana tu,pa ipak pripazi kome i kako se obraćaš!
na poslu je druga stvar,ako duže vrijeme radiš taj posao ˝koji zahtjeva određenu sposobnost pamćenja˝ vjerovatno ti je mozak već za takve stvari automatiziran pa radi sam od sebe.

eo i cura pocela lusit uz mene zadnjih godinu dana i isto pocelo budaljenje,ne znas di sta ostavis..
to je normalno,jer marihuana utječe na kratkotrajno pamćenje,tj.česte su situacije kad kreneš iz boravka u kuhinju i ne znaš po šta si došao i sl. tako da to nije ništa neuobičajeno.

I sad cu vjerovatno bit ismijan al imamitanje,dal po vama trava ima isti ucinak kad dim ispustas kroz nos /usta.. ja sam u pocetku svog pusenja p osjecaj da trava bolje puca kad dim ispuhujes kroz nos, mozda mi se mozak zato vise spalio??
nema nikakve veze jer ti ne ide dim kroz mozak već kroz pluća i mozak ti se ne spaljuje već je dokazano da trava ima učinak da obnavlja moždane stanice...i naravno da ako u roku par sati spržiš 10 pljugi da ćeš imati osjećaj da si spaljen od trave.na tvom mjestu bih se više zabrinuo za pluća nego za mozak.

p.s. idući puta prije nego što klikneš na ovu zelenu tipku ˝Odgovorite˝ malo si pročitaj šta i kako si napisao da ne moramo odgonetavati šta piše.

peace!

p.p.s. da se vratim na temu iz naslova: kad imam vutre,pušim svakodnevno bar jednu pljugu,često i više...kad nemam rijeđe pušim,eventualno ako netko od frendova ima pa počasti,što je barem jednom tjedno...a nekad se opet i desi situacija da prođe par tjedana da ne zapalim...zavisi kako kad.